правила та умови

1. ВВЕДЕННЯ

1.1. Відвідуючи будь-який з розділів ігрового клубу Вулкан Платинум («Сайт») або відкриваючи рахунок, користувач погоджується з усіма пунктами Угоди Угоди («Угода»), Політикою конфіденційності, умовами рекламної діяльності, правилами ігор, бонусами та спеціальними пропозиціями, які час від часу з'являються на Сайті. Перед тим, як прийняти умови Угоди, бажано ознайомитися з усіма її пунктами. Якщо гравець не хоче або не може погодитися з цими умовами та дотримуватись їх, то рекомендуємо не відкривати рахунок та не користуватися послугами Сайту. Наступне використання Сайту розцінюватиметься як повне прийняття гравцем усіх пунктів цієї Угоди.

Загальні положення та умови

2. Зміна умов

2.1. У нас є право вносити будь-які зміни, редагувати, оновлювати та змінювати Угоду з низки причин: комерційної, юридичної, а також з причин, пов'язаних з обслуговуванням клієнтів. Актуальні пункти Угоди та дати їх набуття чинності присутні на Сайті. Ми інформуємо гравців про всі зміни, поправки та доповнення шляхом розміщення тексту зміненої Угоди на Сайті. Гравець несе особисту відповідальність за ознайомлення з чинною Угодою. Компанія має право вносити зміни в роботу Сайту будь-коли і без попереднього інформування гравців. Подальше використання Сайту після набрання чинності зміненими пунктами Угоди буде розцінюватися як повне його прийняття, незалежно від того, чи отримав гравець відповідне повідомлення або дізнався про зміни з оновленої Угоди.

3. Правові вимоги

3.1. Особам, які не досягли 18-річного віку або віку («Допустимий вік»), який є обов'язковим для законної участі в азартних іграх за законодавством конкретної юрисдикції, заборонено користуватися Сайтом. Використання Сайту особами, які не досягли Допустимого віку, є прямим порушенням Угоди. У зв'язку з цим, ми маємо право запитувати документи, які можуть підтвердити вік гравця. Гравцеві може бути відмовлено у наданні послуг, і дія його рахунку може бути тимчасово припинена, якщо на нашу вимогу не будуть пред'явлені докази того, що вік гравця відповідає Допустимому.

3.2. Азартні ігри онлайн заборонені законом у деяких юрисдикціях. Ухвалюючи Угоду, гравець усвідомлює, що Компанія не може надати гарантії чи юридичну консультацію щодо легітимності використання Сайту на території юрисдикції, на якій знаходиться гравець. Ми не можемо стверджувати, що послуги Сайту не порушують закони юрисдикції гравця. Гравець користується послугами Сайту за власним бажанням і бере на себе всю повноту відповідальності, добре усвідомлюючи всі можливі ризики.

3.3. Ми не прагнемо і не маємо наміру надати гравцеві послуги, що порушують законодавство його юрисдикції. Приймаючи Угоду, гравець підтверджує та гарантує, що використання Сайту відповідає законам та правилам, що діють на території його юрисдикції: зокрема, гравець підтверджує, що не є мешканцем США, Іспанії, Франції, Латвії, України, Естонії, Нідерландів, Німеччини, Туреччини, Ізраїлю, Італії, Швейцарії. Ми не несемо відповідальності за незаконне користування послугами сайту.

3.4. На гравців покладається вся повнота відповідальності щодо сплати податків та зборів, які застосовуються до будь-яких виграшів, отриманих в результаті користування Сайтом. У випадках, коли відповідно до норм законодавства конкретної юрисдикції за виграш має бути сплачено податковий збір, вся відповідальність за складання документальної звітності покладається на гравця.

4. Відкриття рахунку

4.1. Щоб отримати доступ до всіх основних послуг сайту, необхідно відкрити рахунок. Для цього гравцеві потрібно вказати адресу своєї електронної пошти та придумати пароль, який надалі використовуватиметься для входу в ігровий обліковий запис, також потрібно вказати особисту інформацію: номер телефону та дату народження.

4.2. Для підтвердження істинності інформації Компанія має право запросити документи, що підтверджують особу гравця. Якщо в силу якихось причин гравець не може пред'явити документи, що підтверджують його особу, то у Компанії є право призупинити дію рахунку гравця доти, доки він не пред'явить документи, або остаточно закрити рахунок у тому випадку, якщо документи так і не були пред'явлено.

4.3. Гравець підтверджує, що при реєстрації на Сайті вказав повну, точну та достовірну інформацію про себе, і якщо в ній відбудуться будь-які зміни, гравець негайно внесе їх у свій профіль. Невиконання або ігнорування цього правила може призвести до застосування обмежень, зупинення або блокування рахунку, а також до анулювання платежів.

4.4. У разі виникнення будь-яких питань або проблем під час реєстрації на Сайті, гравець може звернутися до служби підтримки, надіславши листа на електронну пошту: [email protected][email protected] .

4.5. Кожен гравець може відкрити на Сайті лише один рахунок. Інші відкриті гравцем рахунки будуть розглядатися як дублюючі. У нас є право закривати такі рахунки та:

4.5.1. визнавати недійсними всі операції, проведені з використанням дублюючого рахунку;

4.5.2. повертати гравцям вклади та ставки, зроблені з дублюючого рахунку. Сума та умови таких повернень визначаються індивідуально та можуть змінюватись на розсуд Компанії;

4.5.3. вимагати повернення всіх виграшів, бонусів та грошових коштів, отриманих при використанні дублюючого рахунку. Гравець зобов'язаний повернути їх на першу нашу вимогу;

4.5.4 у разі систематичних порушень цих правил Адміністрація має право відмовити вам у наданні послуг та доступі до клубу.

4.6. Авторизуватися на продукті слід лише за допомогою використаних для реєстрації даних. Наприклад, якщо ви реєструвалися через соціальну мережу однокласників, то при авторизації на сайті вам необхідно вибирати тільки цей метод. Аналогічне правило діє і для облікових записів, зареєстрованих не через соцмережі: авторизація в цьому випадку проходить через введення електронної пошти та пароля у відповідну форму на сайті.

5. Доказ особистості; захист від відмивання грошей

5.1. Приймаючи цю Угоду, гравець зобов'язується, погоджується та гарантує, що:

5.1.1. гравцеві вже виповнилося 18 років або кількість років достатня, щоб вважатися допустимим віком, що дає законне право на участь в азартних іграх без порушення чинного законодавства конкретної юрисдикції;

5.1.2. гравець – повноправний та законний власник усіх коштів на своєму рахунку. Вся надана гравцем інформація відповідає істині, є достовірною, актуальною та точною;

5.1.3. гравець повністю усвідомлює, що користування Сайтом може призвести до втрати грошових коштів, гравець перебирає всю повноту відповідальності за будь-які можливі втрати. Гравець підтверджує, що користується Сайтом за власним бажанням, рішенням та на власний страх і ризик. Гравець не має права пред'являти Компанії будь-які претензії, пов'язані з його збитками та програшами;

5.1.4. Гравець чітко розуміє загальні принципи, правила та процедури надання послуг та специфіку гри в Інтернеті. Гравець усвідомлює, що на ньому лежить відповідальність щодо забезпечення правильності даних, ставок та ігор. Гравець погоджується не вчиняти дії та вчинки, які можуть завдати шкоди репутації Компанії.

5.2. Приймаючи умови Угоди, гравець дає нам право влаштовувати періодичні перевірки (на наш розсуд або на запит третьої сторони, у тому числі уповноважених органів) для підтвердження особи гравця та достовірності зазначеної інформації.

5.3. У період проведення перевірок може бути обмежена можливість виведення коштів із рахунку гравця.

5.4. Якщо в ході перевірки буде встановлено факт помилковості наданої інформації, то це буде розцінено як порушення умов Угоди, що в свою чергу дає нам право негайно закрити рахунок гравця або відмовити гравцеві в користуванні послугами Сайту, на додаток до інших дій на наш розсуд.

5.4.1. Якщо гравець надсилає підроблені документи для підтвердження особистості (в тому числі фальшиві документи, документи із свідомо неправдивими даними, документи з підробленими підписами та/або печатками, документи з переклеєними фотографіями, документи з частково або повністю виправленими даними та інші випадки повного або часткового підроблення документів) ), Компанія залишає за собою право негайно закрити обліковий запис гравця та анулювати всі виграші.

5.4.2. Зверніть увагу, що максимальний термін надання документів на підтвердження особи становить 30 днів з моменту запиту. Якщо гравець не може в обумовлений термін надати адміністрації документи, що підтверджують особу, то клуб залишає за собою право призупинити роботу його облікового запису та анулювати виграш.

5.5. Якщо ми не зможемо підтвердити, що гравець досяг Допустимого віку, то з'явиться право призупинити дію рахунку гравця. Якщо вік гравця був меншим за Допустимий на момент участі в операціях на Сайті, то:

5.5.1. рахунок гравця буде закрито;

5.5.2. кошти, наявні на рахунку, будуть повернуті, проте грошові операції, вироблені протягом цього періоду, будуть визнані недійсними;

5.5.3. всі ставки, вчинені протягом цього періоду, будуть скасовані та повернуті;

5.5.4. суми виграшів, отримані в період, коли вік гравця був меншим за Допустимий, будуть визнані недійсними. Гравець зобов'язаний на першу нашу вимогу повернути нам всі кошти, виведені з ігрового рахунку.

6. Ім'я користувача, пароль та безпека

6.1. Після відкриття рахунку на Сайті, гравець зобов'язаний зберігати свій пароль та ім'я користувача в секреті і в жодному разі не розголошувати цю інформацію третій стороні. У разі втрати даних, необхідних для отримання доступу до рахунку, їх можна дізнатися або відновити, натиснувши кнопку «Відновити пароль».

6.2. Гравець відповідає за збереження пароля, а також будь-які дії та транзакції, зроблені з його рахунком. Крім того, гравець несе відповідальність за всі збитки, які вони зазнали в результаті дій третьої сторони.

6.3. У разі порушення безпеки та несанкціонованого доступу до рахунку, гравець повинен негайно сповістити Компанію. У разі потреби гравець зобов'язаний надати Компанії докази того, що несанкціонований доступ дійсно мав місце. Компанія не несе відповідальності за збитки, отримані гравцем внаслідок неправильного або необережного використання імені користувача та пароля третьою стороною або за несанкціонований доступ до рахунку.

7. Положення та умови для послуги 1-Click

7.1. Ви згодні сплатити всі послуги та/або товари або інші додаткові послуги, замовлені Вами на Веб-сайті, а також усі додаткові витрати (за потреби), включаючи, але не обмежуючись, всілякі податки, мита тощо. Ви несете повну відповідальність за своєчасну оплату всіх платежів. Провайдер платіжних послуг забезпечує лише проведення платежу в зазначеному Веб-сайтом розмірі та не несе відповідальності за сплату користувачем Веб-сайту вищезгаданих додаткових сум. Після натискання кнопки "Оплата" вважається, що платіж оброблений, і він безповоротно виконаний. Натиснувши кнопку "Оплата", ви погоджуєтесь з тим, що ви не зможете відкликати платіж або вимагати його відкликання. Розміщуючи замовлення на Веб-сайті, ви підтверджуєте та вказуєте, що не порушуєте закони будь-якої держави. Додатково

7.2. У випадку, якщо ви використовуєте послуги Веб-сайту, що пропонує такі специфічні послуги як ігровий сервіс, ви надаєте юридичне зобов'язуюче підтвердження, що ви досягли або вже перевищили вік повноліття, який є законодавчо дозволеним у вашій юрисдикції для того, щоб використовувати послуги, надані Веб-сайтом .

7.3. Починаючи використовувати послуги Веб-сайту, ви берете на себе юридичну відповідальність за дотримання законодавства будь-якої держави, де використовується дана послуга, та підтверджуєте, що провайдер платіжних послуг не несе жодної відповідальності за будь-яке незаконне чи несанкціоноване подібне порушення. Погоджуючись використовувати послуги Веб-сайту, ви розумієте та приймаєте, що обробка будь-якого вашого платежу здійснюється провайдером платіжних послуг, та не існує законного права на повернення вже куплених послуг та/або товарів чи інших можливостей скасування платежу. Якщо ви бажаєте відмовитися від використання послуги для наступної купівлі послуги та/або товарів, ви можете відмовитися від послуги, використовуючи Особистий кабінет на Веб-сайті.

7.4. Провайдер платіжних послуг не несе відповідальності за відмову/неможливість обробити дані, пов'язані з вашою платіжною карткою, або за відмову, пов'язану з неотриманням від банку-емітента дозволу на проведення платежу з використанням вашої платіжної картки. Провайдер платіжних послуг не несе відповідальності за якість, обсяг, ціну будь-якої послуги та/або товару, запропонованої/-ого Вам або куплених Вами на Веб-сайті, використовуючи вашу платіжну картку. Оплачуючи будь-які послуги та/або товари Веб-сайту, ви насамперед зобов'язані дотримуватися правил користування Веб-сайту. Просимо враховувати, що ви, як власник платіжної картки, відповідальні за своєчасну оплату будь-якої послуги та/або товару, замовленої вами через Веб-сайт та за всі пов'язані з цією оплатою додаткові витрати/комісії.

7.5. У разі виникнення ситуації, пов'язаної з вашою незгодою з вищевикладеними умовами та/або іншими причинами, просимо вас своєчасно відмовитися від виконання платежу та, за необхідності, звернутися безпосередньо до адміністратора/підтримки Веб-сайту.

8. Депозити, розміщення та виведення коштів з рахунку

8.1. Щоб взяти участь в азартних іграх на Сайті, гравцеві потрібно розмістити на своєму рахунку певну суму грошей. Мінімальна сума поповнення рахунку становить 50 рублів.

8.2. Гравець підтверджує та зобов'язується, що:

8.2.1. кошти, внесені на ігровий рахунок, були отримані кримінальним, незаконним чи забороненим шляхом;

8.2.2. не стане відмовлятися від скоєних транзакцій, не заперечуватиме і скасовуватиме скоєні платежі, що може стати причиною для повернення грошей третій стороні і дозволити їй уникнути законної відповідальності.

8.3. Ми не приймаємо кошти від третіх осіб: друзів, родичів чи партнерів. Гравець зобов'язаний вносити кошти лише зі свого рахунку, розрахункової картки чи системи, що зареєстрована на ім'я гравця. У разі виявлення фактів порушення цієї умови – всі виграші можуть бути конфісковані.

8.4. У разі запиту банківського переказу щодо повернення коштів їх законному власнику, всі витрати та комісії оплачуються за рахунок отримувача.

8.5. Для поповнення рахунку шляхом надсилання SMS, можна використовувати лише один номер телефону, і цей номер повинен бути вказаний у профілі гравця. Гравці не можуть використовувати для поповнення рахунку кредити від операторів мобільних мереж навіть у тих випадках, коли останні надають цю послугу. У тих випадках, коли баланс рахунку має негативне значення, надіслати SMS за допомогою подібних SMS-позик не вдасться. Порушення цього правила призведе до включення імені порушника до чорного списку та блокування рахунку.

8.6. Ми не приймаємо платежі готівкою. Ми можемо використовувати для електронних платежів, включаючи платежі та виплати гравцям, різні організації, що займаються обробкою електронних платежів або фінансові установи. За винятком тих випадків, коли правила та умови цих установ не суперечать умовам Угоди, гравець повністю приймає такі правила.

8.7. Гравець погоджується не відмовлятися, не анулювати та не скасовувати транзакції, проведені за участю його рахунку. До того ж у кожному з подібних випадків гравець зобов'язаний повернути або компенсувати нам суму нерозміщених коштів, включаючи витрати, які ми можемо понести при зборі вкладів гравця.

8.8. У нас є право блокувати рахунок гравця, а також анулювати виплати та стягувати виграші, у разі виникнення у нас підозр щодо того, що поповнення рахунку було здійснено шахрайським способом. Ми маємо право сповістити відповідні органи про шахрайські дії з платежами та незаконну діяльність. Ми маємо право вдаватися до послуг колекторських агенцій для повернення платежів. Компанія не несе відповідальності за несанкціоноване використання кредитних карток, незалежно від того було заявлено про їх крадіжку чи ні.

8.9. Ми маємо право використовувати позитивний баланс рахунку гравця для погашення грошової суми, яку гравець повинен відшкодувати Компанії, у тому числі і у випадках повторних ставок або парі відповідно до положення 5, пункту 9 («Змова, дії, що вводять в оману, шахрайство та кримінальну діяльність») або пункту 14 («Помилки та недоліки»).

8.10. Гравець повністю усвідомлює та приймає той факт, що ігровий рахунок не є банківським рахунком. Отже, щодо нього не діють методи страхування, поповнення, гарантії та інші засоби захисту із боку системи страхування вкладів та інших систем страхування. На кошти на ігровому рахунку не нараховуються відсотки.

8.11. Мінімальна сума виведення становить 500 рублів на електронні гаманці та 3000 руб. на банківські картки. Гравець має право подати запит на виведення грошей з рахунку за умови, що:

8.11.1. всі платежі, що надійшли на рахунок, пройшли перевірку, і жодного з них не було скасовано або анульовано;

8.11.2. перевірочні дії, про які йшлося у розділі 6, було проведено належним чином.

8.12. При оформленні заявки на виведення коштів з рахунку важливо враховувати наступні моменти:

8.12.1. ігровий профіль має бути повністю заповнений;

8.12.2. кошти повинні виводитися тим самим способом, який був використаний для їх введення на рахунок, за винятком ситуацій, коли це неможливо;

8.12.3. на розсуд Служби безпеки сайту під час виведення може бути проведена процедура ідентифікації. Для ідентифікації Вам потрібно буде надіслати нам фотографію вашого документа, що засвідчує особу, такого як паспорт, ID карта або посвідчення водія. На зображенні може бути зафарбована серія та номер паспорта;

8.12.4. обліковий запис гравця може бути відправлений на перевірку до служби безпеки Компанії. Процедура перевірки облікового запису гравця може тривати до 10 робочих днів.

8.12.5. якщо оборот коштів, він же сума ставок за рахунком, меншим за подвійний розмір депозиту, Компанія має право утримати 10% від суми (але не менше 0,5 USD) виведення як витрати на здійснення платежу;

8.12.6. Висновок можливий лише ті платіжні реквізити, з яких користувач здійснював поповнення своєму аккаунті.

8.13. Ми маємо право утримати комісію у розмірі наших витрат на виведення коштів, не задіяних у грі.

8.14. Сума виведення до 20 000 рублів виплачується на рахунок клієнта протягом 4-х наступних діб, за винятком вихідних та святкових днів. День подання заявки не враховується.

8.15. Сума виведення від 20 000 до 100 000 рублів виплачується рахунок клієнта трохи більше 10 днів, крім вихідних і святкових днів. День подання заявки не враховується.

8.16. Сума виведення від 100 000 до 500 000 рублів виплачується на рахунок клієнта не більше 33 днів з моменту подання заявки, за винятком вихідних та святкових днів.

8.17. Сума виведення від 500 000 рублів виплачуються на рахунок клієнта протягом не більше ніж 33 днів з моменту подання заявки та не більше ніж 1 000 000 протягом 66 днів з моменту подання заявки, за винятком вихідних та святкових днів.

8.18. Адміністрація залишає за собою право встановлювати додаткові та змінювати існуючі обмеження незалежно від статусу лояльності гравця та суми коштів, що виводяться.

8.19. У деяких випадках терміни виплат та верифікації можуть зайняти більше часу у зв'язку з перевірками Служби безпеки казино та/або платіжною системою та/або у зв'язку з підвищеним завантаженням фінансового відділу.

9. Змова, дії, що вводять в оману, шахрайство та кримінальну діяльність

9.1. Наступні види діяльності суворо заборонені, вчинення подібних дій буде розцінено як пряме порушення Угоди:

9.1.1. передача інформації третій стороні;

9.1.2. незаконні дії: шахрайство, використання шкідливих програм, ботів та помилок у програмному забезпеченні Сайту;

9.1.3. шахрайські дії, що являють собою використання вкрадених, клонованих або отриманих іншим незаконним шляхом даних кредитної або дебетової картки для поповнення рахунку;

9.1.4. участь у злочинній діяльності, відмиванні грошей та інших видах діяльності, участь у яких може спричинити кримінально-правову відповідальність;

9.1.5. вступ, спроба вступу або намір взяти участь у злочинній змові з іншим гравцем під час гри на Сайті;

9.2. У нас є право призупиняти, скасовувати або відкликати виплати або блокувати рахунки, пов'язані з бонусними коштами, якщо у нас з'явиться підозра в тому, що гравець навмисно зловживає ними.

9.3. Компанія прийме всі допустимі та дозволені законом способи для виключення та виявлення шахрайських змов та їх безпосередніх учасників; проти цих осіб в обов'язковому порядку буде вжито відповідних заходів. Ми не несемо відповідальності за втрати та збитки, отримані гравцями внаслідок шахрайських дій. У разі всякі адекватні дії залишаються на наш розсуд.

9.4. Гравці зобов'язані негайно повідомити нас, якщо у них виникнуть підозри щодо того, що будь-яка людина перебуває у змові або здійснює шахрайські дії. Зв'язатися з нами можна за допомогою електронної пошти.

9.5. У нас є право без попереднього повідомлення заборонити гравцям доступ до Сайту та заблокувати їх рахунки, якщо вони будуть запідозрені в шахрайській діяльності. У таких випадках ми не несемо відповідальності щодо повернення та компенсації грошових коштів, що є на рахунках таких гравців. Крім того, ми маємо право сповістити про незаконну діяльність правоохоронних органів. Гравці повинні повністю співпрацювати з нами при розслідуванні подібних випадків.

9.6. Гравцям заборонено використовувати послуги та програмне забезпечення Сайту для здійснення будь-яких шахрайських, незаконних дій та транзакцій відповідно до законодавства конкретної юрисдикції. Якщо буде встановлено або виявлено факт скоєння гравцем подібних дій, то Компанія може призупинити або заблокувати рахунок гравця та утримати кошти, що є на ньому. У таких випадках гравці не мають права пред'являти Компанії будь-які претензії.

10. Інші заборонені дії на сайті

10.1. На Сайті заборонено використовувати агресивну або образливу манеру спілкування, ненормативну лексику, загрози та застосовувати будь-які насильницькі дії стосовно співробітників та інших гравців Сайту.

10.2. Заборонено завантажувати на Сайт інформацію в обсязі, здатному спричинити збої в роботі Сайту та здійснювати будь-які інші дії, які можуть вплинути на роботу ресурсу. В даному випадку маються на увазі віруси шкідливі програми, масове розсилання та спам – все перераховане суворо заборонено. Крім того, гравцям заборонено видаляти, змінювати та редагувати інформацію, розміщену на Сайті.

10.3. Гравці можуть користуватися Сайтом виключно для розважальних цілей. Заборонено копіювати Сайт повністю або будь-яку його окрему частину без письмової згоди від Компанії.

10.4. Гравці обіцяють не чинити дії, спрямовані на злам системи безпеки Сайту, отримання незаконного доступу до закритих даних або DDoS-атаки. Стосовно гравців, запідозрених у порушенні цього правила, будуть застосовані відповідні заходи: повна заборона доступу до Сайту та блокування рахунку. Крім того, ми маємо право сповістити відповідальні органи про незаконні дії гравця.

10.5. Ми не несемо відповідальності за втрати та збитки, які можуть зазнати наші гравці або третя сторона внаслідок технічних збоїв, спровокованих вірусними атаками або іншими шкідливими діями, спрямованими на Сайт.

10.6. Строго заборонено передавати та продавати рахунок одного гравця іншому.

10.7. Використання VPN/Proxy або будь-яких інших сервісів для шахрайських дій суворо заборонено. Аккаунти користувачів, що використовують дані послуги з метою шахрайських дій, будуть заблоковані, а всі кошти на рахунку та бонуси анульовані або списані на розсуд клубу.

11. Строк дії та анулювання договору

11.1. Ми маємо право видалити рахунок гравця (а також ім'я та пароль) без попереднього повідомлення у таких випадках:

11.1.1. у Компанії було ухвалено рішення припинити надання послуг усім гравцям чи конкретному користувачеві;

11.1.2. рахунок гравця якимось чином пов'язаний із видаленим раніше рахунком;

11.1.3. рахунок гравця пов'язаний з рахунком, який на даний момент заблокований, у такому разі ми маємо право закрити рахунок незалежно від того, яким саме чином він пов'язаний, та повністю заблокувати облікові дані на цих рахунках. За винятком випадків, зазначених у Угоді, залишок на рахунку гравця буде повернений йому протягом певного періоду, відразу ж після подання запиту та стягнення суми, яку гравець зобов'язаний Компанії;

11.1.4. гравець бере участь у злочинній змові або намагається зламати систему;

11.1.5. гравець втручається у роботу програмного забезпечення Сайту чи намагається ним маніпулювати;

11.1.6. гравець користується своїм рахунком для цілей, які можуть бути розцінені як протиправні відповідно до законодавства конкретної юрисдикції;

11.1.7. гравець публікує на Сайті інформацію, що має образливий або принизливий характер.

11.2. Ми маємо право закрити рахунок гравця або скасувати дію Угоди, надіславши гравцеві відповідне повідомлення на адресу, вказану в контактній інформації. У разі таких дій з нашого боку, за винятком ситуацій, згаданих у пунктах 9 («Змова, дії, що вводять в оману, шахрайство та кримінальна діяльність») та 16 («Порушення умов») чинної Угоди, ми зобов'язуємося повернути гравцеві кошти, що знаходяться на рахунку. Якщо ми з якихось причин не зможемо зв'язатися з гравцем, гроші будуть тимчасово перераховані на рахунок Компанії або наглядового органу.

11.3. Обліковий запис вважається неактивним, якщо він не використовується для входу на сайт, внесення депозитів, гри або здійснення ставок протягом 2 місяців поспіль.

11.3.1. Як тільки ваш обліковий запис стане неактивним, компанія надішле вам електронний лист на адресу, вказану у вашому профілі. Ви можете знову активувати свій неактивний обліковий запис, зв'язавшись із нашою службою підтримки.

11.3.2. Якщо ваш обліковий запис неактивний протягом періоду, що перевищує 6 місяців поспіль, і має позитивний баланс на рахунку, компанія залишає за собою право конфіскувати кошти, що залишилися, як адміністративний збір.

12. Зміни на сайті

12.1. Ми маємо право в будь-який час на власний розсуд, вносити зміни або доповнювати послуги, що пропонуються на Сайті з метою підтримки та оновлення ресурсу.

13. Системні помилки

13.1. Якщо в процесі гри відбудеться збій у роботі Сайту, Компанія намагатиметься виправити ситуацію в найкоротший термін. Ми не несемо відповідальності за неполадки в засобах інформаційних технологій, які виникли внаслідок роботи обладнання, яке використовується гравцями для доступу до Сайту, а також за збої в роботі інтернет-провайдерів.

14. Помилки та недоліки

14.1. Ми маємо право обмежувати або скасовувати будь-які ставки.

14.2. Якщо гравець використав кошти, що надійшли на його рахунок внаслідок помилки для розміщення ставок та участі у грі, ми можемо анулювати подібні ставки та будь-які виграші, отримані за їх допомогою. Якщо таким ставкам було здійснено виплату коштів, то дані суми слід вважати переданими гравцю в довірче управління, гравець зобов'язаний повернути їх на першу нашу вимогу.

14.3. Компанія та постачальники послуг не несуть відповідальності за збитки, у тому числі втрату виграшів, що спричинив помилки з боку гравця або з нашого боку.

14.4. Компанія, її дистриб'ютори, філії, ліцензіати, дочірні підприємства, а також співробітники та керівники не несуть відповідальності за будь-які збитки та збитки, що виникли через перехоплення або неправильне використання інформації, що передається через Інтернет.

15. Обмеження нашої відповідальності

15.1. Гравець самостійно приймає рішення користуватися послугами Сайту чи ні, і будь-які дії та їх наслідки є наслідком особистого вибору гравця, зробленого на його розсуд на власний страх та ризик.

15.2. Робота Сайту здійснюється у відповідність до пунктів цієї Угоди. Ми не надаємо жодних додаткових гарантій або запевнень щодо Сайту та послуг, що пропонуються на ньому, і цим виключаємо свою відповідальність (у мірі, передбаченій законом) щодо всіх, що маються на увазі гарантій.

15.3. Ми не несемо відповідальності за правопорушення, недбалість, збитки, збитки та втрати, які ми не можемо передбачити в даний момент.

15.4. Компанія не несе відповідальності за зміст ресурсів, доступ до яких може бути отриманий через цей Сайт.

16. Порушення умов

16.1. Гравець зобов'язаний відшкодувати Компанії будь-які витрати, позови та витрати (зокрема суднові витрати), які можуть виникнути через порушення умов Угоди.

16.2. Гравець дає згоду повною мірою відшкодовувати збитки, захищати та відстоювати інтереси Компанії, її партнерів, співробітників та директорів від будь-яких домагань, відповідальності, витрат, втрат та витрат, що виникли через:

16.2.1. порушення гравцем умов Угоди;

16.2.2. порушення гравцем законів та прав третіх осіб;

16.2.3. отримання доступу до послуг Сайту будь-якою іншою особою за допомогою ідентифікаційних даних гравця з його дозволу або без нього або;

16.2.4. надавати виграші, отримані таким шляхом.

16.3. Якщо гравець порушить умови Угоди, ми маємо право:

16.3.1. сповістити гравця про те, що своїми діями він порушує умови Угоди, та вимагати негайного припинення заборонених дій;

16.3.2. тимчасово призупинити дію рахунку гравця;

16.3.3. заблокувати рахунок гравця без попередження;

16.3.4. стягнути з рахунку гравця суму виплат, виграшів або бонусів, придбаних внаслідок порушення.

16.4. У нас є право анулювати ім'я користувача та пароль гравця у разі не дотримання ним будь-якого з пунктів Угоди.

17. Права на об'єкти інтелектуальної власності

17.1. Весь зміст Сайту є об'єктом авторського права та інших прав власності, що належать Компанії. Усі завантажувані та друковані матеріали, присутні на Сайті, можуть бути завантажені тільки на один комп'ютер. Роздруковувати дані матеріали дозволено виключно з метою особистого та некомерційного використання.

17.2. Користування Сайтом не дає гравцеві жодних прав на інтелектуальну власність, що належить Компанії або третій стороні.

17.3. Забороняється будь-яке використання чи відтворення торгової марки, товарних знаків, логотипів та інших промоматеріалів, представлених на Сайті.

17.4. Гравець понесе відповідальність за будь-які збитки, витрати чи витрати, що виникли внаслідок скоєння ним забороненої діяльності. Користувачі повинні негайно сповістити Компанію, якщо їм стане відомо про здійснення будь-якої забороненої діяльності та надати всю необхідну допомогу у проведенні розслідування, яке Компанія може провести з урахуванням наданої інформації.

18. Особиста інформація

18.1. Ми зобов'язані дотримуватися вимог захисту даних у тому вигляді, в якому Компанія використовує особисту інформацію, зібрану в результаті візиту користувача на Сайт. Виходячи з цього, ми з максимальною серйозністю ставимося до наших зобов'язань щодо використання особистих даних гравців. Компанія використовує особисту інформацію, надану гравцями з повним дотриманням політики конфіденційності.

18.2. Надаючи особисту інформацію, гравці погоджуються з тим, що ми маємо право на обробку їх особистих даних для цілей, зазначених у Угоді або для дотримання нормативних та юридичних зобов'язань.

18.3. Відповідно до політики конфіденційності ми зобов'язуємося не розкривати особисту інформацію наших гравців нікому, крім працівників, які використовуватимуть її виключно для більш якісного надання послуг.

18.4. Ми зберігаємо копії всієї кореспонденції, отриманої від гравців, щоб точно зафіксувати всю отриману інформацію.

19. Використання файлів Cookie на Сайті

19.1. Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності сайту. "Cookie" - це спеціальний текстовий файл невеликого розміру, який зберігається на комп'ютері користувача при відвідуванні Сайту, за його допомогою ми можемо знову пізнавати конкретних користувачів при повторному відвідуванні Сайту. Додаткову інформацію про контроль та видалення файлів cookie можна знайти на сайті: www.aboutcookies.org . Слід враховувати, що видалення наших файлів cookie може стати причиною блокування доступу до деяких розділів та функцій сайту.

20. Скарги та повідомлення

20.1. У разі виникнення будь-яких скарг та претензій щодо роботи Сайту, перш за все, слід у найкоротші терміни направити свою претензію до служби підтримки.

20.2. Гравець погоджується з тим, що запис спору, що зберігається на сервері, може бути використаний як свідчення при розгляді претензії.

20.3. Гравець погоджується з тим, що результати ігор на Сайті визначаються за допомогою генератора випадкових чисел. Він генерує події у довільному порядку. Якщо між результатами гри на комп'ютері гравця та результатами на сервері виникнуть розбіжності, результати на сервері будуть вважатися більш достовірними. При виникненні невідповідності у відображенні балансу перевага завжди віддається балансу на сервері. Кошти з ігрового рахунку можуть бути втрачені через помилку людини або технічний збій.

21. Обставини непереборної сили

21.1. Компанія не несе відповідальності за затримки або невиконання зобов'язань, перелічених у Угоді, у тому випадку, якщо вони обумовлені обставинами непереборної сили, під якими слід розуміти стихійні лиха, війни, громадянські заворушення, промислові суперечки, перебої у громадських комунальних мережах, DDoS-атаки або інші інтернет атаки, здатні негативно вплинути на роботу Сайту.

21.2. У період дії обставин непереборної сили діяльність Сайту вважається припиненою, і протягом цього періоду у виконанні зобов'язань діє відстрочка. Компанія зобов'язується використовувати всі доступні їй засоби для пошуку рішень, що дозволяють повною мірою виконувати свої зобов'язання перед гравцями, аж до закінчення дії обставин непереборної сили.

22. Відмова від зобов'язань

22.1. Якщо ми не зможемо забезпечити виконання гравцем будь-якого з зобов'язань, або ми самі не зможемо скористатися будь-яким із засобів правового захисту, на які ми маємо право, то це не слід розцінювати як відмови від даних засобів правового захисту або як причину, що звільняє гравця від виконання зобов'язань.

23. Подільність угоди

23.1. Якщо будь-який з пунктів Угоди раптом стане недійсним, нелегітимним або таким, що втратив юридичну силу, то це положення буде відокремлено від решти Угоди, яка повною мірою збереже свою юридичну силу. У таких випадках частина, яка вважається недійсною, буде змінена відповідно до оновлених норм.

24. Посилання

24.1. На Сайті можуть бути посилання на інші ресурси, які знаходяться поза нашим контролем. Ми не несемо відповідальності за утримання інших сайтів, дії чи бездіяльність їх власників та за утримання третьою стороною реклами та спонсорств. Гіперпосилання на інші сайти надаються виключно з інформаційною метою. Гравці використовують їх на власний страх та ризик.

25. Програма лояльності

25.1. Гравці одержують за кожну грошову ставку з реального балансу спеціальні бали. Від їхньої кількості залежить статус гравця в клубі, крім того, бали можна конвертувати в реальні гроші, які можуть бути використані для ставок. Процес накопичення балів починається з розміщення першої ставки.

25.2. Кількість балів збільшується з кожною ставкою, сума якої більша або дорівнює мінімально необхідної для зарахування балів. Мінімальна ставка для нарахування балів залежить від вашого статусу лояльності . За відіграш 150 рублів на ігрових автоматах дається 1 бал. Примітка: бонусні бали нараховуються користувачеві виключно за гру в ігрових автоматах (слотах); за ставки в інших типах ігор нарахування балів не відбувається .

25.3. Кількість балів визначає особистий статус гравця. Усього існує десять статусів:

  • 1. Новачок (від 0 балів)
  • 2. Любитель (від 0 до 500 балів + виконана умова щодо внесення депозиту)
  • 3. Майстер (від 500 до 1500 балів)
  • 4. Профі (від 1500 до 5000 балів)
  • 5. Бронзовий (від 5000 до 15000 балів)
  • 6. Срібний (від 15 000 до 50 000 балів)
  • 7. Золотий (від 50 000 до 100 000 балів)
  • 8. Платиновий (від 100000 балів до 200000 балів)
  • 9. Платиновий + (від 200000 балів до 400000 балів)
  • 10. Платиновий Х (від 400 000 балів)

25.4. Існують різні курси конвертації балів у гроші. Курс обміну залежить від статусу гравця. Крім того, у разі підвищення статусу гравець нагороджується спеціальними бонусами. Детальніше див. програма лояльності .

25.5. Отримати інформацію про кількість балів та обміняти їх на гроші можна в особистому кабінеті. Для цього потрібно натиснути на іконку ігрового статусу.

25.6. Ми маємо право видаляти накопичені бали, якщо гравець не скористався ними протягом 6 або більше місяців.

25.7. Якщо гравець буде запідозрений у зловживанні чи спробі зловживання бонусними балами або будь-яким іншим видом заохочення, а також зловживанням відсутності у Угоді необхідної інформації. То ми маємо право заборонити, відмовитися чи утримати виплату балів чи іншого заохочення. Також у нас є право тимчасово або постійно змінювати нашу політику щодо гравця, блокувати доступ до послуг сайту та ігрового рахунку. Ми не зобов'язані відшкодовувати гравцеві кошти, які могли бути присутніми на його рахунку, за винятком суми первинного депозиту.

26. Щасливі спини

26.1.Іноді, гравцям може пропонуватися, взяти безкоштовну участь в акції - обертанні колеса: "Щасливий Спін". Вигравши бонусні спини, гравець може відразу їх відіграти. Для цього треба зайти в гру, в якій вони видалися і натиснути кнопку "Старт" або "Спін" – повідомлення про безкоштовні спини одразу з'явиться на екрані. Виграш з виданих таким чином спинів обкладається вейджером з коефіцієнтом 10. Виграні спини необхідно використовувати протягом 48 годин з моменту видачі.

27. Бонусні акції

27.1. Гравець Сайту може брати участь у різноманітних акціях та отримувати винагороду у вигляді бонусів до поповнення. Приймаючи цю Угоду, Гравець підтверджує, що перед внесенням коштів для отримання бонусу ознайомлюється з умовами кожного бонусу, який може бути отриманий ним на Сайті, та приймає їх.

27.2. Активація вибраного Бонуса на сайті (у розділі акцій або вікні каси) перед внесенням депозиту є обов'язковою умовою для участі в акції та коректного зарахування Бонусу. В один момент часу Гравець може активувати та виконувати умови лише одного Бонусу, тоді як інші акції на сайті стануть для нього тимчасово не активними. У випадку, якщо Гравець помилково активував Бонус і ще не виконав умови щодо поповнення, Бонус може бути деактивований, в такому разі інші Бонуси будуть доступні для активації, а прогрес за поточним бонусом буде анульований.

27.3. Будь ласка, зверніть увагу: перехід по листу, отриманому електронною поштою, рекламним банером або повідомленням на сайті, що містить інформацію/нагадування про активний бонус сам по собі НЕ активує для Гравця Бонус - необхідна Активація (натискання на кнопку “Активувати” під обраним Бонусом ). Адміністрація має право відмовити гравцю у видачі Бонуса, який не був активований вищезазначеним чином, навіть якщо гравець виконав умови поповнення, описані в Бонусі.

27.4. При нарахуванні грошових Бонусів за реєстрацію або в інших випадках, коли при отриманні Бонусу від гравця не потрібне внесення коштів на баланс, виведення бонусного нарахування неможливе до внесення першого депозиту. Також, вивести грошовий Бонус можна лише за умови повного відіграшу депозиту та нарахованого Бонусу. Відіграш депозиту (умова, за якої гравцеві необхідно зробити ставок на суму, що вдвічі перевищує розмір депозиту) відбувається лише у випадку, коли бонусний баланс дорівнює 0. Нагадуємо, згідно з пунктом 8.12.5. якщо оборот коштів, він же сума ставок за рахунком, меншим за подвійний розмір депозиту, Компанія має право утримати 10% від суми (але не менше 0,5 USD) виведення як витрати на здійснення платежу. 

27.5. Адміністрація Сайту не нав'язує Гравцю участь в акціях та бонусних пропозиціях, кожен Гравець добровільно бере участь у них та може відмовитись від участі у будь-який момент. У разі помилкової активації (до внесення депозиту) Гравець може деактивувати пропозицію, натиснувши кнопку “Скасувати”. У випадку, якщо Бонус вже був зарахований на баланс гравця, його не можна деактивувати Адміністрацією.

27.6. Купівля обертів Колеса Фортуни, квитків у лотереї може бути здійснено з допомогою бонусних коштів, при цьому використовуються реальні кошти.

27.7. Адміністрація залишає за собою право змінювати, призупиняти або скасовувати поточні акції, турніри та бонусні пропозиції без попереднього попередження гравця.

27.8. Якщо Бонус є відсотком від депозиту, то Вейджер поширюється на суму відсотка. Якщо як бонус до депозиту Гравець отримує бонусні спини (або фриспини) у грі, а також обертання колеса удачі) - то грошові виграші, отримані в результаті їх використання, також зараховуються з вейджером. Стандартний розмір вейджера Бонуса становить x25 (якщо в описі акції/повідомленні про Бонус не вказано інше).

27.9. Відіграш Бонуса представляється як множника (вейджера) до суми Бонуса. Іншими словами, це сума ставок, яку потрібно зробити гравцеві для того, щоб відіграти суму Бонуса і мати можливість вивести його. Наприклад, Гравець отримав Бонус 100% до депозиту від 500 рублів із вейджером x25. Щоб відіграти та вивести отримані 500 рублів Бонуса, Гравцю необхідно зробити ставок (використовувати в іграх) 12 500 рублів (500 руб. бонусу * вейджер 25 = необхідна сума ставок для відіграшу).

27.10. Ігровий рахунок кожного гравця поділено на дві частини: реальний та бонусний. Реальний баланс - кошти гравця, які можна вивести будь-якої миті (якщо вони відіграні). Бонусний – сума отриманих бонусів, які потребують відіграшу. За наявності реальних та бонусних коштів на рахунку у гравця, ставки насамперед здійснюються з реального балансу користувача. При цьому всі виграші з таких ставок потрапляють на бонусний баланс користувача (без збільшення суми відіграшу). Коли реальні гроші закінчилися – ставки здійснюються з бонусних коштів гравця. Відіграш реального та бонусного балансів здійснюється лише тоді, коли робляться ставки з цих балансів. Коли бонусний баланс відіграний – він переноситься у реальний, таким чином сума стає доступною до висновку.

27.11. Зверніть увагу: рахунок відіграшу Бонуса враховуються ставки, зроблені виключно в слотах. Ставки в іграх типу відео покер, рулетка, блекджек, або в будь-якій іншій настільній грі у відіграші Бонуса НЕ беруть участь.

27.12. Бонус можна відіграти лише у режимі гри на гроші. Ставки в іграх у демо-режимі не враховуються.

27.13. Якщо гравець програв усі реальні кошти на ігровому балансі, у тому числі й суму отриманого Бонуса, але не відіграв її – наступні депозити нараховуються зі стандартним вейджером (х2).

27.14. Якщо гравець намагається вивести кошти, не виконавши умов по вейджеру Бонуса, він буде списаний з балансу при виведенні. Інформація щодо суми ставок, необхідної для повного відіграшу Бонуса, вказується при оформленні гравцем заявки на виведення коштів у вікні каси. Адміністрація Сайту має право відмовити гравцеві у відшкодуванні списаного при виведенні не відіграного Бонуса.

27.15. У процесі відіграшу Бонусу гравець НЕ може активувати нові акції та отримувати за поповнення нові Бонуси з відіграшем, доки не виконано умову повного відіграшу попереднього бонусу.

27.16. Гравець може вкладати кошти на ігровий баланс для відіграшу Бонуса. При цьому спочатку Гравцеві необхідно відіграти депозит (зробити ставок на суму не менше подвійного розміру депозиту), після цього почнеться відіграш бонусних коштів (або відіграш виграшу з бонусних спинів).

27.17. Гравець може отримати як Бонус безкоштовні (бонусні) спини у грі. Ставка, за якою Гравець отримує бонусні спини до поповнення, встановлюється Адміністрацією залежно від конкретної бонусної пропозиції та може змінюватись від акції до акції. Розмір ставки зазначається в описі акції на сайті. У випадку, якщо інформація про розмір ставки не надана, Гравець має право звернутися до служби підтримки для уточнення інформації.

27.18. Спини зараховуються до комп'ютерної чи мобільної версії гри, залежно від пристрою Гравця. Якщо Гравець вніс депозит, отримав спини на мобільну платформу та запустив гру з мобільного телефону/планшета тощо. (мобільна версія гри), отримані бонусні спини вже не запустяться з комп'ютера/ноутбука тощо. (Веб-версія гри).

27.19. Бонусні спини мають термін, протягом якого вони повинні бути використані (7 днів з моменту отримання), після закінчення цього терміну вони будуть автоматично деактивовані без можливості відновлення. Адміністрація має право відмовити Гравцеві у повторній видачі бонусних спинів, якщо Гравець не використав їх своєчасно.

27.20. Для запуску бонусних спинів після їх зарахування, Гравцю достатньо увійти у вказану гру, обертання запустяться автоматично за встановленою ставкою. У деяких ситуаціях, якщо обертання не запустилися автоматично, Гравцю може знадобитися оновити сторінку гри та/або зробити кілька мінімальних платних ставок, після чого бонусні спини запустяться.

27.21. Відповідно до пункту 2.1 виграші з бонусних спинів оподатковуються вейджером x25 (якщо в описі акції/повідомленні про акцію не зазначено інше).

27.22. Бонусні спини можуть видаватися як разово, і кілька днів. Зверніть увагу: якщо спини видаються на 2 і більше днів - вони зараховуються Гравцю протягом послідовних днів рівними частинами (день починається о 3:00 по МСК). Невикористані за попередній день спини анулюються автоматично при нарахуванні наступної частини спинів. Це правило діє всім акцій, де спини видаються на 2 і більше днів. Адміністрація має право відмовити Гравцю у повторному нарахуванні спинів, якщо Гравець не запустив спини вчасно.

27.23. Виграші у грі на подвоєння, отримані з бонусних спинів, потрапляють на бонусний баланс і нараховуються зі стандартним вейджером або вейджером, зазначеним в умовах бонусу. Ставки у грі на подвоєння під час бонусних спинів здійснюються з основного балансу користувача.

27.24. У випадку, якщо на вашому обліковому записі активовано бонус до депозиту на суму поповнень (для отримання бонусу вам необхідно внести кілька платежів на вказану в акції суму протягом зазначеного періоду), у момент створення заявки на виведення коштів прогрес за сумою вже внесених депозитів під бонус обнулюється (при цьому бонус залишається активним). 

27.25. Максимальний виграш від усіх бездепозитних бонусів та додаткових бонусів у Досягненнях, дозволених до висновку, обмежений у 5000 рублів, якщо не зазначено інше. Решта виграшу може бути витрачена у ставках, інакше, під час обробки заявки на висновок, суму понад допустимий висновок буде списано з рахунку.

27.26. Під час відіграшу бонусу заборонено кардинально змінювати свій характер гри. Наприклад (але не обмежуючись цим) здійснення ставок в іграх з низькою контрибуцією до відіграшу вейджера (50% і нижче) до великого виграшу та перехід у ігри з високою контрибуцією (70% і вище).
У більшості ігор вся сума ставки йде у відіграш бонусу. У наступних іграх можна відіграти 50% від ставки: Penalty Shoot Out, Xmas Keno Cat, Rock Paper Scissors, Four Aces, Red Queen, Heads Tails, Bomb Squad, Roll the Dice, More or Less, Courier Sweeper, Thimbles, ET Races, Mafia Syndicate, Crown and Anchor, Book of Keno, Texas Holdem Bonus

28. Карткова рулетка

28.1.Іноді, гравцям може пропонуватися, взяти безкоштовну участь у грі "Карткова рулетка". У цій грі пропонується вгадати колір карти: "червоне" або "чорне". Ставка робиться у сумі заявки висновок. У разі виграшу – гравець отримує подвоєну суму (х2 від ставки), а у разі програшу – сума ставки списується з рахунку гравця, а заявка на висновок скасовується. Усі виграші у цій грі нараховуються без вейджера. Шанс на перемогу 49.5%.

Останні

Исходный текст


-->