Меню сайту

ВхідНовини коледжу

DSC 1541"Петриківку треба "читати" душею - бо писана від душі й передається від серця до серця, з покоління в покоління українців."

Під таким гаслом відбулося заняття з декоративно-прикладного мистецтва викладача Голінської О.К. на тему: «Оволодіння прийомами створення народного декоративного розпису. Виконання елементів петриківського розпису» зі студентами 31 групи спец. Середня освіта (Образотворче мистецтво).

Олена Костянтинівна поставила перед собою мету довести студентам на першому занятті з даного розділу «Петриківський розпис», які не займалися ніколи ним, що вони, вміють його виконувати. Студенти виконували розпис скрині за допомогою таких інструментів, як пензлик, медична піпетка, вушні палички, пальці, використовуючи при цьому основні елементи розпису.

Детальніше...

 
Спортивні новини

image-0-02-05-30966807534103b6adafe1143924afe947d5f6c9f96bc08799d3a01810d73a5c-V8 грудня 2018 року в спортивному залі коледжу відбулися районні змагання з волейболу серед жіночих команд на Кубок мера.

В змаганнях взяли участь 3 команди, такі як: КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя- Левицького», ДЮСШ та збірна команда ЦПТО. Змагання відбувалися за коловою системою. Кожна гра була цікавою та динамічною. В перервах між іграми учасників підтримували вболівальники з танцювальними номерами.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 174729 листопада 2018 р. в гуртожитку КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» вперше відбувся розважальний захід «Караоке в гуртожитку». Готуючись до цього свята ми не очікували такого драйву, таких позитивних емоцій і таку кількість відгуків від наших глядачів. Наш ведучий, Валерій Кондратюк, був на висоті. Професійно працював з публікою, співав і жартував. Родзинкою свята став зірковий гість, який за 5 хвилин з Кондратюка перетворився на Вірку Сердючку. Позитивні емоції від свята дуже важко передати. Адже описати словами, як горіли очі наших учасників, коли вони співали, важко.

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG-9266813908e2fdb8556890e3c44ee28c-V29 листопада 2018 року студенти нашого коледжу спеціальності «Образотворче мистецтво» взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з рисунку, який відбувся в м. Київ при Київській державній академії декоративно-прикладного мистецтва та дизайну імені Михайла Бойчука.

Мета конкурсу: збереження та популяризація національної української школи та високої художньої майстерності, проведення професійної орієнтації серед учнів шкіл з художнього напрямку, підтримка творчої молоді, сприяння творчої реалізації молодих талановитих митців України. До участі в організації та проведенні Конкурсу були залучені представники Національної спілки художників України.

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG 20181129 142243548 HDRНапередодні Дня порозуміння з ВІЛ-інфікованими людьми, що відзначається 1 грудня, психологічною службою коледжу було проведено круглий стіл на тему: «Обізнаність щодо ВІЛ – соціальна відповідальність кожного», мета якого привернути увагу студентської молоді до проблеми ВІЛ/СНІД, формувати відповідальне ставлення до власного здоров’я та толерантне відношення до людей з ВІЛ.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 137828.11.2018 року на базі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» відбувся семінар-практикум на тему: «Професійний стандарт «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти». Використання сучасних стратегій та стилів навчання учнів початкової школи засобами іноземної мови». В роботі семінару взяли участь Т.В.Панасенко, заступник директора з навчально-виробничої роботи коледжу, завідувач методичним кабінетом коледжу Н.Х. Кушка, викладачі англійської мови і методики навчання іноземної мови в початковій школі Л.В. Дрижай, Н.В. Іщук, О.М. Міщенко, О.В. Павліченко, І.Л. Палій, Н.В. Заіченко, учителі англійської мови початкових класів шкіл Богуслава:

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG 20181126 09480726 листопада 2018 р. в читальній залі коледжу відбувся захід, приурочений Дню відмови від куріння. Члени гуртка «Пульс» в ці дні провели опитування серед студентів першого курсу щодо проблеми тютюнопаління (в анкетуванні брали участь три групи 11, 12 поч. та 11 право).

Результати дослідницької роботи «Вивчення ставлення студентів до проблеми тютюнопаніння» презентували студентки 21 групи сп. Початкова освіта. Інформатика Ткачук А., Буц Е., Сколозуб І., Козлова А. Учасникам засідання гуртківці Погорєлов С. та Гульовата Я. (11 поч.) продемонстрували і прокоментували склад цигарок.

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG-b291ce20d625a876da861d3ed96f0ab4-V24-25 листопада 2018 року за сприяння Міністерства освіти і науки України на базі Національного педагогічного університету імені                  М.П. Драгоманова відбувалися Тринадцяті Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки «Чисті думки творять дива», які присвячені 100-річчю з дня народження Василя Олександровича Сухомлинського. Викладачі нашого коледжу: Голінська Олена Костянтинівна, Голінська Ольга Григорівна, Дрижай Людмила Василівна, Лисенко Тетяна Романівна, Міщенко Ольга Михайлівна мали змогу поринути у атмосферу сучасного педагогічного простору, де панують чисті думки.

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG 20181123 105835Сьогодні, 23 листопада, у стінах навчального закладу відбувся захід, приурочений 180-ій річниці з дня народження І.С.Нечуя-Левицького. Викладач української мови і літератури Голобородько М.П. провела літературну вікторину «Все про Івана Нечуя-Левицького» серед студентів І курсу (всього 7 команд по 4 учасники).

Вікторина складалася з таких завдань: «Представлення особистості письменника», «Бліц-опитування», «Характеристика героя «Кайдашевої сім’ї», «Познач правильну відповідь», «Справні читці-декламатори». Максимальна кількість балів за правильно виконані завдання – 37.

Протягом цього часу уважно слухало і оцінювало відповіді студентів журі у складі Волошенко О.В. – голови ЦК викладачів української мови і літератури, Гулій І.В. – завідувача бібліотекою, Хоменко Н.І. – викладача української мови і літератури.

Детальніше...

 
Спортивні новини

46508268 2238428989703162 8129385815785603072 n22 листопада на Відкритому чемпіонаті Київської області з таїландського боксу Муей Тай, що проходив в спортивному комплексі Київського університету архітектури і будівництва, в номінації «Кращий спортсмен року в Київській області» був відзначений студент 31 групи спеціальності Середня освіта (Фізична культура) Єременко Владислав.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 133722 листопада 2018 року в кімнаті-музеї І.С.Нечуя-Левицького відбулося відкрите засідання гуртка іншомовного спілкування “Improve Your English”. Члени гуртка, студенти 22 та 12 груп сп. «Початкова освіта» в ролі гідів-екскурсоводів провели екскурсію англійською мовою “Discover Nechuy”- «Відкрий Нечуя», присвячену 180-річчю від дня народження письменника-земляка.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 114621 листопада у виставковій залі коледжу відбулися майстер-класи «Побут Богуславщини за часів Нечуя», присвячений 180-річчю від дня народження відомого українського класика І.Нечуя-Левицького. Студенти мали змогу ознайомитися з різними видами народного мистецтва та ремесла, які передаються в Україні із покоління в покоління.

Студенти мистецького відділення вчили виготовляти ляльки-мотанки – родинний оберіг кожної української родини, охочі мали змогу навчитися петриківському розпису.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 111821 листопада наша країна відзначає День Гідності та Свободи. Саме цього дня розпочався новий відлік української історії. У 2013-2014 роках відбулася наймасштабніша за часів незалежності України революція. Люди вийшли аби відстояти своє право на гідне життя в сім’ї вільних народів Європи. І ніхто не передбачав, що фінал протистояння буде настільки кривавим і стане для українців справжньою Революцією Гідності.

Члени гуртка «Літописець» провели лекторій для студентів 1 курсу. Ті події залишили визначальний слід в історії України, перевернули уявлення кожного з нас про те, яким шляхом має йти країна і, головне, українці нарешті усвідомили себе єдиним народом та почали повертатися до своїх коренів. Наші надії на створення іншого, найбільш довершеного устрою суспільства та ухвалені рішення змінили нас, і сформували нашу нову національну ментальність.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 104620 листопада світова спільнота традиційно відзначає Всесвітній день дитини. Студенти гуртка «Юридична клініка» спільно зі студентами спеціальності Соціальна робота провели інтерактивну акцію «Конвенція ООН про права дитини – Світова Конституція дітей».

Учасниками акції стали студенти 21, 31 груп спеціальності Соціальна робота, 31, 41 груп сп. Право та 11 групи сп. Початкова освіта. Інформатика, які активно долучилися до обговорення суспільно-значущих питань:

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 104316 листопада 2018 року, напередодні 180-річчя від дня народження письменника-класика Івана Нечуя-Левицького, ім’я якого носить наш коледж з 1994 року, відбувся семінар-практикум «Нечуївськими стежками» для вчителів української літератури з Надросся. На наше запрошення відгукнулися 20 учителів зі шкіл Кагарлицького, Миронівського, Таращанського та Богуславського районів та Богуслава. У програмі семінару були тематична екскурсія в кімнаті-музеї письменника; зустріч із А.С. Хаврусем, завідувачем літературно-меморіального музею І.С. Нечуя-Левицького у смт Стеблів; обмін досвідом про підготовку до ЗНО за нечуївською тематикою; перегляд фрагментів фільму «Нечуївськими стежками», який є у вільному доступі в Інтернеті; музичне вітання та інсценування з творів Нечуя.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 082315 листопада 2018 р. в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» відбулися І етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та І етап ІХ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів.

Детальніше...

 
Новини коледжу

20181113 08473113 листопада 1918 року було проголошено самостійну  Західноукраїнську Народну Республіку, яка проіснувала 257 днів. Її поразку зумовив цілий ряд факторів. Але навіть за такий короткий час і навіть у таких складних обставинах ця держава була справді народною, демократичною, її політичний устрій являв собою добру модель тогочасної європейської правової держави. Президентом республіки було обрано Є. Петрушевича.  Цій даті було приурочено засідання круглого столу. Члени гуртка «Літописець» ознайомили з напрямками діяльності та історичним значенням ЗУНР, причинами поразки.

Детальніше...

 
Спортивні новини

image-0-02-04-0ce46c46f30330fee3009b14e6069b3864fbe84ec08a1a15a35808723fa760c3-V8-11 листопада 2018 року на базі спортивного комплексу Вінницького коледжу НУХТ проходили змагання з волейболу серед юнацьких команд закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації за програмою Спортивних ігор України. На участь у фінальних змаганнях прибуло 12 команд з різних областей, зокрема: Вінницької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Рівненської, Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Чернігівської, Чернівецької областей. Студенти   КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» представляли Київську область.

Детальніше...

 
Спортивні новини

709-11 листопада у м. Миколаїв пройшов Кубок України з греко-римської боротьби серед юніорів 1999-2001 року народження. Хлопці показали яскраву боротьбу і майстерність, де наш студент спеціальності «Фізичне виховання» Лебідь Микола виступав у ваговій категорії 55 кг. Вигравши три сутички, Микола боровся із суперником Завертайлом Геннадієм МСУ Дон «У» за вихід у фінал, але боротьбу програв. За III місце юнак змагався з борцем з Києва Нікітіним Дмитром, якому поступився з рахунком 14:11, таким чином опустився на п’яте місце.

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG 20181108 143517122Цього тижня студенти першого курсу спеціальності «Початкова освіта» побували на батьківщині І.С.Нечуя-Левицького, у Стеблеві. Це містечко славиться своєю неймовірною красою природи та доброзичливими людьми. В літературно-меморіальному музеї письменника захоплюючу подорож у минуле провів екскурсовод Хаврусь Андрій Сергійович.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0761У День української писемності та мови, 9 листопада, всі охочі, студенти та викладачі нашого навчального закладу долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Цьогорічний текст «Крила України» в прямому ефірі зі студії Українського радіо читав доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, теле- і радіоведучий Олександр Авраменко. Локацією для написання диктанту стала аудиторія 213.

Детальніше...

 
Спортивні новини

45837025 2226403397572388 7416819061700427776 n8 листопада 2018 року на урочистій церемонії відкриття фіналу Кубку України серед дорослих з тайського боксу в м. Дніпро студенту 31 групи спеціальності Середня освіта (Фізична культура) Єременку Владиславу присвоєно звання майстра спорту та офіційно вручено посвідчення президентом Федерації з таїландського боксу Муей-Тай Трухановим Геннадієм Леонідовичем.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0775Члени гуртка «Літописець» Левченко Ольга та Черненко Оксана провели лекторій для студентів 21 групи сп. «Мистецтво», 21 групи сп. «Дошкільна освіта», 21 групи сп. «Соціальна робота», 21 групи сп. «Економіка підпримство». Вони розповіли про подію, яка увійшла в історію під назвою «Київська наступальна операція», підібравши 10 фактів про окупацію і визволення столиці. Студенти переглянули хроніку визволення, документальні матеріали та спогади ветеранів.

Детальніше...

 
Новини коледжу

viber image 12 листопада 2018 року студенти нашого коледжу брали участь у Всеукраїнській науково-практичній учнівсько-студентській конференції «Розвиток творчої особистості в сучасних умовах», яка відбувалася на базі Київського планетарію та ПВНЗ «Університет сучасних знань».

Студентка 41 групи, спец. «Образотворче мистецтво» Щербак Дарина Олександрівна підготувала статтю на тему: «Розвиток творчої особистості студента засобами мистецтва» (керівник Голінська О.К.), Тригуб Наталія Олександрівна, студентка 41 група, спец. «Музичне мистецтво» підготувала виступ на тему: «Формування творчого потенціалу особистості засобами музичного мистецтва» (керівник Прудиус О.С.), Середа Анастасія Вікторівна, студентка 22 групи, спец. Початкова освіта. Англійська мова, доповідь на тему: «Розвиток творчої особистості студента засобами проектних технологій» (керівник Дрижай Л.В.). Виступи студентів були змістовні, лаконічні, практичного характеру, супроводжувалися презентаціями.

Детальніше...

 
Спортивні новини

IMG 20181105 09442205 листопада викладачами фізичного виховання було проведено виховну годину «Гімнастика в моєму житті»: користь гімнастичних вправ для людини, олімпійські досягнення українських гімнастів, цікаві досягнення з гімнастики студентів коледжу, зустріч з майстром спорту з гімнастики Безотечеською Нелею Леонідівною, яка вчора відзначала всій ювілей - 70-річчя.

Детальніше...

 
Спортивні новини

IMG-a9ef0d139e26aa4b4ee00fab0ba3728d-VЦьогоріч, за підтримки Г.Кривошеї і Л.Джужика вперше в м. Богуславі відбувся турнір з жіночого футболу на кубок «Золота осінь». В спортивних змаганнях взяло участь 4 команди – збірні Богуслава і с. Карапиші, команда Рокитнянського району і збірна коледжу.

Детальніше...

 
Спортивні новини

IMG 20181102 1120341-4 листопада 2018 року на базі Вінницького коледжу НУХТ відбувся фінал Спортивних ігор України з волейболу серед дівчат ВНЗ І-ІІ рівня акредитації. Студентки   КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя –Левицького» представляли Київську область.

Серед 14 команд наші дівчата посіли 6 командне місце.

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG-7f2e1653d2aeae142c6c29bfdedd0f51-V24-28 жовтня відбулися тренінгові навчання «Відповідальна молодь Київщини. Тут і зараз» на базі санаторію «Жовтень» для студентів-лідерів та активістів органів студентського самоврядування.

Студенти нашого коледжу, Анна Халюта та Владислава Петренко, стали учасниками вище зазначених тренінгових навчань із підвищення громадянської відповідальності молоді Київщини. Дівчата пройшли 30-годинну програму за напрямками: громадянська освіта, проектний менеджмент, розвиток громад, лідерство та комунікації.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0122Досвід вивчення іноземної мови як в Україні, так і за кордоном доводить, що цей процес слід починати з раннього дитинства й у межах інноваційних технологій. Навчання дошкільників – специфічний вид діяльності. Поняття «навчання» у цьому контексті вживається досить умовно. На відміну від школярів та студентів – у дошкільників відсутня мотивація «вчитися». Вони не розуміють, навіщо їм вчити іноземну мову, якщо вони зможуть користуватися нею тільки колись, у майбутньому. Проектна ж діяльність по своїй суті (передбачає вирішення певної проблеми) вже зараз спонукає дитину до активного застосування мови, викликаючи в неї безпосередній інтерес, забарвлюючи процес навчання, створюючи потрібну для початкового етапу навчання англійської мови внутрішню мотивацію.

Детальніше...

 
Спортивні новини

DSC 022331 жовтня в КВНЗ КОР "Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького" пройшов І обласний етап Спортивних ігор України серед студентів коледжів з баскетболу (3х3).

Збірна дівчат коледжу (склад команди: Голіченко Валерія (21 Фіз.), Тарасенко Мирослава (31 С.р.), Нікішина Таїсія (31 Обр.), Касем Ріма (31 Фіз.) виборола перше місце, а юнаки (склад команди: Гриб Богдан (21 Пр.), Ткаченко Ярослав (21 Пр.), Денисюк Олександр (41 ФІз.), Ляшенко Олександр (31 П.І.) посіли четверте місце. Запеклі ігри, хвилювання тренерів, крики вболівальників робили змагання захоплюючими та вражаючими. Баскетболістів підтримувала колежанська група підтримки із запальними танцювальними композиціями.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти