Меню сайту

ВхідНовини коледжу

IMG 1233Генеральна Асамблея ООН в 1985-му році на 40-й сесії у спеціальній резолюції запропонувала відзначати 5 грудня як «Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку» (резолюція №A/RES/47/3), закликавши їх здійснювати заходи для спонукання людей у всіх сферах діяльності пропонувати свої послуги як волонтерів.

Волонтерство – це добровільна суспільно корисна безкорислива діяльність.

Діяльністю, яку зараз називають волонтерською, люди займалися з давніх часів. В останні роки, в зв’язку із ситуацією в країні, волонтерство стало актуальним, як ніколи.

Детальніше...

 
Новини коледжу

0025 грудня в читальній залі коледжу зібралися студенти перших та других курсів для участі у восьмому Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч», до якого одночасно долучилися учні та студенти з різних регіонів України.

Детальніше...

 
Новини коледжу

P71205-110015Хто такий лідер? Як розвивати в собі лідерські якості? Ці питання періодично постають в житті кожного, а особливо сучасної молоді, адже сьогодні фахівцям потрібні не тільки знання, але й достатній рівень життєвої компетентності, сформованість особистісних якостей, які допоможуть знайти своє місце в житті.

5 грудня 2017 року в надзвичайно творчій атмосфері проходило відкрите заняття «Розвиток лідерських якостей» викладача Романик О.М. у 31 групі спец. «Правознавство».

Детальніше...

 
Новини коледжу

00111Сьогодні, 6 грудня - День Збройних Сил України. Студенти нашого коледжу організували святкову програму під гаслом «Борітеся – поборете!».

Ми, нинішнє покоління, повинні віддати шану героям, завдяки яким майорить сьогодні синьо – жовтий прапор свободи України. Зробити все можливе для того, щоб наші нащадки пишалися нами!

Дорогі чоловіки! Ми пишаємося вашою мужністю та силою, впевненістю та відвагою і бажаємо вам світлого майбуття, мирного неба та многії і благії літа!

Студенти 42 групи сп. «Початкова освіта» та

21 групи сп. «Середня освіта (Фізична культура)».

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG 20171205 140103Проблема ВІЛ-СНІД сьогодні актуальна як ніколи. У світі мільйони людей живуть із цією недугою і... помирають. Наодинці з собою, наодинці зі світом. Шкода, що тема ВІЛ-СНІД недостатньо розкрита, їй не приділяється належна увага.

В рамках проведення заходів в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом викладачі Коваленко В.Л., Голінська О.К. разом зі студенти спеціальності «Образотворче мистецтво» організували виставку творчих робіт на тему «СНІД: не залишимось байдужими».

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG 20171205 1335282 грудня 2017 року на базі кафедри мистецьких дисциплін і методик викладання педагогічного факультету при ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» проводилась Всеукраїнська олімпіада з образотворчого мистецтва для учнів загальноосвітніх шкіл і студентів училищ та професійних коледжів.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0930Жіноча інтуїція проти чоловічої логіки? 30 листопада 2017 року у гуртожитку КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» студенти намагались знайти відповідь на одвічне питання: хто розумніший — чоловіки чи жінки?

Запекла боротьба тривала протягом п’яти раундів, кожен з яких оцінювався. Глядачі шаленими оплесками підтримували своїх фаворитів, особливо їм сподобалися конкурси «Букви в ряд» та «Кращий танець». Напруга тривала до останнього: після чотирьох раундів рахунок становив 2:2. Розставити всі крапки над «і» довелося вихователям гуртожитку.

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG 20171120 091945На виконання Плану заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 579-р, у жовтні-листопаді 2017 року студентами спеціальності «Правознавство» КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» було проведено лекторії на різну правову тематику: «Протидія торгівлі людьми», «Академічна доброчесність», «Захист прав споживачів», «Права людини», «Правова культура молоді» та ін.

Детальніше...

 
Спортивні новини

DSC 043523 і 28 листопада 2017 року в спортивному залі коледжу пройшла першість з волейболу серед дівчат між відділеннями та збірної коледжу.

Дуже цікавими були змагання між командами, і волейболістки показали неймовірні ігри, змагаючись за звання кращої команди. За підсумками ігор переможцями стали команди:

І місце – збірна коледжу «Освіта»;

Детальніше...

 
Новини коледжу

003Можна підготувати нові стандарти, скласти нові програми та написати нові сучасні підручники, але без докорінної зміни підготовки вчителя не можна оновити процес викладання мистецьких дисциплін.

На сьогодні назріла ситуація, коли необхідні докорінні зміни підходів до навчання дітей музичному мистецтву в загальноосвітніх школах, коли необхідно мотивувати вчителів до вдосконалення педагогічних методів та технік.

Детальніше...

 
Новини коледжу

005Щорічно, 16 листопада в більшості країн світу відзначався Міжнародний день відмови від куріння.  Цей День запропонований Американським онкологічним товариством (American Cancer Society) ще в 1977 році. Хочеться відзначити символізм того, що Міжнародний день відмови від куріння бере початок з Американського континенту, з якого і почалась ця тотальна біда - звички тютюнопаління.

У КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицкого» серед студентської молоді проходила акція «Збережи 15 хвилин життя!», ініціаторами якої стали студенти-волонтери коледжу, викладачі, соціальний педагог та активісти студентського самоврядування.

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG 20171127 13305027 листопада 2017 року в читальній залі коледжу пройшли Нечуївські читання за темою «Богуславські пенати Нечуя». Студенти-дослідники Анастасія Бондаренко, Андрій Коренюк (31 група), Наталія Донченко (32 група) сп. «Початкова освіта», Тетяна Голобородько (21 група сп. «Соціальна робота»), Наталія Тригуб (31 група сп. «Музична освіта»), Владислав Ковальський (21 група сп. «Правознавство») під керівництвом викладачів української мови і літератури Т.В.Яковенко, М.П.Голобородько, Н.В.Батрак та О.В.Ковальської ґрунтовно ознайомились з мемуаристикою Івана Нечуя-Левицького і підготували літературознавчі тематичні повідомлення про богуславський період життя письменника.

Детальніше...

 
Спортивні новини

00726 листопада 2017 року у мальовничому містечку Канів на базі ЗОШ № 1 відбулась товариська зустріч з волейболу між командами Канівської ДЮСШ та КВНЗ КОР "Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького". Атмосфера гри була досить напружена  і хвилююча. Всі присутні, учасники і тренери були задоволені грою, адже отримали позитивні емоції й захоплюючий матч зблизив суперниць між собою ближче.

Детальніше...

 
Новини коледжу

004Увести студентів в культурний простір англомовних країн через вивчення національних особливостей свят та традицій – одне з основних завдань, які сприяють розвитку соціокультурної компетентності та підвищують мотивацію до вивчення іноземних мов.

Четвертий четвер листопада – державне свято США. Це – День Подяки. Тож 23 листопада на всіх заняттях англійської мови викладачі та студенти поглиблювали свої знання про історію і значимість цього свята.

Детальніше...

 
Новини коледжу

00123 листопада 2017 року в читальній залі бібліотеки стартувала акція «Збережи 15 хвилин життя»  під керівництвом Степанова С.О. Члени гуртка «Пульс» Бойко Дарина і Огородник Ангеліна (31 група сп. «Соціальна педагогіка») презентували початок акції, яка буде тривати  до  30 листопада. Протягом тижня студенти і працівники коледжу будуть вести пропаганду шкідливості тютюнопаління і збиратимуть у скриньку цигарки.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 072324 листопада 2017 року, в переддень 179-го дня народження Івана Нечуя-Левицького, у коледжі викладачі та студенти вшанували пам'ять видатного земляка: поклали квіти до погруддя письменника та провели музейну годину, присвячену великому Нечую.

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG 20171122 153936 HDRДля успішного навчання у ВНЗ важливо, щоб студент не просто вмів виконувати завдання педагогів, учитися самостійно, але й потрібно мати певний рівень за­гального інтелектуального розвитку, ерудованість, широкі пізнавальні інтереси та добру пам'ять тощо. Якщо навчання студента перетворюється у творчість, то воно сприятли­во впливає на його емоційну сферу, покращує пам’ять і увагу, викликає почуття радості й задоволення, підвищує інтерес до пізнавальної діяль­ності.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 026521 листопада члени гуртка «Літописець» провели лекторій, присвячений подіям 2013 року. Трагічні події на майдані Незалежності під час Революції Гідності увійшли у новітню історію України як символ всенародного спротиву злочинній владі.

Студенти першого курсу взяли участь у мітингу, де вшанували подвиг учасників Революції Гідності біля пам’ятника Героям Небесної Сотні.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 008916 листопада в коледжі пройшли традиційні філологічні конкурси: І етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та І етап VІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0158Українська історія XX ст. містить багато значимих подій. Майже всі вони відбувалися під знаком боротьби за відновлення власної духовності. Суперечливість і часто трагізм на цьому шляху лише підкреслювали складність у реалізації найголовнішого завдання української національної ідеї. І для кожного свідомого українця суспільно важливі явища і дати, люди, факти, відкриті й замовчувані сторінки нашої минувшини є близькими і дорогими.

20 листопада 1917 року   III універсалом Української Центральної Ради було проголошено Українську Народну Республіку.

З цієї нагоди в читальній залі зустрілися студенти та викладачі, щоб ще раз пригадати славну історію українського народу періоду визвольних змагань 1917-1921 рр., вшанувати борців за волю і незалежність України.

Детальніше...

 
Новини коледжу

Сьогодні Ваш день!

Це Ваш час!

Ви молоді і Ви такі, як є!

День студента в коледжі в цьому році проходить по-новому, незвичайно, в стилі «мафії». Найкраща «мафіозна країна» – це студенство, найкраща нацiя – студенти, найщасливiшi i найяскравiшi моменти життя – студентські.

Знаєте, цей світ не керується законами, які написані на папері, ним керує молодь! Від кожної молодої людини залежить, яким буде цей світ, як вона його створить. Але цього потрібно навчитися.

Тож пізнавайте світ, пізнавайте себе, діліться ідеями, творчістю, креативом. Любіть і підкорюйте вершини!

З Днем студента!

Ми Вас любимо!

Детальніше...

 
Новини коледжу

00413 листопада 2017 року психологічна служба коледжу спільно з учасниками гуртка «Пульс» ( керівник викладач біології Степанов С.О.) та студентами-волонтерами провели виховний захід на тему: «Територія обману: склад і якість українських цигарок» .

Детальніше...

 
Новини коледжу

20171110 1542161За ініціативи Київського обласного молодіжного центру 10 листопада 2017 р. у чудовому місті Ржищів відбулася обласна літературна акція “Своя. Рідна”, присвячена Дню української мови та писемності.

Учасниками дійства стала активна молодь з різних куточків нашої області. Звісно, не оминули цей захід і студенти КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького».

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0860У День української писемності та мови, який щороку відзначають 9 листопада, усі охочі мали можливість написати Всеукраїнський диктант національної єдності. Девіз цьогорічного диктанту – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». Написати диктант та перевірити свої знання ЦК викладачів української мови та літератури запросила студентів та викладачів коледжу.

Детальніше...

 
Новини коледжу

P10906599 листопада 2017 року з 8 00 до 8 30 у фойє коледжу пройшла інтерактивна гра «Мовна варта» до Дня української писемності з метою зацікавити студентів та викладачів коледжу ключовими питаннями культури мовлення, мотивувати до правильного вживання числівників на позначення часу та організувати студентів та викладачів до диктанту національної єдності.

Детальніше...

 
Новини коледжу

001Однією з передумов успішної професійної діяльності майбутнього вчителя музичного мистецтва є професіоналізм керівника практики, тому що саме він створює умови для особистісного розвитку студента. Саме керівник практики має бути лідером професійного розвитку, «педагогом педагогів». Керівник практики – це фасилітатор, наставник і консультант. Він зобов’язаний розуміти і усвідомлювати реальний стан професійного становлення майбутнього вчителя, бачити перспективи його розвитку.

Детальніше...

 
Спортивні новини

007На районному стадіоні «Колос» 7 листопада 2017 року відбулася першість коледжу з легкої атлетики, де понад 216 студентів спробували свої сили в чотирьох видах програми.

На урочистому відкритті свята директор коледжу С. В. Лисак побажав студентам показати свої вміння, навички і досягти високих результатів, акцентуючи молодь на ведення здорового способу життя і проведення активного дозвілля. Незважаючи на прохолодну погоду, на стадіоні зібралося чимало вболівальників: тренери ДЮСШ, вчителі фізичної культури шкіл, керівники груп та батьки. Танцювальні подарунки від групи підтримки коледжу додавали учасникам азарту і емоцій.

Детальніше...

 
Спортивні новини

image000228 жовтня 2017 року в спортивному залі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького» відбувся Відкритий турнір Богуславської ДЮСШ з волейболу серед дівчат 2000 року народження. У змаганнях взяли участь 4 команди: КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького», м. Канів ДЮСШ, с. Лука і Богуславська ДЮСШ.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 098230 жовтня 2017 р. в гуртожитку КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» знову залунала гучна музика та бурхливі оплески. Цього разу студенти підтримали традиції Великобританії та Північної Франції, які об’єдналися у єдиному святі «Хеллоуін». Воно відбулося у формі конкурсу на найкращий містичний образ.

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG 20171026 13300926 жовтня 2017 року відбувся вебінар «Практичний психолог ДНЗ і батьки: тонкощі взаємодії», організований редакцією журналу «Практичний психолог: Дитячий садок».

У вебінарі взяли участь викладачі циклової комісії дошкільної педагогіки і психології та студенти 41 групи спеціальності «Дошкільна освіта».

Детальніше...

 
Більше статтей...

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти