Меню сайту

ВхідНовини коледжу

FB IMG 150818436361814 жовтня 2017 року в Соборі Вишгородської Богородиці УГКЦ міста Вишгород відбувся ІХ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Вишгородська Покрова 2017». У програмі взяли участь колективи з різних куточків України: з міста Хуст Закарпатської області, міста Заліщики і Бережани Тернопільської області, Львова, Кам’янець-Подільського Хмельницької області, Вінниці, Макарова і Богуслава Київської області і славетної столиці Київ. Змагалися учасники у таких номінаціях як: дитячий спів, академічний спів, народний спів.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0486Традиційно кожного року по-особливому відмічають свято у студентському гуртожитку – «Дебют першокурсника». Саме 12 жовтня 2017 року вечір у гуртожитку набув святкового і піднесеного настрою.

Організаторами заходу були найактивніші студенти КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького». Студентська рада, об’єднавшись з профкомом, створила неймовірний вечір знайомства.

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG 20171010 101035 HDRдльдСтало доброю традицією наших студентів брати участь у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, І етап якого щорічно проходить у нашому навчальному закладі на початку жовтня. Ось і цього року, вже увосьме, 10 жовтня шанувальники і знавці творчості славетного українського поета зібралися в одній з аудиторій коледжу, щоб продемонструвати свої знання з вивчення літературної спадщини Тараса Шевченка через написання творчої роботи на одну із тем: «Щастя у розумінні Шевченка та у моєму розумінні», «Українське село часів Шевченка та село ХХІ століття». Робота над твором тривала близько 3-ох годин.

Детальніше...

 
Спортивні новини

DSC 036212 жовтня 2017 року на головній площі міста Я. Мудрого зібралися ті, хто вирішив довести свою козацьку силу та міць. Останнім часом ми все частіше звертаємося до наших витоків: рідної мови, історії нашої країни, народних забав, прислів’їв та приказок.

Ще одним кроком назустріч відродженню звичаїв є лицарський турнір “Козацькі забави”, бо козак – лицар честі і мужній захисник незалежної країни. Ініціаторами спортивно-розважального свята «Козацькі забави» стали викладачі ЦК фізичного виховання.

Детальніше...

 
Спортивні новини

IMG 20171007 1102227 жовтня 2017 року на базі  КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулося святкування Дня бійця територіальної оборони.

Цьогоріч вперше такий захід пройшов по всіх районах Київської області, метою якого є підтримка знань та відновлення пам’яті про основи ведення бойового мистецтва та  виконання завдань за призначенням для забезпечення обороноздатності кожного району.

У заході брали участь керівництво району, фахівці піротехнічної групи, аварійно-рятувальні загони спеціального призначення, рятувальники ДСНС Богуславського району,  представники військового комісаріату, учасники АТО, студенти і старшокласники.

Детальніше...

 
Новини коледжу

20171006 095110Впровадження та використання новітніх технологій в закладах освіти сьогодні активно обговорюється вчителями та методистами. Тому 6 жовтня 2017 р. на базі Національної академії педагогічних наук України відбувся науково-практичний семінар «Особливості реалізації Всеукраїнського проекту «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kinds), в якому взяли участь і наші викладачі-методисти: Кушка Н.Х., Панасенко Т.В., Волошенко О.В., Дятленко Н.А.

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG 20171006 082050Гучними привітаннями зустрічали 6 жовтня 2017 року в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» студенти ІV курсу спеціальності «Правознавство» усіх колежан з нагоди святкування Дня юриста.

Наші студенти-«правоохоронці» зустрічали та проводжали до навчальних кабінетів студентів, викладачів, складали протоколи про «адміністративні правопорушення», вручали «повістки» до суду, навіть деяким «правопорушникам» одягали кайданки.

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG 20171004 1540256354 жовтня 2017 року в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулося засідання круглого столу на тему: «Освітня реформа в Україні: за і проти».

На засіданні були розглянуті і проаналізовані основні положення нового закону України «Про освіту», прийнятим Верховною Радою України 5 вересня 2017 року.

Детальніше...

 
Новини коледжу

20171005 134926Один раз у рік, у найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, коли у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею пломеніють різнобарвні квіти, приходить наше свято – Міжнародний день соціального педагога!

5 жовтня професійне свято відзначили і в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» за участю студентів спеціальності «Соціальна педагогіка» ( Соціальна робота).

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG 20171002 092446188В рамках проведення заходів з превентивного виховання молоді, протидії торгівлі дітьми в Україні, асоціальних проявів в підлітковому середовищі, культури поведінки в громадських місцях головним спеціалістом служби у справах дітей з питань захисту прав дітей Тихопієм В.Я., головним спеціалістом з протидії торгівлі людьми Матвєєвою О.В. та практичним психологом коледжу 2 жовтня 2017 року було проведено тематичну зустріч з студентами-першокурсниками КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» на тему «Інформований – значить захищений».

Детальніше...

 
Спортивні новини

P71003-1634073 жовтня 2017 року збірна коледжу по футболу взяла участь у Першому Відкритому Кубку пам’яті імені Володимира Губського в ДНЗ «Катюжанське ВПУ» Вишгородського району. Тепло зустрів нас колектив, студенти, адміністрація училища. Дуже цікавою та змістовною була зустріч та програма заходу: екскурсії, обмін думками про студентське життя, концертна програма, змагання та нагородження.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0213З музикою людство знайоме з давніх часів. Та можна з впевненістю сказати, що на світі знайдеться небагато людей, які зовсім байдужі до музики. Звичайно, у кожного з нас свій смак, але одна річ, пов’язана з музикою, все ж спільна – це настрій.

Мистецтво музики втілює в собі найсвітліші почуття, дарує незабутні емоції і робить життя слухачів багатшим і дивовижним. Змінюються традиції, напрямки, смаки, форми, але музика завжди залишається у щоденному житті кожної людини.

Детальніше...

 
Спортивні новини

IMG 20170929 133008В бойовому настрої з 29 вересня по 1 жовтня провела збірна нашого коледжу у Всеукраїнській Відкритій військово-патріотичній грі «Вояцький дух», яка проходила на базі 169 Навчального центру Сухопутних військ Збройних сил України (смт Десна, Чернігівська обл).

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0976У 1941-1943 роках Бабин Яр став місцем масових страт і поховань, величезною братською могилою, де тільки згідно з офіційними даними загинуло понад 100 тисяч осіб різних національностей, мирних жителів, військовополонених, комуністів, підпільників, партизанів, націоналістів.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0135Щороку, в першу неділю жовтня, у кожному навчальному закладі України святкують День працівників освіти.

Не оминула ця прекрасна дата і колектив КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького».

Цьогоріч, свято розпочали старости всіх студентських груп, які подарували працівникам коледжу драйвовий флешмоб, родзинкою якого стали маски викладачів, в яких танцювали студенти. Та на цьому сюрпризи не закінчилися.

Детальніше...

 
Спортивні новини

image-0-02-05-8c258cce3ac723103e4c6afa681b5cd2c0eb55a9b67d0bf421541bfaa3350645-V23 вересня нашому місту Богуславу виповнилося 985 років.

За ініціативи директора коледжу С.В. Лисака викладачі фізичного виховання організували та провели легкоатлетичний забіг. Більше 400 учасників: жителі міста, студентська та учнівська молодь, діти дошкільного віку в піднесеному настрої подолали дистанцію 1 кілометр 500 метрів.

Переможцями стали  

Детальніше...

 
Новини коледжу

NmaJnRN7Z0MСонячного осіннього ранку на подвір'ї КВНЗ КОР « Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» студенти спеціальності «Дошкільна освіта» вітали із Всеукраїнським Днем дошкілля святковим флешмобом. Запальна музика, барвисті м'які іграшки, з якими танцювали студенти, створили чудовий настрій усім присутнім працівникам коледжу, студентам і, навіть, випадковим перехожим.

Детальніше...

 
Новини коледжу

P1070213Саме під таким лозунгом пройшло свято до Дня Миру, яке організували і провели студенти школи-лідерства "Формат-Ні" 21 вересня 2017 року. Відзначати це свято вже стало маленькою традицією для нашого коледжу.

Детальніше...

 
Новини коледжу

eqW1xk qQtsВідгомоніло тепле літо, яке залишило по собі море вражень. Позаду у студентів 41 групи сп. «Соціальна педагогіка» надзвичайно цікавий період літньої практики в дитячих оздоровчих таборах. Ця практика   не лише завершила практичне засвоєння студентами змісту, форм і методів виховної роботи, але й надала можливість для активного вправляння у проведенні різноманітних видів виховної діяльності.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 040513 вересня в затишній читальній залі коледжу відбувся захист літньої практики в ДНЗ студентами 41 групи спеціальності «Дошкільна освіта». Студенти по черзі ділились з присутніми своїми враженнями від роботи з дошкільнятами, демонстрували презентації з цікавими світлинами.

Детальніше...

 
Спортивні новини

P70914-123859У рамках Всеукраїнського олімпійського тижня 14 вересня ЦК викладачів фізичного виховання КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького» організувала олімпійський урок - спортивно-масовий захід «Свято спорту і здоров’я». Студенти та керівники груп І-ІІ курсів та ІІІ-ІV курси спеціальності «Фізичне виховання», студентська рада провели чудовий незабутній день на мальовничих галявинах біля річки Рось. У заході взяли участь понад 412 студентів. Гарний настрій, сприятлива погода, цікаві конкурси та змагання допомогли провести час весело й драйвово…

Детальніше...

 
Спортивні новини

IMG 20170909 100135Із року в рік по всій Україні проводяться маса заходів, приурочених до Дня фізичної культури і спорту. У нашому місті теж було влаштоване 9 вересня 2017 року на районному стадіоні «Колос» спортивне свято.

Лунали поздоровлення із святом і побажанням тріумфальних перемог нашим спортсменам, тренерам, призерам та переможцям різних спортивних змагань.

Детальніше...

 
Спортивні новини

image 02Наприкінці серпня в місті Чернігів традиційно проходив Чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків 2002 – 2003 р.н., присвячені пам'яті заслуженого тренера України Б.М. Зоріна.

27 серпня змагалися юнаки, які розігрували медалі Чемпіонату України. Серед учасників був наш студент першого курсу спеціальності Середня освіта (Фізична культура) Кришталь Сергій,

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0712Цьогоріч вступна кампанія в коледжі для вступників на основі базової загальної середньої освіти стартувала 1 липня, й подавати документи до приймальної комісії можна до 14 липня.

На даний момент зареєстровано більше 150 заяв. Адже в цьому році прийом на навчання здійснюється на більшість спеціальностей за регіональним замовленням. Зарахування на навчання до коледжу відбуватиметься за результатами вступних випробувань, які незабаром вже розпочнуться.

Бажаємо вступникам успішно їх скласти та поповнити велику студентську сім’ю коледжу!

Детальніше...

 
Спортивні новини

tabir zbir plavannya 17Плавання є важливим засобом фізичного виховання і відноситься до масових видів спорту. Вміння плавати необхідне кожній людині. Тож і наші студенти 21 групи спеціальності «Фізичне виховання» з 21 по 27 червня 2017 року проходили навчальну практику «Літній табірний збір» (Плавання) з метою вдосконалення  практичних навичок, які вони здобули під час вивчення навчальної дисципліни «Плавання з методикою викладання», та підвищення рівня професійної підготовки.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0598Завершення кожного життєвого етапу несе у собі сум прощання, барвистість мрій про майбутнє і незабутні спогади – вони особливою сторінкою відкладуться у книзі буття, яку з кожним роком все частіше гортає кожен з нас. 

  Випускний – радість і щем, сміх і непрохана сльозинка, дивне сплетіння непоєднаних ніби почуттів.

Цьогоріч Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького випустив понад 200 студентів. Протягом трьох дні у стінах навчального закладу лунали привітання, пісні та побажання для випускників. Зі щирим напутнім словом звернувся до юнаків та дівчат директор коледжу – Станіслав Володимирович Лисак, який побажав їм успіхів у реалізації фахових знань та творчих звершень у професійному зростанні.

Детальніше...

 
Спортивні новини

tab zbir 17Навчальну практику «Літній табірний збір» студенти 3 курсу сп. «Фізичне виховання» подолали за таким маршрутом: місто Богуслав – село Розкопанці – село Дибинці. Табір був розташований на березі мальовничої річки Рось.

Пройшовши 7-кілометрову відстань із спорядженням за плечима, студентам було нелегко, але вони справилися з цим завданням і тим самим впевнилися в своїх силах для проходження майбутніх випробувань. Туристичний похід тривав три дні, де колежани діяли згідно навчальної програми.

Детальніше...

 
Спортивні новини

DSC 039717 червня 2017 року  в мальовничому містечку Вишневе   проходив спортивно-масовий  захід «Олімпійський день». В цьому заході брали участь команди з міст та районів Київщини. Студенти КВНЗ КОР "Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького" представляли як команду навчального закладу Богуславщини. 

Детальніше...

 
Новини коледжу

P5257002Сім'я посідає головне місце в житті людини порівняно з іншими формами людської спільності. Ні коло друзів,  ні трудовий колектив не зможуть створити затишок і атмосферу любові, захищеності та підтримки,  яку може дати людині сім'я.

Сім'я – це маленька святиня для кожного з нас, це продовження роду, матеріальні та духовні цінності. Одним із найважливіших аспектів для створення сім’ї – інституту суспільства є укладання шлюбу.

25 травня 2017 року у КВНЗ КОР "Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С. Нечуя-Левицького" відбулася зустріч студентів із головним спеціалістом Богуславського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Київській області Майстренко Вітою В’ячеславівною на тему: «Державна реєстрація шлюбу. Реформування у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 017418 квітня 2017 року в читальній залі КВНЗ КОР «Богуславського гуманітарного коледжу імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулася звітно-виборча конференція органів студентського самоврядування гуртожитку. В ній взяли участь студенти всіх відділень та груп коледжу. Загальна кількість запрошених 47 осіб, присутніх –  46 .

Конференцію розпочала голова студентської ради гуртожитку Дмитренко Ганна ( 41 група спеціальність «Соціальна педагогіка»), яка прозвітувала про роботу студради за 2016 – 2017 роки; для неї ця конференція була останньою, оскільки вона є цьогорічною випускницею.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти