Меню сайту

ВхідНовини коледжу

DSC 0712Цьогоріч вступна кампанія в коледжі для вступників на основі базової загальної середньої освіти стартувала 1 липня, й подавати документи до приймальної комісії можна до 14 липня.

На даний момент зареєстровано більше 150 заяв. Адже в цьому році прийом на навчання здійснюється на більшість спеціальностей за регіональним замовленням. Зарахування на навчання до коледжу відбуватиметься за результатами вступних випробувань, які незабаром вже розпочнуться.

Бажаємо вступникам успішно їх скласти та поповнити велику студентську сім’ю коледжу!

Детальніше...

 
Спортивні новини

tabir zbir plavannya 17Плавання є важливим засобом фізичного виховання і відноситься до масових видів спорту. Вміння плавати необхідне кожній людині. Тож і наші студенти 21 групи спеціальності «Фізичне виховання» з 21 по 27 червня 2017 року проходили навчальну практику «Літній табірний збір» (Плавання) з метою вдосконалення  практичних навичок, які вони здобули під час вивчення навчальної дисципліни «Плавання з методикою викладання», та підвищення рівня професійної підготовки.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0598Завершення кожного життєвого етапу несе у собі сум прощання, барвистість мрій про майбутнє і незабутні спогади – вони особливою сторінкою відкладуться у книзі буття, яку з кожним роком все частіше гортає кожен з нас. 

  Випускний – радість і щем, сміх і непрохана сльозинка, дивне сплетіння непоєднаних ніби почуттів.

Цьогоріч Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького випустив понад 200 студентів. Протягом трьох дні у стінах навчального закладу лунали привітання, пісні та побажання для випускників. Зі щирим напутнім словом звернувся до юнаків та дівчат директор коледжу – Станіслав Володимирович Лисак, який побажав їм успіхів у реалізації фахових знань та творчих звершень у професійному зростанні.

Детальніше...

 
Спортивні новини

tab zbir 17Навчальну практику «Літній табірний збір» студенти 3 курсу сп. «Фізичне виховання» подолали за таким маршрутом: місто Богуслав – село Розкопанці – село Дибинці. Табір був розташований на березі мальовничої річки Рось.

Пройшовши 7-кілометрову відстань із спорядженням за плечима, студентам було нелегко, але вони справилися з цим завданням і тим самим впевнилися в своїх силах для проходження майбутніх випробувань. Туристичний похід тривав три дні, де колежани діяли згідно навчальної програми.

Детальніше...

 
Спортивні новини

DSC 039717 червня 2017 року  в мальовничому містечку Вишневе   проходив спортивно-масовий  захід «Олімпійський день». В цьому заході брали участь команди з міст та районів Київщини. Студенти КВНЗ КОР "Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького" представляли як команду навчального закладу Богуславщини. 

Детальніше...

 
Новини коледжу

P5257002Сім'я посідає головне місце в житті людини порівняно з іншими формами людської спільності. Ні коло друзів,  ні трудовий колектив не зможуть створити затишок і атмосферу любові, захищеності та підтримки,  яку може дати людині сім'я.

Сім'я – це маленька святиня для кожного з нас, це продовження роду, матеріальні та духовні цінності. Одним із найважливіших аспектів для створення сім’ї – інституту суспільства є укладання шлюбу.

25 травня 2017 року у КВНЗ КОР "Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С. Нечуя-Левицького" відбулася зустріч студентів із головним спеціалістом Богуславського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Київській області Майстренко Вітою В’ячеславівною на тему: «Державна реєстрація шлюбу. Реформування у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 017418 квітня 2017 року в читальній залі КВНЗ КОР «Богуславського гуманітарного коледжу імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулася звітно-виборча конференція органів студентського самоврядування гуртожитку. В ній взяли участь студенти всіх відділень та груп коледжу. Загальна кількість запрошених 47 осіб, присутніх –  46 .

Конференцію розпочала голова студентської ради гуртожитку Дмитренко Ганна ( 41 група спеціальність «Соціальна педагогіка»), яка прозвітувала про роботу студради за 2016 – 2017 роки; для неї ця конференція була останньою, оскільки вона є цьогорічною випускницею.

Детальніше...

 
Новини коледжу

P523055823 травня 2017 року великою дружньою командою однодумців викладачі і студенти коледжу  здійснили  чудову  екскурсію, яка надовго  залишиться  в пам’яті.

Розпочали подорож з відвідування Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника, зокрема Музею історії Корсунь-Шевченківської битви.

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG 20170523 13210623 травня 2017 року гурток комісії музично-теоретичних дисциплін «Дитяча філармонія» прозвітував про свою роботу у ІІ семестрі 2016-2017 н.р.

    Звіт проводився перед студентами 2 курсу спеціальності «Музичне мистецтво», які з наступного навчального року підуть  на практику, де і зможуть використати показані форми роботи у ході своєї практичної діяльності з дітьми дошкільних закладів міста. 

Детальніше...

 
Новини коледжу

060З 1 по 31 березня 2017 року відбувся Міжнародний дистанційний конкурс «Олімпіс 2017 – Весняна сесія».  Взяти участь у конкурсі могли всі учні 1—11 класів, студенти коледжів, технікумів, училищ, ПТУ України, а також українських шкіл інших країн.

Головна мета конкурсу — підвищення мотивації до вивчення і зацікавлення учнів навчальним предметом. Це не олімпіада; у конкурсі були завдання різного рівня складності, тому взяти участь могли всі учні без винятку.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0904Вже не один рік поспіль у Всесвітній день вишиванки в коледжі панує піднесений настрій, всюди радість і захват від одягу студентів, викладачів та працівників коледжу.

Це прекрасна нагода дістати з бабусиних скринь стародавні сорочки та сукні чи вдягти власноруч вишиту блузу, заплести коси та заквітчати їх квітами. По особливому гарні хлопці та дівчата в національному одязі зупинили ці прекрасні миттєвості життя на фото.

Детальніше...

 
Спортивні новини

DSC 0161На  стадіоні «Колос» 17 травня 2017 року  відбулися змагання на першість району з легкої атлетики. Збірна КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького» в загальному заліку зайняла І місце. Хочеться відзначити призерів-переможців:

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG 7785Напередодні весняного свята Дня матері 11 група спеціальності «Дошкільна освіта» (керівник Тернова Л.В.) та 21 група сп. «Економіка підприємства» (керівник Савченко О.В.) створили для всіх викладачів, працівників та студентів коледжу святковий настрій. Вранці сердечками привітали кожного з прийдешнім святом.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0389Та незабутня зворушлива до глибини серця ювілейна зустріч нікого не залишила байдужим. Настрій у всіх був піднесений ще зранку, оскільки очікували зустрічі з колегами - ветеранами та випусниками різних років, яких запросили розділити свято по-особливому урочисте – 50 - річчя з дня заснування нашого навчального закладу.

Адже всі керівники, працівники, викладачі, студенти, починаючи з далекого 1967 року, доклали багато зусиль, щоб педагогічне училище, а нині коледж, став по-справжньому сучасним освітнім центром.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0359Сотні студентів, їх батьків, працівників та ветеранів коледжу, десятки гостей та жителів міста вщент заповнили глядацьку залу районного будиноку культури з нагоди славного свята в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького».

Організатори та учасники свята подарували присутнім море позитивних емоцій та насолоди від різних жанрів мистецтва.

Детальніше...

 
Спортивні новини

4s3Zon1uiCg12-14 травня  2017 року КВНЗ КОР "Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького" взяв участь у Відкритому кубку м. Києва з пляжного волейболу серед дівчат 2000 року народження. Всього було представлено 18 команд  з Київської, Чернігівської, Одеської, Полтавської областей. Турнір проходив за системою «double eliminanation». 

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG 20170511 11542011 травня 2017 року з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи, біля адміністративної будівлі Богуславської районної державної адміністрації та районної ради відбулася  урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу. 

Детальніше...

 
Новини коледжу

xjYKDYs c88За ініціативи Національного Демократичного Інституту (NDI) 29-30 квітня 2017 року в Києві відбувся Національний дебатний турнір "Активна Громада: право вибору", в якому взяли участь 32 команди з різних куточків України.

Наше місто представляли студентки 31 групи спеціальності "Правознавство" КВНЗ КОР "Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького" Логойда Яна та Петрученко Юлія, переможниці місцевого дебатного турніру.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0820Такою була тема ХІІ студентської пошуково-дослідницької конференції, що відбулася 5 травня 2017 року. На пленарному засіданні з вітальним словом звернувся директор КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» Лисак С.В. Він відзначив, що 50-річна історія навчального закладу багата на здобутки видатних та знаних викладачів, студентів та випускників різних років, яких було підготовлено за цей період близько 15 тисяч, які прославляють наш заклад в Україні та за її межами.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 069127 квітня 2017 р. викладачі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» стали учасниками Всеукраїнського вебінару «Проектна діяльність дошкільників: методична кухня». Вони мали унікальну можливість поспілкуватися з Наталією Гавриш, професором кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти Переяслав-Хмельницького ДПУ імені Григорія Сковороди, провідним науковим співробітником лабораторії дошкільного виховання Інституту проблем виховання НАПН України, доктором педагогічних наук.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 058824 квітня 2017 року на базі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбувся семінар на тему: «Інноваційне навчання в американській дошкільній освіті». Семінар було організовано за сприянням Корпусу Миру США в Україні та проведено волонтером Надіною Вуд та її колегами Кейлою Кінг та Кейті Ніемен.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 043019 квітня 2017  року членами гуртка «Літописець» було проведено круглий стіл-репортаж «Операція «Вісла».  Як це було…».  

Студенти розподілили  ролі і отримали випереджальні завдання: «історик» - Красюк Станіслав (студент 22 групи сп. «Правознавство»),  «архівіст» - Лисенко Сергій (студент 22 групи сп. «Правознавство»), «очевидець» - Дорогань Ярослава (студентка  22 групи сп. «Правознавство»),  «юрист» - Онікієнко Каріна (студентка  41 групи сп. «Правознавство»),  «політолог» - Пустовіт Інна (студентка  22 групи сп. «Початкова освіта»).   

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 035313 квітня 2017 року у КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» студенти провели благодійний Великодній ярмарок. Таке великоднє дійство уже стало традиційним у навчальному закладі.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0184Лідерство – актуальне питання сьогодення, адже лідери є рушійною силою в бізнесі, політиці, освіті та суспільному житті. Активні люди прагнуть досягнути у житті більших висот і стати успішними. І щоб домогтися цього, потрібно розвивати у собі лідерські якості.

11 квітня 2017 року на базі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» пройшов тренінг за Програмою освітнього лідерства, який провели кандидати психологічних наук Київського університету імені Бориса Грінченка Неля Лебідь і Юлія Бреус. Учасники тренінгу мали можливість виявити в собі лідерські якості, навчитися відстоювати свою позицію, опанувати мистецтво працювати в команді, оцінювати та використовувати власний потенціал і потенціал команди.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 1156Цьогоріч до благоустрою території коледжу та прибирання долучилися студенти, викладачі та працівники закладу. Робота перетворилася на своєрідну розвагу - прибирали всі в доброму гуморі.

З ініціативи адміністрації коледжу студенти випускних груп, з нагоди 50-річного ювілею коледжу, заклали алею випускників, де буде облаштовано зону відпочинку. Стрункі дерева вишикувались рівними рядами завдячуючи орієнтиру, який задав директор коледжу С.В.Лисак та наш гість М.В. Томенко.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC01588З 5 по 7 квітня в Полтавському юридичному коледжі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проходила VІІ Всеукраїнська олімпіада з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

У престижному мовному змаганні взяли участь студенти технічних коледжів з усіх областей України та 12 студентів педагогічного профілю з чотирьох регіонів.  Переможець ІІ етапу Центрального регіону, наш студент 2 курсу спеціальності «Початкова освіта. Інформатика» Коренюк Андрій гідно боровся з іншими конкурсантами і виборов 4-те місце в своїй категорії.

Детальніше...

 
Спортивні новини

DSC 02928 квітня 2017 року у мальовничому місті Ржищів на базі Ржищівського будівельного технікуму була проведена Обласна Спартакіада серед учбових закладів І-ІІІ рівня акредитації, присвячена пам’яті Героїв Чорнобиля.

Детальніше...

 
Спортивні новини

DSC 00606 квітня  2017 року в спортивних  залах  КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького» та ДНЗ "Богуславський ЦПТО"  відбувся Відкритий турнір серед юнаків та дівчат з волейболу, присвячений 50–річчю нашого навчального закладу. Всього було представлено 8 команд.

За результатами змагань серед юнаків перемогу здобули:

Детальніше...

 
Новини коледжу

011Стільки приємних хвилин дарує нам вокальне мистецтво! Пісня володіє величезною силою, адже в ній втілено все прекрасне, добре, вічне…

4 квітня в читальній залі коледжу відбувся концерт камерної вокальної музики, під час якого слухачі мали змогу почути народні, класичні та сучасні пісні.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC07721Щороку на завершення пробної практики студентами 3 курсу спеціальності «Музичне мистецтво» у дошкільних закладах міста Богуслава проводяться  підсумкові заходи.

Цього року, 4 квітня, у ДНЗ №4 «Казка» і ДНЗ №5 «Сонечко», відбувся Фестиваль музичних розваг, проведений практикантами під керівництвом методистів О.І.Джуль та Н.В.Добровольської. Це було справжнє свято музики!

Детальніше...

 
Більше статтей...

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти