Меню сайту

Вхід22 лютого 2019 року (п'ятниця) о 10:00

відбудеться ХIV обласний фестиваль-конкурс художньої та музично-виконавської майстерності

«Юні таланти»

 

До участі у ХIV фестивалі-конкурсі запрошуються учні 8 та 9 класів загальноосвітніх шкіл, учні Дитячих музичних шкіл або шкіл мистецтв. Учасники можуть брати участь в одній або кількох номінаціях: академічний вокал, естрадний спів, інструментальне виконавство, живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво.  

Детальніше >>>

 


 

dvd 22 02 19

DSC 0182«Він був сином мужика – і став володарем у царстві людської культури»

І.Я.Франко

У ці березневі дні вся Україна, весь світ відзначає річницю від дня народження Тараса Шевченка, одного з духовних провідників нашої нації, який розбудив українців з їхнього вікового сну рабства, покірності, який залишив по собі свої духовні заповіти. Народжений весною, він був і зостався символом весняного пробудження та вічного оновлення, символом незнищенності людства і людяності, в ім’я яких жив.  

Детальніше...

 

DSCF1836В атмосфері піднесеності, душевності пройшов в бібліотеці коледжу захід «Поезія, супутнице моя! Ти теплий животворний промінь сонця».

Зі вступним словом про Всесвітній день поезії виступила завідувач бібліотеки Бурлетова О.В. Вона акцентувала увагу присутніх на цьогорічних «Шевченківських березин» та ювілейних письменницьких датах.

Детальніше...

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти