Меню сайту

ВхідДорогі студенти, батьки та викладачі!

   Сьогодні всі ми опинились в непростій і новій для всіх ситуації. Ми разом вчимося нових способів взаємодії.

   Всі вже помітили певні зміни в поведінці: тривогу, злість, протести, роздратування, через те що не можемо жити звичним до цього життям. Діти далі будуть суперечити, виносити мозок і бунтувати. Це нормальна і очікувана поведінка в таких умовах. Тому:

   Шановні батьки! Все, що потрібно зараз нашим дітям, – комфорт і любов та відчуття того, що все закінчиться і все налагодиться. Подивіться разом фільм чи спечіть печиво, відвідайте онлайн-екскурсії, поцікавтесь, чи виконують домашнє завдання, можливо, їм потрібна і ваша допомога в цьому процесі. Дистанційне засвоєння матеріалу вимагає більше часу. Крім того, не всі студенти настільки самоорганізовані, щоб без нагадування та контролю вчити новий матеріал самостійно. Для багатьох такий досвід новий та незвичний, не кожен може обійтися без додаткових пояснень.

   Дорогі наші студенти! Ми вже скучили за вами, ми прагнемо, щоб вам було зручно працювати і ви бачили свої результати. Тому шукаємо зручні сервіси і пропонуємо працювати в класах Google та Teams, посилання на відео інструкції є на сайті коледжу.

   Ми всі з вами в одному човні, і коли повернемося в аудиторії, то вивчений матеріал узагальнимо, але не зволікайте зараз на старання і зусилля викладачів, виходьте на зв'язок, використовуючи ваші улюблені гаджети.

   Шановні викладачі! Дуже вдячні вам за те, що намагаєтесь підтримувати навчальний процес на належному рівні і оперативно реагуєте на нові пропозиції та оволодіваєте новими сервісами для навчання. Хотілося б, щоб всі розуміли ситуацію та не вимагали надто багато.

   Тому поважаймо один одного і розуміймо, що в ситуації, яка склалася, важливо нагадувати один одному: «Ти для мене важливий, тому що ти просто є!» Ми всі пройдемо цей карантин і станемо сильнішими.

   Всім добра та здоров’я! Все буде добре!

 

b ncov

 

До уваги студентів та викладачів!

Карантинні заходи продовжено до 24.04.2020 р.

Навчання здійснюється за дистанійною формою відповідно до розкладу навчальних занять на ІІ семестр 2019/2020 н.р. за допомогою сервісів Microsoft Teams та Google Classroom.

 


Якщо у вас виникли проблеми із отриманням матеріалів, можете скористатися інструкцією у форматі PDF або відеоінструкцією на YouTube.  

 

b mon zno

Розклад TV-трансляцій на телеканалі "Рада"

  •     середа: 8:00 - 9:00 та 18:30 - 21:00;
  •     четвер: 8:00 - 9:00 та 18:30 - 21:00;
  •     п’ятниця: 8:00 - 9:00 та 18:30 - 21:00;
  •     субота та неділя: 10:00 - 20:00 (6,5 годин із перервами).

Ютуб-канал міністерства, де можна буде проглянути ефіри, тут.

За час існування коледжу назва педагогічного відділення залежала від контингенту студентів певних спеціальностей.

У 1968 – 1972 рр. існувало шкільне відділення, на якому велася підготовка фахівців зі спеціальностей «Початкове навчання», «Дошкільне виховання».

У 1972 – 1977 рр. функціонувало дошкільне відділення, яке готувало фахівців зі спеціальностей «Дошкільне виховання», «Початкове навчання».

З 1977 року по 1998 рік  паралельно існували два відділення – шкільне та дошкільне з підготовки фахівців відповідних спеціальностей. У 1998 році через зменшення кількості студентів на дошкільному відділенні його  академічні групи ввійшли до складу шкільного відділення, а дошкільне відділення ліквідувалося.

У 2000 році відділення отримало назву педагогічного.

Педагогічне відділення готує фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» за спеціальностями 5.01010101 «Дошкільна освіта»; 5.01010201 «Початкова освіта»; 5.01010601 «Соціальна педагогіка».

Термін навчання на основі базової загальної середньої освіти  - 3 роки 10 місяців. Випускники мають можливість отримати додаткові кваліфікації учителя іноземної (англійської) мови у початкових класах, учителя інформатики у початкових класах, вихователя дітей дошкільного віку з правом викладання іноземної мови, керівника гуртка образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Одночасно з основною спеціальністю студенти коледжу можуть пройти курси і отримати посвідчення оператора комп’ютерного набору.

Студенти відділення мають змогу пройти навчання за програмами «Партнерство в навчанні» корпорації Майкрософт з навчання вчителів та студентів педагогічних вузів «Основам інформаційних технологій» та за програмою «Intel @ Навчання для майбутнього» з використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі.

З метою забезпечення ступеневої підготовки студентів спеціальності «Початкова освіта», «Дошкільна освіта»,  «Соціальна педагогіка» укладено договір з Національним педагогічним університетом ім. М. П. Драгоманова, , Київським університетом імені Бориса Грінченка, ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», Уманським державним педагогічним університетом ім. П.Тичини, згідно якого наші випускники за цими спеціальностями вступають на старші курси закладу і здобувають повну вищу освіту за  скороченою програмою з урахуванням навчальних дисциплін, опанованих у коледжі.

Навчальний процес на педагогічному відділенні забезпечують висококваліфіковані викладачі, що мають вищу педагогічну освіту та досвід роботи у навчально-виховних закладах.

За 45 років існування педагогічного відділення підготовлено понад 8 тисяч фахівців,  300 з них отримали дипломи бакалаврів.

У різні роки педагогічне відділення очолювали:

дошкільне відділення:

Параска Пилипівна Малига (1977–1982);

Марія Євгеніївна Янушевич (1982–1992);

Віра Володимирівна Вощанська (1982–1998).

шкільне відділення:

Людмила Петрівна Кирпічова (1977–1993);

Раїса Борисівна Рогоза (1993–2000);

Галина Арсентіївна Погрібняк (2000–2007);

Олена Станіславівна Прудиус (2007–2008).

З 2008 року педагогічне відділення очолює  Любов Миколаївна Василенко.

У 1981-1985 рр. навчалася в Богуславському педагогічному училищі (спеціальність «Початкове навчання»). Закінчила Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького (спеціальність «Педагогіка і методика виховної роботи») та ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» (спеціальність «Управління навчальним закладом»).

З 1989 р. працює в коледжі на посаді викладача педагогіки, згодом - голови циклової комісії викладачів педагогіки і психології (шкільної). Викладач вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання «викладач-методист», нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти