Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 0629Цікаво та насичено пройшло 12 січня 2018 року. З бадьорим настроєм зустріли колежани ІІ Спартакіаду серед циклових комісій. Метою заходу була пропаганда здорового способу життя, зміцнення здоров’я, залучення викладачів до самостійних активних занять фізичною культурою і спортом, підняття емоційного тонусу.

Розпочався день здоров’я з лекторію на актуальні теми про раціональне харчування й користь детоксу, про шкідливість фастфудів і рекламних продуктів. Отриману інформацію викладачі закріплювали на практиці в спортивних залах.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

P71205-110042Якість освітнього процесу коледжу залежить від викладача, його теоретичної підготовки, педагогічної та методичної майстерності.

10 січня 2018 року відбулося засідання методичної ради, яке проходило у формі фестивалю педагогічних ідей. З досвідом своєї роботи поділилися викладачі: Дятленко Н.А. «Самостійна робота студентів при вивченні математичних дисциплін», Романик О.М. «Особливості використання тренінгових технологій в освітньому процесі коледжу», Романенко Л.П., Федорченко Л.І. «Впровадження проектних технологій для формування практичних умінь і навичок».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20171227 09135227 грудня в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» відбулися вибори директора коледжу. На конкурс на заміщення вакантної посади директора коледжу подав документи один кандидат – Лисак Станіслав Володимирович.

За результатами таємного голосування із 143 виборців взяли участь у голосуванні 138 виборців. За кандидата на посаду директора коледжу, Лисака Станіслава Володимировича, проголосували 129 виборців, що складає 90,21% від загальної кількості осіб, які мали право брати участь у голосуванні на виборах директора коледжу.

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0003Зимова казка принесла до коледжу передсвятковий настрій. До казково засніженої природи студенти та працівники коледжу додали прекрасних емоцій від майстерно виконаних витинанок, магічного освітлення красуні ялинки та щирих вітань від гуртів «Коляда», «Співаночки» та неочікувано віртуозного новорічного репертуару капели бандуристів «Богуславка».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

1З першим снігом і морозами прийшли в Україну зимові свята. З нетерпінням малеча чекала найулюбленіше і найрадісніше свято.

Тож, 19 грудня 2017 р., до вихованців ДНЗ № 4 та № 5 м. Богуслава завітав Святий Миколай зі своїми помічниками янголятами, піснями, загадками, конкурсами і, звичайно, подарунками.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20171219 141653На базі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя – Левицького» 18 – 19 грудня 2017 відбувся тренінг «Нова українська школа – нові підходи до навчання і виховання».

Зміст тренінгу забезпечували тренери Ткаченко А.О. та Романюк О.В.

У ході роботи ми проаналізували та опрацювали представлені матеріали, висловили власні судження щодо стандарту, вчилися працювати з його змістом.

Особливо емоційною була практична частина занять, на якій ми вчились вільно застосовувати на практиці отримані знання, не боятися інновацій, змін та відповідальних рішень. 

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

P71216-114821Такою була тема Дванадцятих Всеукраїнських Педагогічних Читань, які пройшли 16-17 грудня 2017 року на базі Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова. До участі в Читаннях традиційно долучилися і викладачі коледжу.

Гучними оплесками всі учасники Читань вітали Почесного президента Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки, академіка, доктора психологічних наук, професора Ш.О. Амонашвілі, який у своєму зверненні наголосив, що у наш бурхливий час мінливих цінностей ми повинні усвідомити, що родина – це вічна цінність, і без її збереження неможливе збереження культури людства.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 0833Під такою назвою 14 грудня 2017 року у 41 групі спеціальності «Дошкільна освіта» викладач-методист вищої категорії Концеренко В.І. провела відкрите практичне заняття з основ педагогічної майстерності.

Метою відкритого заняття, яке проходило у формі тренінгу, було підвищити рівень професійної компетентності майбутніх вихователів, сформувати навички і вміння педагогічної техніки; розвивати творчість, ініціативу, акторські здібності; виховувати дружні взаємовідносини, уміння працювати в групах, педагогічний такт, толерантність.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 052013 грудня 2017 року в студентському гуртожитку КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулися Андріївські вечорниці.

Андріївські забави в багато чому дійшли до теперішнього часу без особливих змін, однак, сучасність все ж внесла свої корективи у свято Андрія.

Взяти участь у вечорницях виявило чимало студентів нашого закладу. Вихователі гуртожитку розробили цікавий сценарій з піснями, примовками, гаданнями. Захід проходив цікаво та весело: ворожили разом на долю, кидали вінок через голову, адже хто з дівчат першою вловить його, та дівчина першою і заміж вийде. І які ж вечорниці без поїдання калити? Охороняв її «Пан Калитинський», який намагався розсмішити «Пана Коцюбинського». Всі бажаючі «сідали верхи» на коцюбу та «їхали» її кусати.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG-594bfc2c2c4f5460ab58dc93381febd8-VСтуденти нашого коледжу нещодавно побували на патріотично тренінговій програмі "Quest school" і вже 13 грудня для старостату коледжу було проведено треніг на тему "Team bilding". Наразі, проблема командоутворення є дуже вагомою, особливо для рушійної сили нашого навчального закладу.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 1115"Патріотичні екскурсії Київщиною" завітали до переможця обласного конкурсу міста Богуслава. Конкурс проходив в рамках семінару-навчання для клубів військово-патріотичного виховання дітей та молоді «Особливості гуманітарної підготовки за напрямком проведення Патріотичних Екскурсій». 05.12.2017 року невелике містечко прийняло 35 осіб з Києва та Київської області. Гостей здивував край, який насичений іменами відомих українців, що тут перебували: Олександр Кошиць, Марко Вовчок, Іван Нечуй-Левицький, Іван Сошенко, Самійло Самусь, Алімпій Галик, Маруся Богуславка, олімпійська чемпіонка з художньої гімнастики-92 Олександра Тимошенко.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20171208 135848161 HDR8-9 грудня 2017 року практичний психолог Маковецька О.І. та соціальний педагог коледжу Духан Г.М. були учасниками Київського обласного молодіжного форуму «Молодь для молоді», який організували управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання облдержадміністрації спільно з Комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр», що проходив на базі оздоровчого табору «Лідер» (Пуща-Водиця, Київської області).

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0464Пам'ять людства стає вічною, коли людина за своє життя змогла створити неперехідні цінності. І хоч минули відтоді століття, начебто покроплені живою водою оживають для нас слова великого пророка: "Царство Боже всередині нас. Щастя в серці, серце в любові, любов же в законі вічного". Серед імен, які викарбувані в невмирущій пам’яті людства, ім’я і  Григорія Савича Сковороди  – українського просвітителя-гуманіста, філософа, педагога, поета, музиканта.  Життя Григорія Сковороди в наш час здається дивовижним, іноді навіть чудернацьким, адже його аскетичний спосіб життя не зовсім зрозумілий нам, його нащадкам, які вбачають сенс життя в матеріальних здобутках, у визнанні тощо.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

006Уже вкотре студенти мистецько-педагогічного відділення КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» за ініціативи колежанина Євгенія Смовжа відвідують славетне місто Київ.

З досвідченим водієм ніколи не буває страшно, а час в дорозі пролітає непомітно: звучить сучасна музика, а «веселі» музиканти із задоволенням підспівують пісні.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20171206 121532В рамках Всеукраїнського тижня права в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» було проведено юридичні консультації з питань особливостей проведення ЗНО для студентів професійно-технічних навчальних закладів та коледжів у 2018 році та змін, які були запроваджені при пенсійній реформі, а також показано презентацію на тему: «Права людини і громадянина» відповідно до Конституції України від 28.06.1996 р. (в редакції від 30.09.2016). Матеріали консультацій та презентацію можна завантажити з сайту коледжу.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20171206 114641379На виконання Плану заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року №579-р, в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» 6 грудня 2017 року було проведено День відкритих дверей юридичної клініки. З метою здійснення просвітницької діяльності в сфері прав людини студенти 4 курсу спеціальності «Правознавство» надавали усні та письмові консультації, здійснювали роз’яснення чинного законодавства для студентів інших спеціальностей та громадян міста.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20171204 150306В рамках проведення Всеукраїнського тижня права в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького» студенти 41 групи спеціальності «Правознавство» провели показ фільму про права людини та правозахисну діяльність.

10-го грудня весь світ відзначає Міжнародний День захисту прав людини, адже саме цього дня Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини (1948 р.).

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

20171208 1208338 грудня 2017 року Міністерством юстиції України спільно з Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України на базі Навчально-наукового юридичного інституту Національного авіаційного університету було проведено X Всеукраїнський правовий ВІП-турнір серед студентів юридичних факультетів вищих навчальних закладів України в рамках Всеукраїнського тижня права.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 1242За ініціативи викладача постановки голосу Микитенко Вікторії 5 грудня 2017 року був організований концерт соліста Львівського Національного Академічного театру імені Соломії Крушельницької Олександра Зозулі (баритон) та асистента-статиста вокальної кафедри Львівської національної академії імені М.В.Лисенка Ірини Кібартайте (меццо-сопрано), який проходив в актовій залі коледжу, та зібрав багато шанувальників вокальної музики.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 1233Генеральна Асамблея ООН в 1985-му році на 40-й сесії у спеціальній резолюції запропонувала відзначати 5 грудня як «Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку» (резолюція №A/RES/47/3), закликавши їх здійснювати заходи для спонукання людей у всіх сферах діяльності пропонувати свої послуги як волонтерів.

Волонтерство – це добровільна суспільно корисна безкорислива діяльність.

Діяльністю, яку зараз називають волонтерською, люди займалися з давніх часів. В останні роки, в зв’язку із ситуацією в країні, волонтерство стало актуальним, як ніколи.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

0025 грудня в читальній залі коледжу зібралися студенти перших та других курсів для участі у восьмому Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч», до якого одночасно долучилися учні та студенти з різних регіонів України.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 12776 грудня 2017 року на базі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» відбувся семінар-практикум на тему: «Педагогічна практика як засіб формування професійної компетентності майбутніх вчителів англійської мови початкової школи». В роботі семінару взяли участь заступник директора з навчально-виробничої роботи коледжу, викладачі англійської мови і методики навчання іноземної мови в початковій школі, вчителі англійської мови Богуславської спеціалізованої школи №1 та студенти 41, 42, 32 груп спеціальності «Початкова освіта».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

P71205-110015Хто такий лідер? Як розвивати в собі лідерські якості? Ці питання періодично постають в житті кожного, а особливо сучасної молоді, адже сьогодні фахівцям потрібні не тільки знання, але й достатній рівень життєвої компетентності, сформованість особистісних якостей, які допоможуть знайти своє місце в житті.

5 грудня 2017 року в надзвичайно творчій атмосфері проходило відкрите заняття «Розвиток лідерських якостей» викладача Романик О.М. у 31 групі спец. «Правознавство».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

00111 

6 Грудня - День Збройних Сил України. Студенти нашого коледжу організували святкову програму під гаслом «Борітеся – поборете!».

Ми, нинішнє покоління, повинні віддати шану героям, завдяки яким майорить сьогодні синьо – жовтий прапор свободи України. Зробити все можливе для того, щоб наші нащадки пишалися нами!

Дорогі чоловіки! Ми пишаємося вашою мужністю та силою, впевненістю та відвагою і бажаємо вам світлого майбуття, мирного неба та многії і благії літа!

Студенти 42 групи сп. «Початкова освіта» та

21 групи сп. «Середня освіта (Фізична культура)».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20171205 140103Проблема ВІЛ-СНІД сьогодні актуальна як ніколи. У світі мільйони людей живуть із цією недугою і... помирають. Наодинці з собою, наодинці зі світом. Шкода, що тема ВІЛ-СНІД недостатньо розкрита, їй не приділяється належна увага.

В рамках проведення заходів в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом викладачі Коваленко В.Л., Голінська О.К. разом зі студенти спеціальності «Образотворче мистецтво» організували виставку творчих робіт на тему «СНІД: не залишимось байдужими».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20171205 1335282 грудня 2017 року на базі кафедри мистецьких дисциплін і методик викладання педагогічного факультету при ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» проводилась Всеукраїнська олімпіада з образотворчого мистецтва для учнів загальноосвітніх шкіл і студентів училищ та професійних коледжів.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0930Жіноча інтуїція проти чоловічої логіки? 30 листопада 2017 року у гуртожитку КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» студенти намагались знайти відповідь на одвічне питання: хто розумніший — чоловіки чи жінки?

Запекла боротьба тривала протягом п’яти раундів, кожен з яких оцінювався. Глядачі шаленими оплесками підтримували своїх фаворитів, особливо їм сподобалися конкурси «Букви в ряд» та «Кращий танець». Напруга тривала до останнього: після чотирьох раундів рахунок становив 2:2. Розставити всі крапки над «і» довелося вихователям гуртожитку.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20171120 091945На виконання Плану заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 579-р, у жовтні-листопаді 2017 року студентами спеціальності «Правознавство» КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» було проведено лекторії на різну правову тематику: «Протидія торгівлі людьми», «Академічна доброчесність», «Захист прав споживачів», «Права людини», «Правова культура молоді» та ін.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

003Можна підготувати нові стандарти, скласти нові програми та написати нові сучасні підручники, але без докорінної зміни підготовки вчителя не можна оновити процес викладання мистецьких дисциплін.

На сьогодні назріла ситуація, коли необхідні докорінні зміни підходів до навчання дітей музичному мистецтву в загальноосвітніх школах, коли необхідно мотивувати вчителів до вдосконалення педагогічних методів та технік.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

005Щорічно, 16 листопада в більшості країн світу відзначався Міжнародний день відмови від куріння.  Цей День запропонований Американським онкологічним товариством (American Cancer Society) ще в 1977 році. Хочеться відзначити символізм того, що Міжнародний день відмови від куріння бере початок з Американського континенту, з якого і почалась ця тотальна біда - звички тютюнопаління.

У КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицкого» серед студентської молоді проходила акція «Збережи 15 хвилин життя!», ініціаторами якої стали студенти-волонтери коледжу, викладачі, соціальний педагог та активісти студентського самоврядування.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти