Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

00112 вересня у КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» з ініціативи департаменту освіти і науки Київської ОДА пройшла сесія з обговорення стратегічного розвитку галузі освіти Київської області на період з 2021до 2027 року.

У роботі сесії брали участь викладачі коледжу і студенти спеціальностей Початкова освіта та Право. Поштовх до жвавого обговорення основних проблем освітньої галузі та стратегічних напрямів її розвитку дали змістовні доповіді студентів – Дмитра Колисана, Лізи Поліщук, Діани Демченко, Миколи Омельчука.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

valsХореографічний ансамбль «Либідь» отримав диплом І ступеня на VI Міжнародному хореографічному фестивалі «Квітнева феєрія – 2019» за номер «Вальс випускників» в номінації «Спортивно-бальний танець» вікова категорія – дорослі, художній керівник: Ірен Щедріна.

Хореографічний фестиваль очолювала голова журі – кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Андрощук Л.М. Художній керівник ансамблю «Либідь» отримала подяку за високий та вагомий внесок у розвиток хореографічного мистецтва.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0445Вже не один рік поспіль у Всесвітній день вишиванки в коледжі панує піднесений настрій, всюди радість і захват від одягу студентів, викладачів та працівників коледжу.

Це прекрасна нагода дістати з бабусиних скринь стародавні сорочки та сукні чи вдягти власноруч вишиту блузу, заплести коси та заквітчати їх квітами. По особливому гарні хлопці та дівчата в національному одязі зупинили ці прекрасні миттєвості життя на фото.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

60438284 863612000660634 6376413339332902912 nТрадиційно, в травневі дні, в нашому закладі проходить танцювальний батл між відділеннями коледжу. Цього року студенти мали донести до глядача тему «Ми змінемо світ, зітрем стереотипи…». Свої танці продемонстрували студенти всіх спеціальностей: Дошкільна освіта, Фізична культура з Образотворчим мистецтвом, Право та Економіка, Соціальна робота, Початкова освіта, Музичне мистецтво. Кожен танцювальний номер продемонстрував свою оригінальність, артистичність і майстерне виконання.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 032514 травня 2019 р. відбулася виставка робіт членів гуртка «Вишиванка». Керівник гуртка Олексієнко Ольга Іванівна, жінка з багатим життєвим досвідом, людина яка завжди готова прийти на допомогу, дати цінну пораду. Гурток відвідували 25 студентів спеціальностей Початкова та Дошкільна освіта.

Вишивка – це унікальне мистецтво народної графіки української нації. Вона зберегла і несе в собі нашу багатовікову культуру. Стібки нитки – це лінії прямі по горизонталі чи вертикалі, а також і по діагоналі є основою творення складних візерунків. Це – основне у вишиванні. З цього починалася наша робота – від простих до найскладніших орнаментальних узорів.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 11707 травня 2019 року в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулася звітно-виборча конференція органів студентського самоврядування гуртожитку. В ній взяли участь студенти всіх відділень та груп коледжу. Загальна кількість запрошених 46 осіб, присутніх –  44.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG-0167fe715264d39ae0f6a86861935de9-VВідповідно до плану роботи циклової комісії викладачів української мови та літератури на 2018 – 2019 н.р. відбулось засідання круглого столу “Особливості навчання грамоти першокласників за програмою НУШ” для студентів-практикантів спеціальності “Початкова освіта”.

Захід структуровано поділявся на три блоки. Під час організаційного блоку Тамара Вікторівна Яковенко, викладач методики навчання української мови, розповіла про особливості організації навчання грамоти першокласників за програмою НУШ.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 106919 квітня в рамках обласного молодіжного фестивалю "ПРОФ FEST OK" відбувся день відкритих дверей, який відвідали більше 130 учасників з м. Буча, Броварського, Богуславськоно, Таращанського та Тепіївського районів. Учні шкіл побували на більше ніж 14 майстер-класах, кожен з яких презентував свою спеціальність, відвідали екскурсії та зробили фото біля креативних фотозон для акції "СТОП-ТАЙМ". Кульмінацією заходу був концерт від наших студентів.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

photo531477972008630136216 квітня 2019 року студенти коледжу спеціальності «Образотворче мистецтво» Гаращенко Дар’я, Ленченко Анна, Федорченко Ольга та викладач Соседко Денис Валерійович брали участь у Арт-пленері в рамках VI Міжнародного полікультурного фестивалю-конкурсу «Переяслівський дивограй».

Мета проведення фестивалю-конкурсу: популяризація музичного, хореографічного та образотворчого мистецтва в молодіжному середовищі, естетичне залучення творчої молоді до світових та національних цінностей; виявлення талановитих студентів, здатних проводити концертно-виконавську, музично-просвітницьку та художньо-творчу діяльність на високому професійному рівні.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 000810.04.2019 р. викладачі ЦК педагогіки та психології (дошкільної) і студенти спеціальності Дошкільна освіта взяли участь у вебінарі методичного об’єднання ЗВО І-ІІ р.а. Центрального регіону України «Підготовка майбутніх вихователів до реалізації концепції інклюзивної освіти в роботі з дітьми дошкільного віку».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 027910 квітня в гуртожитку коледжу відбувся вечір, присвячений Дню сміху. Хлопці та дівчата мали чудову нагоду продемонструвати свою креативність і творчість. Для студентів була організована конкурсна програма. Енергійні й бадьорі дівчата з хлопці швидко занурилися у гру, веселились, жартували та підіймали настрій один одному. Студенти проявили себе в розважальних конкурсах. І знову до нас завітав наш давній гість Сердючка, який своїми піснями змусив танцювати глядачів.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

190404 0221-04.04.2019 року команда студентів нашого коледжу у складі: Голінської Юлії, 31 група спеціальності Середня освіта (Фізична культура), Мазуренка Євгена, 31 група спеціальності Початкова освіта, Ращенко Маргарити, 31 група, спеціальності Середня освіта (Образотворче мистецтва) та викладача Голінської Олени Костянтинівни брали участь у ІІІ Обласній олімпіаді з дисципліни «Безпека життєдіяльності» на базі Національного університету державної фіскальної служби України.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG-926b8010d3ad88b31e8e05b852947fce-V03.04.2019 року цикловою комісією викладачів педагогіки і психології (дошкільної) на базі КДНЗ № 5 «Сонечко» м. Богуслава було проведено семінар-практикум для завідуючих, методистів, вихователів дошкільних закладів міста, студентів 31 групи спеціальності «Дошкільна освіта» за участю методиста РМК Михайліченко Л.Г.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 004503.04.2019 на базі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбувся семінар-практикум за участю вчителів та учнів початкових класів Богуславської спеціалізованої загальноосвітньої школи №1. Поки вчителі та викладачі обговорювали серйозні питання, що стосувалися ефективного навчання математики у початкових класах нової української школи, знайомилися з новітніми педагогічними технологіями, тим часом учні опановували відповідальну роль – експерти з математики. Діти тестували дидактичні математичні ігри, підготовлені для них студентами, працювали з лепбуками, подорожували у часі та шукали скарби. А потім «юні експерти» виставили свої оцінки, обравши три найкращі гри. Переможцем став лепбук «У пошуках скарбів».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0185Знову весна. Саме цієї прекрасної пори вже стало доброю традицією проведення концерту ЦК викладачів музичних дисциплін.

Цими весняними днями, а саме 3 квітня в актовій залі коледжу відбувся концерт вокально-інструментальної музики під назвою «Весна і музика».

Незабутні враження глядачі отримали від звучання цікавих музичних композицій у виконанні студентів мистецько-педагогічного відділення:           Волохович Д., Пузатко А.(викладачі Чедрик В.Ю., Чедрик Т.В.), Семиди Я. (викладач Шапран Н.Г.), Узун А. (викладач Федоренко В.В.), Грубської А. (викладач Трачук М.С.), Садовенко Б. (викладач Духан С.В.), Світличної О. (викладач Морозова Н.В.), Самусенко А., Тригуб Н.(викладач Завадська Ю.Л.).

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 143528.03.2019 р. під час декади природничо-математичних наук відбувся незвичний захід - «Науковий пікнік». Така форма роботи виявилась цікавою як для студентів коледжу, так і викладачів, тому що зближує всіх з наукою; розвиває допитливість, креативність; вдосконалює дослідницькі навички, формує ключові компетентності. Захід гармонійно вписується в сучасний освітній тренд – STREAM-освіту, оскільки наш коледж завжди в фарватері педагогічних інновацій і передових технологій навчального процесу.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

20190325 090920І знову в стінах рідного коледжу лунають речівки, оклички, веселі пісні, а невсипущий студентський рій весело гуде, готуючись до цікавих конкурсів – це підготовка майбутніх вожатих до роботи в дитячих оздоровчих таборах.

25 березня гостинна актова зала зібрала разом три групи студентів:

31 група спец. «Початкова освіта. Інформатика» - команда «Не царське це діло»;

32 група спец. «Початкова освіта. Англійська мова» - команда «Сокіабле»,

31 «Соціальна робота» - «Сонце в кишені».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 1259Інь чи Янь? Чоловіки чи жінки? Вічне питання. Хто краще, розумніше, винахідливіше? Хто зверху? Ну, звичайно ж.. Хто?

26 березня в гуртожитку КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» пройшло свято «Хто зверху?». П’ятеро харизматичних хлопців проти п’ятьох прекрасних дам. Для того щоб встановити істину, вони виконували різні завдання. Запекла боротьба тривала протягом шести конкурсів. Напруга зберігалась до кінця. Перемогу здобули чоловіки. Адже чоловік - це голова, опора і кам’яна стіна, але ж жінка - це чарівна підтримка, без якої нічого не можливо.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

54730795 798461413843952 5370676399705161728 n25 березня 2019 року в стінах нашого коледжу відкрилася виставка творчих робіт художника Арсенія Мельника.

Арсеній з 2013 по 2016 рік навчався у КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» на спеціальності «Образотворче мистецтво». В 2016 році вступає до Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука на факультет Декоративно-прикладного мистецтва та продовжує навчання за спеціальністю «Станковий живопис».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

005Життя прекрасне та дивовижне. Кожна людина прагне бути щасливою і це є запорукою гармонії та злагоди. Виявляється, щастя поруч із нами, його можна знайти у найпростіших речах, які надають нашому життю барвистих кольорів.

20 березня у світі відзначали Міжнародний день щастя. Хоч свято це зовсім молоде, але творчі і наполегливі студенти КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» не змогли оминути цю подію і зібрали в цей день «щасливчиків», щоб створити свій рецепт щастя.

З самого ранку, незважаючи на похмуру дощову погоду, студентів та працівників закладу зустрічала студентська рада коледжу у вигляді яскравих та кумедних мімів. Дрес-кодом дня були кольори щастя: червоний та жовтий.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG-cafc24bf1a2412be180ba3c83dcf2f52-V21 березня 2019 р. відбулася літературно-музична композиція «Єднаймо душі словом Кобзаря», присвячена 205 річниці з дня народження Т.Шевченка.

В концерті брали участь сольні виконавці: Кузьміна Каріна, Шкуро Марія, Коновалюк Віталій, Юхимович Олена, викладач постановки голосу Вериківська В.М., де в їхньому виконанні прозвучали твори на слова Т.Шевченка. В новітній інтерпретації капела бандуристок під керівництвом Завадської Ю.Л. виконали твори великого Генія. На заході у виконанні Народного аматорського фольклорного гурту «Коляда», керівник Джуль О.Г., став останнім акордом «Реве та стогне Дніпр широкий», де весь зал встав, вшановуючи пам’ять Кобзаря.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

photo 2019-03-18 11-56-42

15 березня 2019 року студенти нашого коледжу спеціальності «Образотворче мистецтво брали участь у ІІІ Регіональній учнівсько-студентській олімпіаді з образотворчого мистецтва при Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. Метою Олімпіади є виявлення та підтримка талановитої молоді, стимулювання їх творчої праці, створення умов для творчого зростання юних обдарувань в галузі образотворчого мистецтва.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 063615 березня 2019 року виповнилося 80 років з дня проголошення незалежності Карпатської України, яка з 1919 до 1939 року була частиною Чехословаччини. Ця історична подія є підтвердженням сили і мужності українців, які не змирилися із окупацією Закарпаття та зі зброєю в руках стали на захист своєї свободи від агресії сусідніх держав.

Український визвольний рух дав можливість українцям боротися за незалежність своєї країни, а не інтереси чужих країн. Карпатська Україна вела боротьбу за незалежність із 15 березня до кінця травня 1939 року. І це стало важливим етапом у розвитку українського визвольного руху, прикладом прагнення українців до розбудови власної державності навіть у несприятливих зовнішньополітичних умовах.

З подіями того часу познайомили студентів 2 курсів члени гуртка «Літописець», які провели історичні читання.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 017922 лютого в коледжі відбувся ХIV Обласний фестиваль–конкурс художньої та музично-виконавської майстерності «Юні таланти». Учасниками конкурсу були учні двадцяти чотирьох загальноосвітніх шкіл, студій та шкіл мистецтв Київщини і Черкащини.

Учасники конкурсу з образотворчого мистецтва презентували свої творчі роботи, виконували рисунок заданої постановки.

Особливо цікавою була програма учасників музичних конкурсів. У цьому році члени журі відмітили високий рівень підготовки учасників, оригінальність репертуару та його відповідність виконавським можливостям конкурсантів. При виконанні конкурсної програми вони передавали всі колористичні можливості свого інструменту, доносили ідею твору засобами сценічного образу.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

P90212-141801У рамках декади іноземних мов у коледжі відбулося відкрите інтегроване заняття з зарубіжної літератури та англійської мови за твором Кафки «Перевтілення» на тему «Витвір Франца Кафки «Перевтілення». Актуальність крізь століття». Заняття провели викладачі зарубіжної літератури Палій І.Л. та іноземної мови Іщук Н.В. у 12 групі сп. «Початкова освіта. Англійська мова».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

00214 лютого 2019 року на базі КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж»  була проведена діалогова інтеграційна платформа «Професійна освіта: освітні траєкторії та успішна кар’єра». У заході взяли участь директори закладів вищої освіти Київської області.

В роботі діалогової інтеграційної платформи, директор коледжу Лисак С.В., виступив модератором теми «Сучасні підходи до підготовки майбутніх педагогів Нової української школи» та поділився з колегами досвідом облаштування сучасного освітнього простору коледжу.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

P90207-1600027 лютого у нашому коледжі пройшло тренінгове заняття з іноземної мови на тему: «Видатні українці. Г. Сковорода – символ мудрості українського народу». «Outstanding Ukrainians. Hryhoriy Skovoroda – the symbol of Ukrainian nation’s wisdom».

Ми, студенти першого курсу різних спеціальностей, дізналися багато нових фактів про життєвий та творчий шлях видатного письменника і поета, мислителя і філософа, великого українця, Г.Сковороди, яким дуже пишаємося. Тренінг пройшов в атмосфері неформального, невимушеного іншомовного спілкування. Ми з користю провели час, набули нових навичок та умінь, вчилися знаходити ефективні шляхи розв’язання поставлених проблем.

Ми дуже вдячні викладачам англійської мови за тренінг, а особливо Дрижай Людмилі Василівні, яка провела для нас це заняття.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

0-02-07-6ab87336b0162157cf9ae950f8560ae076b06efc6a8c4eb2920f04380a28f6d4 f6d64b0d31 січня 2019 року відбулося величне святкове дійство - ІV Всеукраїнський фестиваль «Студентська коляда».

Організатором цього Фестивалю виступили Київський кооперативний інститут бізнесу і права та Центр Академічного Душпастирства КА УГКЦ, Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА). Метою заходу є відродження, збереження і розвиток української культури, утвердження духовних та національних цінностей, поширення духовно-культурних надбань нації, створення умов для підтримки і розвитку студентської творчості.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 198819 грудня колежани зібралися у святковій актовій залі, щоб урочисто, а разом з тим, тепло й щиро, у дружному, сімейному колі відзначити золотий ювілей з дня заснування музпеду. Ця зустріч була надзвичайно бажаною, бо багато змін відбулося за ці роки не тільки в навчальному закладі, а й у кожного з викладачів особисто.

В 1968 році відбувся перший набір до відділу хорового диригування. В цьому ж році для повноцінного забезпечення кадрами молодої спеціальності до училища по направленню прибули молоді викладачі. Ці викладачі стояли біля витоків спеціальності.

У 1972 році першим двадцятьом сімом випускникам спеціальності Хорове диригування було присвоєно звання учителя музики і співів загальноосвітньої школи та музичного керівника в дитячому садку. Тоді налічувалось вже 112 учнів і 49 осіб викладачів.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 014312 грудня 2018 в студентському гуртожитку КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулися Андріївські вечорниці.

Андріївські забави багато в чому дійшли до теперішнього часу без особливих змін, однак, сучасність все ж внесла свої корективи у свято Андрія.

Взяти участь у вечорницях виявило чимало студентів нашого гуртожитку.   Захід проходив цікаво та весело: ворожили разом на долю, кидали вінок через голову, адже хто з дівчат його першою вловить, та дівчина першою і заміж вийде. І які ж вечорниці без поїдання калити? Охороняв її «Пан Калитинський», який намагався розсмішити «Пана Коцюбинського». Всі бажаючі  «сідали верхи» на коцюбу та «їхали» її кусати.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти