Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 01621 жовтня 2018 року в нашому коледжі відбувся концерт, присвячений Міжнародному дню музики. Це свято знайшло палкий відгук у серці кожної людини, адже мову музики розуміють всі, незалежно від національності, віку та соціального статусу.

Студенти, викладачі і гості свята мали змогу почути розмаїття жанрів вокальних та інструментальних композицій.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 102829-30 вересня 1941 року в окупованому нацистами Києві було проведено перший масовий розстріл військовими беззбройного цивільного населення. Загалом із 29 вересня по 11 жовтня 1941 року есесівці вбили майже все єврейське населення міста – понад 50 тисяч чоловіків, жінок, дітей. Трагедія Бабиного Яру відзначається в Україні на державному рівні й є свідченням того, що в колективній пам’яті народу подібні скорботні події не мають жодних часових проміжків і будь-яких термінів – вони завжди живі, так само, як є живим болем втрати за кожним, хто пройшов дорогою смерті й поліг у братській могилі Бабиного Яру.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 1042За традицією, 26 вересня 2018 року, в гуртожитку КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулося свято «Першокурсник має талант».

Студентською радою гуртожитку була організована ця святкова програма, де «новоспечені» студенти мали чудову нагоду продемонструвати свої таланти, креативність і творчість. Першокурсники присутніх зачаровували і чарівною піснею, і запальними танцями, і кумедними сценками. Бурю емоцій, імпровізацію, артистизм проявили студенти, і довели, що сумувати їм не доведеться ані за партою, ані в позанавчальний час.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0865Під таким гаслом пройшла акція, присвячена Міжнародному дню миру. Студентська рада коледжу, яка виступила організатором заходу, запропонувала жителям та гостям міста обмінятися гарним настроєм та «обійняти» кожну з країн. Для дітей було проведено майстер-клас по виготовленню символу свята – голуба миру в техніці орігамі.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

received 223436308530443Для студентів 4-х курсів, спеціальності «Початкова освіта» навчальний рік розпочався незвично. Замість святкування традиційного Дня Знань у стінах рідного коледжу їм довелося перебувати у школах міста Богуслава, адже для них розпочався особливий вид практики «Спостереження за навчально-виховною роботою вчителя-класовода в перші дні дитини в школі».

Протягом 5-ти навчальних днів у Богуславській спеціалізованій школі № 1- загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та в Богуславській НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» спостерігали за своєрідністю адаптації дитини до нових умов у перший тиждень перебування в школі.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20180919 150347Швидко промайнуло тепле літечко. Студенти повернулися до навчання. Але незабутні спогади про минуле літо надовго залишаться в їхніх серцях.

Цього року студенти 3 курсів спеціальностей «Соціальна педагогіка» та «Початкова освіта» проходили практику «Літні оздоровчі табори» в ДЗОВ СТ «Дружний» ПАТ Київського заводу «Радар» м. Ірпінь, Київському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Оберіг» та КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст. – центр реабілітації».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 6607Щороку, восени, в місті Богуславі, стартує Всеукраїнський історико-етнографічний форум-фестиваль «Богуслав». Етнофорум покликаний згуртувати творчу молодь довкола ідеї збереження історичних, культурно-мистецьких традицій, національних звичаїв, обрядів, фольклору, морально-духовних цінностей, а головне – любові до рідного краю.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20171207 150712За період роботи Юридичної клініки за правовою допомогою звертались студенти та працівники коледжу, яким було надано усні та письмові консультації.

В роботі Юридичної клініки взяли участь студенти 3-4 курсів спеціальності «Правознавство», які надавали роз'яснення з таких питань:

- визначення виду відповідальності за неправомірні дії студентів;

- види пільг, які надає студентський квиток;

- юридична відповідальність членів сім'ї за дії насильницького характеру;

- правові підстави працевлаштування студентів педагогічних спеціальностей;

- особливості проведення судової реформи в Україні;

- право фізичних осіб на отримання субсидії на комунальні послуги.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

P80611-151909Таким став девіз підсумкового заняття гуртка «Удосконалюй свою англійську».

Аудиторія була прикрашена репродукціями картин відомих художників та роботами студентів мистецько-педагогічного відділу із зображенням квітів, натюрмортів із квітами, композиціями, створеними із живих квітів.

Учасники гуртка оформили також стенди малюнками відомих народних художниць України Катерини Білокур та Марії Приймаченко, а також своїми роботами.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG-92071c3e207b5cf422212e2abeb5bbea-VРозпочався табірний сезон. Гостинно відкрилися двері для дітей на відпочинок, а студентам - для проходження педагогічної практики «Літня практика в ДОЗ».

Цьогоріч студентам коледжу спеціальностей «Соціальна педагогіка» та «Початкова освіта» випала чудова нагода бути вожатими у Володарському літньому мовному STEAM-таборі та ДЗОВ СТ «Дружний» м. Ірпінь.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0761

7 червня 2018 року в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького» відбулося засідання круглого столу «Конституційні процеси в Україні».

На засіданні були розглянуті і проаналізовані основні положення Конституції Пилипа Орлика, «Начерки Конституції Республіки» Георгія Андрузького, Конституції УНР, радянських конституцій та Конституції незалежної України, прийнятої Верховною Радою України 28 червня 1996 року

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

P80605-103813Сьогодні вкотре коледж наповнився дзвінкими голосами вихованців пришкільного літнього мовного табору  «English Summer». Засяяли посмішками обличчя студентів і викладачів від зустрічі з дитинством.

Екскурсія розпочалася з відвідування спортивного клубу «Гармонія», де школярі мали змогу випробувати в дії різноманітне спортивне знаряддя, ознайомитися з різними видами спорту. Потім діти поповнили словниковий запас новими англійськими словами, розучили цікаву пісеньку, здійснили заочну подорож до країн Європи в кабінеті іноземних мов.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG-15811ed6531596a92ea26c951d68f6e2-V«Від серця до серця» – гурток волонтерського спрямування. Назва гуртка говорить про те, що, проводячи різноманітні заходи та акції, ми хочемо доторкнутися своїми серцями до людських сердець, зігріти їх теплом, дарувати добро і радість.

Волонтерська діяльність є основою побудови та розвитку громадянського суспільства. Вона втілює в себе найшляхетніші прагнення людства – прагнення миру, свободи, безпеки та справедливості для всіх людей.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC052925 червня 2018 року відбулися заключні засідання гуртків природничого напрямку “Пульс», «Наука і життя», «Джерело», і «Меридіан». Засідання проходило у формі конференції природничих дисциплін (біологія, хімія, фізика, географія, астрономія).

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

33964990 1956736567972078 496239838480039936 nБагатством будь-якого навчального закладу є його талановиті учні й висококваліфіковані педагоги. Причому талановитих дітей більшість, але цей дитячий талант треба зуміти розгледіти вчителю – і тоді можна надіятися на високий злет свого вихованця!

Минулого року до КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» вступила на спеціальність «Початкова освіта. Англійська мова» випускниця-дев’ятикласниця Побережківського НВК Рашкевич Яна. Дівчина відразу привернула до себе увагу одногрупників та викладачів, тому що відзначалася сумлінним ставленням до навчальних занять, товариським ставленням до оточуючих, доброю лагідною усмішкою, особистою думкою, оригінальною, незвичайною.

Я помітила цю студентку на заняттях з української літератури, бо дівчина справді глибоко мислила і не боялася висловлювати свої думки, її мова чітка, зрозуміла, легка для сприймання. Яна любить читати літературні твори М.Коцюбинського, захоплюється лірикою Т.Шевченка, І.Франка, Є.Плужника й П.Тичини, сучасних поетів. Любов до читання їй прищепила мама, тому й дитинство дівчини минало серед книг, які допомогли сформуватися їй як особистості. Мабуть, тому їй одній із перших я запропонувала взяти участь у І етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Її творча робота була високо оцінена моїми колегами, викладачами мови та літератури, які входили до журі цього конкурсу. Тому з середини жовтня почалася підготовка до Обласного етапу названого конкурсу. А вже на початку грудня Яна знову порадувала нас перемогою ( І місце на Обласному етапі конкурсу).

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0054 2Історію свого народу можна пізнати, вивчаючи його звичаї, ті прикмети, по яких розпізнається народ.

Нещодавно учасники гуртка «Дитяча філармонія» провели цікавий та змістовний захід для студентів 11 групи образотворчого і музичного мистецтва – «Пісні весняного циклу в українському фольклорі».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

P80530-13225030 травня 2018 року студенти нашого коледжу на території парку культури і відпочинку «Перемога» у м. Бровари взяли участь у обласному фестивалі «Таланти твої, Київщино!». Навчальні заклади Київщини представили на фестивалі виставки творчих робіт з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, вироби народних умільців, юних художників. На території працювали тематичні локації «Платформа талантів» (виставки, воркшоп із пішохідного туризму, екскурсія парком "Перемога", майстерня з флористики «Квітучі сувеніри Броварщини»); «Хендмейд-лабораторія» – виготовлення українських традиційних сувенірів та оберегів; майданчик для аквагриму; презентаційна локація «МАН – простір можливостей»; STEM-майданчик «У світі цікавої науки»; постер-галерея «Відкриваємо науку».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

33850123 231074457477170 9044406272958398464 nБагато казки не буває, особливо в житті дитини. 23 травня ще одна чарівна казка завітала до Богуславського КДНЗ (ЦРД) № 1 «Малятко». Це диво підготували учасники гуртка «Студія дитячих аніматорів» нашого коледжу.

Чудовий казковий сюжет, яскраві костюми та вдала гра аніматорів занурили дітей в дивовижний світ казки і створили незабутню атмосферу. Цікава ігрова програма у вигляді квесту захопила малят і вони із задоволенням виконували завдання персонажів, і ось, нарешті, довгоочікуваний результат – визволення чарівної принцеси із полону поганця. Отож, завдяки допомозі дітлахів добро знову перемогло зло.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

33867820 389409901542317 5805147543247519744 nЩорічно з 2003 року у третю суботу травня офіційно в Україні відзначають День Європи. Викладачі в цей день організували та провели для нас досить захоплюючу та пізнавальну віртуальну подорож країнами Європи.

Ми «побували» у країнах Європи, де змогли дізнатися про політичні та історичні віхи становлення Європейського Союзу. Справжнім відкриттям для нас стали «Десять європейських заповідей», яких дотримуються усі країни-члени, та ті, що бажають до нього вступити.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20180516 110014У квітні-травні 2018 року в рамках заходів до 70-річчя Загальної декларації прав людини на базі Навчально-наукового інституту права Університету державної фіскальної служби України відбувся Всеукраїнський конкурс наукових робіт для студентів коледжів «Права людини: національні та міжнародні механізми захисту».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

33301703 1952716765040725 4939186259818971136 n22 травня 2018 р., в день перепоховання Тараса Шевченка в Україні, відбулось нагородження переможців Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Захід пройшов у Національному музеї Тараса Шевченка.

Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко разом із Міністром освіти і науки Лілією Гриневич вручив нагороди переможцям VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу. Диплом І ступеня виборола і студентка нашого навчального закладу – Рашкевич Яна (12 група сп. «Початкова освіта. Англійська мова», викладач М.П.Голобородько).

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0713Ми, студенти різних спеціальностей коледжу, відвідували гурток «Вишиванка» протягом двох років. Керує гуртком досвідчена і компетентна майстриня художньої праці Ольга Іванівна Олексієнко.

Вишивання – це живе мистецтво, яке постійно розвивається, це величне багатство, створене протягом віків тисячами безіменних талановитих майстринь. На заняттях гуртка ми досліджували традиції вишивання, творили у різних напрямках: вишивання бісером, нитками, стрічками. Творчі роботи давали можливість реалізувати політ нашої фантазії, допомагали пізнавати багатобарвний і яскравий світ мистецтва. Заняття гуртка завжди проходили у очікуванні особистого успіху. У процесі роботи панувала творча, позитивна та дружня домашня атмосфера, яка сприяла нашому згуртуванню і творчому самовиявленню. Заняття під керівництвом Ольги Іванівни сприяють розвитку наших художніх здібностей, формують культуру художнього мислення. Результатом нашої праці є виставка вишиваних робіт.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG-6a9de068bf74e4e255cfb8c440422f91-V100 років тому - 29 квітня 1918 року - в історії України відкрилася нова сторінка. З політичної арени пішов професор Михайло Грушевський, припинила існування очолювана ним Центральна Рада.

Натомість зійшла зоря генерала Павла Скоропадського - того дня він став гетьманом України.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

32458542 1672319106184141 4628416702751703040 nКоледж радо відкриває нову виставку: творчі роботи студентів Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва та дизайну імені М. Бойчука.

Студенти та викладачі спеціальності «Образотворче мистецтво» долучилися до свята та із захопленням слухали історичну довідку про митця, ім’я якого носить заклад та виступ доктора педагогічних наук, декана факультету декоративно-прикладного дизайну Алли Андріївни Руденченко.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 035810 травня 2018 року в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулася звітно-виборча конференція органів студентського самоврядування гуртожитку. В ній взяли участь студенти всіх відділень та груп коледжу. Загальна кількість запрошених 46 осіб, присутніх –  44 .

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 191914 травня 2018 року відбулася спільна зустріч учасників гуртків «Від серця до серця» і «Юридична клініка» під назвою «Актуальність діяльності соціального працівника в сучасному суспільстві».

Для початку учасники гуртка «Від серця до серця» запропонували вправу на знайомство, в якій кожен з учасників мав назвати своє ім’я, а також власну рису характеру, яка починається на першу букву його імені.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

20180507 1039198 травня 2018 року в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбувся виховний захід, присвячений Дню пам’яті та примирення та 73-й річниці Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Усе далі відходять у минуле грізні роки Другої світової війни. Але не згасає пам'ять про тих, хто поклав на вівтар перемоги своє життя. Той, хто пережив цю війну, ніколи не зможе про неї забути! Вона назавжди залишиться в їх пам'яті і серці! І молоде покоління, яке народилося вже після тих подій, повинні завжди зберігати пам'ять про цю страшну війну.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0478Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького має глибоку і багатогранну історію. З плином часу змінювалася назва, адреса навчального закладу, змінювалися люди, які творили цю історію.

3 травня 2018 р. відбулася традиційна ХІІІ студентська пошуково-дослідницька конференція «Особистість в історії коледжу». Робота проходила за напрямками: «Історичні віхи становлення коледжу», «Спогади ветеранів – скарбничка нашої історії», «Історії успіху наших випускників». В роботі конференції взяли участь 30 учасників.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

2018042611343826 квітня … Це день чорнобильського лиха, болю, суму… Й викреслити його із нашої пам’яті неможливо. Ось і в нашому коледжі про цю дату пам’ятають завжди.

Тому сьогодні, 26 квітня 2018 року, зібралась колежанська родина на подвір’ї закладу, щоб вшанувати пам'ять і подякувати тим, хто віддав своє життя та здоров’я під час ліквідації Чорнобильської катастрофи та нагадати молодому поколінню, що Чорнобиль – це незагойна рана для сотень грядущих поколінь. Година пам’яті була проведена студентами 11 та 21 групи спеціальності «Дошкільна освіта».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

31301621 220842858500330 2514168877487751168 n 125 квітня теплої обідньої пори в ДНЗ № 5 «Сонечко» м. Богуслава в світлому залі зібрались гомінкі вихованці в очікуванні Дня іменинника. На свято до дітей прийшли клоуни Іриска і Кузя. Не для малят буде сказано, що ці клоуни – студенти 31 групи спеціальності «Дошкільна освіта», які є учасниками гуртка «Студія дитячих аніматорів». Клоуни подарували дітям незабутні враження, позитивні емоції та щасливі посмішки, а також пообіцяли малюкам, що приходитимуть ще.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти