Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 174729 листопада 2018 р. в гуртожитку КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» вперше відбувся розважальний захід «Караоке в гуртожитку». Готуючись до цього свята ми не очікували такого драйву, таких позитивних емоцій і таку кількість відгуків від наших глядачів. Наш ведучий, Валерій Кондратюк, був на висоті. Професійно працював з публікою, співав і жартував. Родзинкою свята став зірковий гість, який за 5 хвилин з Кондратюка перетворився на Вірку Сердючку. Позитивні емоції від свята дуже важко передати. Адже описати словами, як горіли очі наших учасників, коли вони співали, важко.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG-9266813908e2fdb8556890e3c44ee28c-V29 листопада 2018 року студенти нашого коледжу спеціальності «Образотворче мистецтво» взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з рисунку, який відбувся в м. Київ при Київській державній академії декоративно-прикладного мистецтва та дизайну імені Михайла Бойчука.

Мета конкурсу: збереження та популяризація національної української школи та високої художньої майстерності, проведення професійної орієнтації серед учнів шкіл з художнього напрямку, підтримка творчої молоді, сприяння творчої реалізації молодих талановитих митців України. До участі в організації та проведенні Конкурсу були залучені представники Національної спілки художників України.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20181129 142243548 HDRНапередодні Дня порозуміння з ВІЛ-інфікованими людьми, що відзначається 1 грудня, психологічною службою коледжу було проведено круглий стіл на тему: «Обізнаність щодо ВІЛ – соціальна відповідальність кожного», мета якого привернути увагу студентської молоді до проблеми ВІЛ/СНІД, формувати відповідальне ставлення до власного здоров’я та толерантне відношення до людей з ВІЛ.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 137828.11.2018 року на базі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» відбувся семінар-практикум на тему: «Професійний стандарт «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти». Використання сучасних стратегій та стилів навчання учнів початкової школи засобами іноземної мови». В роботі семінару взяли участь Т.В.Панасенко, заступник директора з навчально-виробничої роботи коледжу, завідувач методичним кабінетом коледжу Н.Х. Кушка, викладачі англійської мови і методики навчання іноземної мови в початковій школі Л.В. Дрижай, Н.В. Іщук, О.М. Міщенко, О.В. Павліченко, І.Л. Палій, Н.В. Заіченко, учителі англійської мови початкових класів шкіл Богуслава:

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20181126 09480726 листопада 2018 р. в читальній залі коледжу відбувся захід, приурочений Дню відмови від куріння. Члени гуртка «Пульс» в ці дні провели опитування серед студентів першого курсу щодо проблеми тютюнопаління (в анкетуванні брали участь три групи 11, 12 поч. та 11 право).

Результати дослідницької роботи «Вивчення ставлення студентів до проблеми тютюнопаніння» презентували студентки 21 групи сп. Початкова освіта. Інформатика Ткачук А., Буц Е., Сколозуб І., Козлова А. Учасникам засідання гуртківці Погорєлов С. та Гульовата Я. (11 поч.) продемонстрували і прокоментували склад цигарок.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG-b291ce20d625a876da861d3ed96f0ab4-V24-25 листопада 2018 року за сприяння Міністерства освіти і науки України на базі Національного педагогічного університету імені                  М.П. Драгоманова відбувалися Тринадцяті Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки «Чисті думки творять дива», які присвячені 100-річчю з дня народження Василя Олександровича Сухомлинського. Викладачі нашого коледжу: Голінська Олена Костянтинівна, Голінська Ольга Григорівна, Дрижай Людмила Василівна, Лисенко Тетяна Романівна, Міщенко Ольга Михайлівна мали змогу поринути у атмосферу сучасного педагогічного простору, де панують чисті думки.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20181123 105835Сьогодні, 23 листопада, у стінах навчального закладу відбувся захід, приурочений 180-ій річниці з дня народження І.С.Нечуя-Левицького. Викладач української мови і літератури Голобородько М.П. провела літературну вікторину «Все про Івана Нечуя-Левицького» серед студентів І курсу (всього 7 команд по 4 учасники).

Вікторина складалася з таких завдань: «Представлення особистості письменника», «Бліц-опитування», «Характеристика героя «Кайдашевої сім’ї», «Познач правильну відповідь», «Справні читці-декламатори». Максимальна кількість балів за правильно виконані завдання – 37.

Протягом цього часу уважно слухало і оцінювало відповіді студентів журі у складі Волошенко О.В. – голови ЦК викладачів української мови і літератури, Гулій І.В. – завідувача бібліотекою, Хоменко Н.І. – викладача української мови і літератури.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 133722 листопада 2018 року в кімнаті-музеї І.С.Нечуя-Левицького відбулося відкрите засідання гуртка іншомовного спілкування “Improve Your English”. Члени гуртка, студенти 22 та 12 груп сп. «Початкова освіта» в ролі гідів-екскурсоводів провели екскурсію англійською мовою “Discover Nechuy”- «Відкрий Нечуя», присвячену 180-річчю від дня народження письменника-земляка.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 114621 листопада у виставковій залі коледжу відбулися майстер-класи «Побут Богуславщини за часів Нечуя», присвячений 180-річчю від дня народження відомого українського класика І.Нечуя-Левицького. Студенти мали змогу ознайомитися з різними видами народного мистецтва та ремесла, які передаються в Україні із покоління в покоління.

Студенти мистецького відділення вчили виготовляти ляльки-мотанки – родинний оберіг кожної української родини, охочі мали змогу навчитися петриківському розпису.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 111821 листопада наша країна відзначає День Гідності та Свободи. Саме цього дня розпочався новий відлік української історії. У 2013-2014 роках відбулася наймасштабніша за часів незалежності України революція. Люди вийшли аби відстояти своє право на гідне життя в сім’ї вільних народів Європи. І ніхто не передбачав, що фінал протистояння буде настільки кривавим і стане для українців справжньою Революцією Гідності.

Члени гуртка «Літописець» провели лекторій для студентів 1 курсу. Ті події залишили визначальний слід в історії України, перевернули уявлення кожного з нас про те, яким шляхом має йти країна і, головне, українці нарешті усвідомили себе єдиним народом та почали повертатися до своїх коренів. Наші надії на створення іншого, найбільш довершеного устрою суспільства та ухвалені рішення змінили нас, і сформували нашу нову національну ментальність.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 104620 листопада світова спільнота традиційно відзначає Всесвітній день дитини. Студенти гуртка «Юридична клініка» спільно зі студентами спеціальності Соціальна робота провели інтерактивну акцію «Конвенція ООН про права дитини – Світова Конституція дітей».

Учасниками акції стали студенти 21, 31 груп спеціальності Соціальна робота, 31, 41 груп сп. Право та 11 групи сп. Початкова освіта. Інформатика, які активно долучилися до обговорення суспільно-значущих питань:

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 104316 листопада 2018 року, напередодні 180-річчя від дня народження письменника-класика Івана Нечуя-Левицького, ім’я якого носить наш коледж з 1994 року, відбувся семінар-практикум «Нечуївськими стежками» для вчителів української літератури з Надросся. На наше запрошення відгукнулися 20 учителів зі шкіл Кагарлицького, Миронівського, Таращанського та Богуславського районів та Богуслава. У програмі семінару були тематична екскурсія в кімнаті-музеї письменника; зустріч із А.С. Хаврусем, завідувачем літературно-меморіального музею І.С. Нечуя-Левицького у смт Стеблів; обмін досвідом про підготовку до ЗНО за нечуївською тематикою; перегляд фрагментів фільму «Нечуївськими стежками», який є у вільному доступі в Інтернеті; музичне вітання та інсценування з творів Нечуя.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 082315 листопада 2018 р. в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» відбулися І етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та І етап ІХ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

20181113 08473113 листопада 1918 року було проголошено самостійну  Західноукраїнську Народну Республіку, яка проіснувала 257 днів. Її поразку зумовив цілий ряд факторів. Але навіть за такий короткий час і навіть у таких складних обставинах ця держава була справді народною, демократичною, її політичний устрій являв собою добру модель тогочасної європейської правової держави. Президентом республіки було обрано Є. Петрушевича.  Цій даті було приурочено засідання круглого столу. Члени гуртка «Літописець» ознайомили з напрямками діяльності та історичним значенням ЗУНР, причинами поразки.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20181108 143517122Цього тижня студенти першого курсу спеціальності «Початкова освіта» побували на батьківщині І.С.Нечуя-Левицького, у Стеблеві. Це містечко славиться своєю неймовірною красою природи та доброзичливими людьми. В літературно-меморіальному музеї письменника захоплюючу подорож у минуле провів екскурсовод Хаврусь Андрій Сергійович.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0761У День української писемності та мови, 9 листопада, всі охочі, студенти та викладачі нашого навчального закладу долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Цьогорічний текст «Крила України» в прямому ефірі зі студії Українського радіо читав доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, теле- і радіоведучий Олександр Авраменко. Локацією для написання диктанту стала аудиторія 213.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0775Члени гуртка «Літописець» Левченко Ольга та Черненко Оксана провели лекторій для студентів 21 групи сп. «Мистецтво», 21 групи сп. «Дошкільна освіта», 21 групи сп. «Соціальна робота», 21 групи сп. «Економіка підпримство». Вони розповіли про подію, яка увійшла в історію під назвою «Київська наступальна операція», підібравши 10 фактів про окупацію і визволення столиці. Студенти переглянули хроніку визволення, документальні матеріали та спогади ветеранів.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

viber image 12 листопада 2018 року студенти нашого коледжу брали участь у Всеукраїнській науково-практичній учнівсько-студентській конференції «Розвиток творчої особистості в сучасних умовах», яка відбувалася на базі Київського планетарію та ПВНЗ «Університет сучасних знань».

Студентка 41 групи, спец. «Образотворче мистецтво» Щербак Дарина Олександрівна підготувала статтю на тему: «Розвиток творчої особистості студента засобами мистецтва» (керівник Голінська О.К.), Тригуб Наталія Олександрівна, студентка 41 група, спец. «Музичне мистецтво» підготувала виступ на тему: «Формування творчого потенціалу особистості засобами музичного мистецтва» (керівник Прудиус О.С.), Середа Анастасія Вікторівна, студентка 22 групи, спец. Початкова освіта. Англійська мова, доповідь на тему: «Розвиток творчої особистості студента засобами проектних технологій» (керівник Дрижай Л.В.). Виступи студентів були змістовні, лаконічні, практичного характеру, супроводжувалися презентаціями.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG-7f2e1653d2aeae142c6c29bfdedd0f51-V24-28 жовтня відбулися тренінгові навчання «Відповідальна молодь Київщини. Тут і зараз» на базі санаторію «Жовтень» для студентів-лідерів та активістів органів студентського самоврядування.

Студенти нашого коледжу, Анна Халюта та Владислава Петренко, стали учасниками вище зазначених тренінгових навчань із підвищення громадянської відповідальності молоді Київщини. Дівчата пройшли 30-годинну програму за напрямками: громадянська освіта, проектний менеджмент, розвиток громад, лідерство та комунікації.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0122Досвід вивчення іноземної мови як в Україні, так і за кордоном доводить, що цей процес слід починати з раннього дитинства й у межах інноваційних технологій. Навчання дошкільників – специфічний вид діяльності. Поняття «навчання» у цьому контексті вживається досить умовно. На відміну від школярів та студентів – у дошкільників відсутня мотивація «вчитися». Вони не розуміють, навіщо їм вчити іноземну мову, якщо вони зможуть користуватися нею тільки колись, у майбутньому. Проектна ж діяльність по своїй суті (передбачає вирішення певної проблеми) вже зараз спонукає дитину до активного застосування мови, викликаючи в неї безпосередній інтерес, забарвлюючи процес навчання, створюючи потрібну для початкового етапу навчання англійської мови внутрішню мотивацію.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0192На виконання Плану проведення декади педагогічної майстерності циклової комісії викладачів юридичних дисциплін у жовтні 2018 році, студентами спеціальності «Право» КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького» було проведено лекторії на правову тематику: «Правила поведінки в громадських місцях», «Правова культура молоді» та ін.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG-5cdcde2ea5793bbebf95ecd1202a4815-V18 жовтня 2018 року з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми у коледжі відбувся круглий стіл на тему: «Як не стати жертвою торгівлі людьми», який організували психологічна служба коледжу спільно зі студентами гуртка «Юридична клініка» (керівник Когут Л.Л.) До круглого столу долучилися студенти ІІІ курсу сп. «Соціальна робота» та студенти ІV курсу сп. «Правознавство», які привернули увагу присутніх щодо проблеми сучасного рабства як міжнародного злочину, який вражає всі нації та впливає на людей усіх рівнів достатку.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0909 newСьогодні, 18 жовтня 2018 р., у нашому навчальному закладі пройшли урочистості з нагоди початку ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У І етапі взяли участь студенти всіх спеціальностей. Для написання твору-роздуму оргкомітет запропонував такі теми: для гуманітарних спеціальностей – «Любити Шевченка – любити Україну. Любити Україну – любити Шевченка», для негуманітарних – «Храм душі сучасного українця».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0803Ранок 16 жовтня 2018 року в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» почався незвично, адже студенти спеціальності Образотворче мистецтво створювали позитивну атмосферу протягом дня, святкуючи День художника. Були створені фотозони, проводився творчий квест «Знайди портрет І.С. Нечуя-Левицького», де були задіяні студенти та викладачі коледжу, працювали територія «Боді-арту» та майстер-клас по розпису хною.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 068310 жовтня 2018 року в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького» на відділенні дошкільної освіти, економіки та права відбулося засідання круглого столу «Реформа сфери юстиції в Україні в контексті євроінтеграції».

Майбутні фахівці-юристи розглянули та проаналізували основні шляхи реформування системи юстиції в Україні, визначили їх правові наслідки, розглянули особливості надання реєстраційних послуг населенню через кабінет електронних сервісів, порядок реалізації арештованого майна через систему електронних торгів СЕТАМ, а також ознайомились з пілотними проектами Мін’юсту: «Онлайн-запис через Інтернет на прийом до відділів ДРАЦС», «Шлюб за добу», «Реєстрація місця проживання дитини в пологовому будинку», «Чужих дітей не буває» та ін.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

43467101 731431157212053 521722884469555200 n09 жовтня на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Богуславського гуманітарного коледжу ім. І.С.Нечуя-Левицького», рятувальники 13-й державної пожежно-рятувальної частини міста Богуслав спільно з працівниками швидкої медичної допомоги та поліцією провели практичне відпрацювання алгоритм дій на тему: «Організація спільних дій у разі розпилення хімічних рідин та газів у навчальному закладі».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

0028 жовтня 2018 року начальник Богуславського бюро правової допомоги Даниленко Іван Іванович здійснив правопросвітницький захід у КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького», в ході якого зі студентами І-ІІ курсів спеціальності «Право» проведено бесіду на тему «Кібербулінг», продемонстровано тематичні відеоролики, а також розповсюджено інформаційні брошури проекту «Я маю право!». Під час зустрічі студенти отримали грунтовні відповіді на питання, що їх цікавили.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 1144Цього року День працівників освіти був особливим. Викладачі та працівники коледжу відчули себе зірками в прямому значенні цього слова, адже тематикою свята стала премія «Оскар».

З самого ранку студенти зустрічали викладачів та працівників коледжу, як справжніх зірок Голівуду: провели їх під бурхливі овації студентів по «зірковій алеї слави», брали інтерв’ю та автографи. Протягом дня працювала фотозона, стилізована в тематиці «Оскар».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

0 mainОстаннім часом на території України почастішали випадки розпилення подразнюючих хімічних речовин у навчальних закладах, що супроводжується істотним погіршенням стану здоров’я учнів та викладачів (загальноосвітні школи у м. Черкаси, м.Миколаїв, м. Харків, м. Біла Церква).

Як діяти, якщо ви потрапили під «газову атаку»?

Якщо ви опинилися в приміщенні, де розпилили газ з балончика, відкрийте вікна, залиште його на провітрювання і негайно залиште це приміщення.

Ваші дії при попаданні газу в обличчя та очі:

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

20181001 1604221 жовтня в коледжі відбулися Педагогічні читання «В.О. Сухомлинський і школа XXI століття» до 100-річчя з Дня народження корифея гуманної педагогіки, видатного педагога-гуманіста.

Читання присвячені проекції поглядів Василя Олександровича на формування фахових якостей педагога в умовах сьогодення.

З цікавими доповідями та презентаціями виступили студенти 2-4 курсів спеціальностей «Початкова освіта», «Соціальна робота», «Музичне мистецтво».

Педагогічна спадщина Василя Олександровича Сухомлинського – цілюще джерело людської мудрості, любові, золоті розсипи цінних педагогічних думок, спостережень і порад, до яких долучилися студенти коледжу.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти