Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC07691У стінах Київського кооперативного інституту бізнесу і права за сприянням  Київської Трьохсвятительської духовної семінарії  УГКЦ та підтримки Центру академічного душпастирства Київської архиєпархії  УГКЦ 26 січня 2017 року  відбувся фестиваль «Студентська коляда».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

SWd0Od4UlnIЗ 15 по 17 січня 2017 року студенти нашого коледжу, в тому числі й представники школи лідерства "Формат-НІ", мали змогу відвідати семінар "Лектор антинаркотичної освіти" й отримати знання, навички та, відповідно, сертифікати по міжнародній програмі Нарконон (що в перекладі означає "НІ наркотикам").

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

img 008219 січня 2017 року в рамках обміну досвідом між викладачами коледжу циклова комісія викладачів природничо-математичних дисциплін провела захід «Тим, кому за…» під гаслом «Жити красиво і жити у злагоді з природою – одне й те саме».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

 DSC008512 січня 2017 року відбувся тренінг особистісного зростання  для педагогів з метою сприяння мотивації їх до самовдосконалення в різноманітних сферах життя, формування професійних компетентностей для здійснення постійного професійного розвитку, створювання позитивного психологічного клімату в педагогічному колективі, сприяти самопізнанню себе як особистості.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC07669Опинитися у своєрідній за колоритом атмосфері старовинного українського села саме на різдвяні свята можливо без будь-яких машин часу. Потрібно лише завітати до Львова у музей народної архітектури та побуту «Шевченківський гай».

З 08.01 по 10.01.2017 р. учасники  Народного  аматорського гурту «Коляда» КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» під керівництвом художнього керівника Джуля Г.М., концертмейстер Миляновський В.П. побували  на фольклорному святі "Різдво у Гаю", де відчули незабутній та світлий дух Різдва.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20161221 123139 HDR 1В рамках проведення тижня права студенти ІІІ-IV курсів спеціальності «Правознавство» провели правові лекторії для студентів інших спеціальностей на теми: «Пільги при використанні студентського квитка», «Твої права, студент. Правова культура молоді», «Правила поведінки в громадських місцях», «Правовий статус сім’ї в суспільстві».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

100 354426 грудня 2016 року на базі кабінету іноземних мов відбулося підсумкове засідання гуртка “Improve Your English” – “Удосконалюй свою англійську” на тему «Святкування Нового Року та Різдва в Британії та Україні».

Метою засідання було познайомити студентів з традиціями різдвяних та новорічних свят в англомовних країнах та в Україні на основі країнознавчого матеріалу; розвивати  комунікативні здібності, створити студентам святковий передноворічний настрій.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

image1З приходом зимових свят кожен з нас вірить у чудотворну силу Святого Миколая, чекаючи від нього подарунків, сподівається на якесь маленьке диво і здійснення заповітної мрії.

За ініціативи студентів мистецько-педагогічного відділення та їх наставників діти й онуки працівників коледжу мали змогу потрапити в новорічну казку.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

 DSC0034В чарівний день Святого Миколая коледж здивував усіх сподіваною несподіванкою. Зимово-святкові пейзажі на вікнах, вітання фольклорного гурту «Коляда» та вокального гурту «Співаночки» додали святкового настрою всій колежанській родині.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 231612 грудня 2016 року в читальній залі бібліотеки КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулося засідання круглого столу на тему: «Права дитини в умовах збройного конфлікту в Україні».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

 DSC0489Одним із найдосконаліших видів музичного мистецтва, що торкається найніжніших струн людського серця є хоровий спів. У ньому людина споконвіку висловлювала свої найтонші почуття, переживання, мрії.

Український хоровий спів – це перлина національної музичної культури, душа народу, співучого і талановитого. Через неперевершене хорове мистецтво світ здавна пізнавав Україну, її музику, історію. 

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

 DSC0336Олександр Захаренко – відомий український педагог, академік, громадський діяч. 2016-2017 навчальний рік позначений для освітян України 80-ми роковинами від дня його народження, директора відомої на Україні авторської школи у селі Сахнівці  на Черкащині. До відзначення  цієї  події приєдналися і студенти нашого коледжу, взявши участь у педагогічних читаннях на тему: «Педагогічна симфонія Олександра Захаренка», які  відбулися  7 грудня в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

0096 грудня 2016 року у читальній залі  КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» був проведений виховний захід «The World of Fairy-tales», який пройшов у формі театралізованої гри з використанням пальчикових ляльок.

В заході взяли участь студенти 41 групи спеціальності «Початкова освіта» під керівництвом викладача англійської мови та методики навчання іноземної мови в початковій школі Іщук Н.В.  Свої вміння виконувати пісні та декламувати вірші англійською мовою показали учні 4-В класу (учитель англійської мови Бондарєва С.Ю.)  Богуславської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

 DSC0408Вже вкотре студенти КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С. Нечуя-Левицького» беруть активну участь у різних виховних заходах району та області.

Саме 6 грудня 2016 року з концертною програмою до Дня Збройних Сил України мали можливість виступити у військовій частині А 0543 с. Ольшаниця Рокитнянського району.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

 DSC008425 листопада виповнилося 178 років з дня народження славного сина України, класика української літератури, письменника, педагога-гуманіста І.С. Нечуя-Левицького. З його іменем тісно пов’язана Богуславщина і наш коледж. Спочатку він навчався, а потім і працював у Богуславському духовному училищі.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 3438Вже втретє студенти КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С. Нечуя-Левицького» беруть участь у Всеукраїнському інтернет-турнірі з природничих дисциплін «Відкрита природнича демонстрація».

Даний турнір проводився у два етапи. За результатами першого - відбіркового ми отримали право взяти участь в основному етапі, який відбувся 23.11.2016 року.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

 DSC0059У зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій, з метою гідного вшанування закатованих українців та донесення до широкої аудиторії, передусім студентської молоді, об’єктивної інформації про трагічні події української історії, у нашому навчальному закладі   студентами 21 групи спеціальності «Правознавство» (керівник групи Дмитренко О.М.) було проведено заняття - круглий стіл «Запалимо свічку пам’яті», де колежани згадали тяжку долю українського народу,  на яку випали страшні випробування голодом та переглянули фільм «Голодомор 1932-1933 років».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

 DSC011223 листопада 2016 року при Таращанському агротехнічному коледжі  імені Героя Радянського Союзу О.О. Шевченка відбулася Обласна студентська науково-практична конференція «Молодь у боротьбі за відновлення української державності».

Студенти нашого коледжу взяли участь у роботі секцій:

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

trening 365Коледж сьогодні – це територія креативу, творчості, нових технологій і підходів до навчання та виховання сучасної молоді.

Сьогодні весь колектив працює над створенням єдиного інформаційного простору в коледжі. У минуле відходять флешки. Сучасні студенти приходять в навчальний заклад зі смартфонами та планшетами, використання яких може допомогти у формуванні компетенцій ХХІ століття та мотивацій до саморозвитку і навчання впродовж життя.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

 DSC0005Жорстоке поводження з дітьми – проблема держави та кожної свідомої особистості. Це реальність для тисяч неповнолітніх, які не отримують освіти, не мають постійного місця проживання, жебракують з однолітками або дорослими, потерпають від побиття та насильства, котрих примушують до важкої праці.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 4216Під такою назвою 16 листопада 2016 року в читальній залі бібліотеки коледжу відбувся виховний захід, присвячений Міжнародному Дню толерантності, який підготували студенти 41 та 42 груп сп. «Початкова освіта» під керівництвом викладачів Н.В.Іщук, А.В.Шеремет.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

Найкраща країна – це студенство, найкраща нацiя – студенти, найщасливiшi i найяскравiшi моменти життя – студентські. Для студентiв всіх країн сьогоднi особливий день, тому ми його, цiлком i повнiстю, присвячуємо вам – наша студентська нацiє!

Наша коледжна країна, якiй в цьому році виповнюється цілих 50 років!, має багато унікальних, креативних, активних і винахідливих  жителів. Щороку ця країна змiнює своїх мешканців: молоді, розумнi i красивi приходять на зміну досвiдчених, але все ж таких розумних i красивих. А от постійні жителi цієї країни мають змогу на благодатнiй почвi пророщувати зерно та отримувати плоди у виглядi ваших досягнень, перемог та успіхів.

Тож пізнавайте світ, пізнавайте себе, діліться ідеями, творчістю, креативом. Любіть і підкорюйте вершини!

З Днем студента! 

Ми Вас любимо!

Ваші викладачі!

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0123Осінньою традицією в коледжі стала візитівка студентів першого курсів.

Тож, і цьогоріч, 10 листопада, викладачі, студенти та гості коледжу із захватом вітали учасників творчої програми «Дебют першокурсника», під час якої студенти-першокурсники мали змогу проявити свої вміння, таланти, здібності та зірвати бурхливі овації глядачів.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 010310 листопада 2016 року в рамках декади української мови відбулися філологічні змагання: на першому коледжному етапі – ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови  та VII Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації (студенти ІІ курсу).

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 00379 листопада, в День української писемності та мови, в фойє коледжу роздавали кожному студенту пам’ятку про типові лексичні і граматичні помилки та їхні правильні відповідники. А на дверях навчальних аудиторій висіли мовні оголошення, які безпосередньо привертали увагу колежан. Кожен охочий на згадку міг взяти стікер  з найрозповсюдженішою мовленнєвою помилкою й запам’ятати правильний вислів для використання у повсякденному  мовленні.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 00032 листопада 2016 р. на базі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулося засідання ради директорів та методичних об’єднань заступників директорів з навчальної роботи, методистів навчально-методичних кабінетів педагогічних ВНЗ І-ІІ р.а. Центрального регіону України.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

20161031 11471631 жовтня 2016 р. у виставковій залі коледжу відбулася презентація американського свята Хеллоуін. Ініціаторами свята виступили волонтер Корпусу Миру США в Україні Надіна Вуд, яка працює в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького», студрада та циклова комісія викладачів іноземних мов.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 0571З 18 по 21 жовтня 2016 року на базі позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зміна» (с. Пилиповичі, Бородянський район) за підтримки Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації, спільно з КЗ КОР «Київський обласний молодіжний центр» було проведено  навчання лідерів студентського самоврядування Київської області.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 040320 жовтня 2016 року в студентському гуртожитку коледжу відбувся вечір знайомств для першокурсників «Будьмо знайомі!».

Студентська рада гуртожитку та вихователі перетворили цей вечір на феєричне свято, на якому  студенти нового набору дивували своїми талантами. Кожна група підготувала невелику програму, яка складалася з пісень, танців, жартів та літературно-музичних композицій. 

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20161015 13592415 жовтня на базі НПУ ім. М. Драгоманова викладачі нашого коледжу відвідали ХІ Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки «Полюбіть майбутнє - крила виростуть!», на яких розглядались питання виховання підростаючого покоління, міжособистісних стосунків, духовного життя людини з гуманістичних позицій.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти