Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 010310 листопада 2016 року в рамках декади української мови відбулися філологічні змагання: на першому коледжному етапі – ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови  та VII Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації (студенти ІІ курсу).

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 00379 листопада, в День української писемності та мови, в фойє коледжу роздавали кожному студенту пам’ятку про типові лексичні і граматичні помилки та їхні правильні відповідники. А на дверях навчальних аудиторій висіли мовні оголошення, які безпосередньо привертали увагу колежан. Кожен охочий на згадку міг взяти стікер  з найрозповсюдженішою мовленнєвою помилкою й запам’ятати правильний вислів для використання у повсякденному  мовленні.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 00032 листопада 2016 р. на базі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулося засідання ради директорів та методичних об’єднань заступників директорів з навчальної роботи, методистів навчально-методичних кабінетів педагогічних ВНЗ І-ІІ р.а. Центрального регіону України.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

20161031 11471631 жовтня 2016 р. у виставковій залі коледжу відбулася презентація американського свята Хеллоуін. Ініціаторами свята виступили волонтер Корпусу Миру США в Україні Надіна Вуд, яка працює в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького», студрада та циклова комісія викладачів іноземних мов.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 0571З 18 по 21 жовтня 2016 року на базі позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зміна» (с. Пилиповичі, Бородянський район) за підтримки Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації, спільно з КЗ КОР «Київський обласний молодіжний центр» було проведено  навчання лідерів студентського самоврядування Київської області.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 040320 жовтня 2016 року в студентському гуртожитку коледжу відбувся вечір знайомств для першокурсників «Будьмо знайомі!».

Студентська рада гуртожитку та вихователі перетворили цей вечір на феєричне свято, на якому  студенти нового набору дивували своїми талантами. Кожна група підготувала невелику програму, яка складалася з пісень, танців, жартів та літературно-музичних композицій. 

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20161015 13592415 жовтня на базі НПУ ім. М. Драгоманова викладачі нашого коледжу відвідали ХІ Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки «Полюбіть майбутнє - крила виростуть!», на яких розглядались питання виховання підростаючого покоління, міжособистісних стосунків, духовного життя людини з гуманістичних позицій.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0092 114 жовтня наша країна відзначала День захисника України. Свято встановлено з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 05556 жовтня 2016 року стартував І етап VII  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у нашому навчальному закладі. В ньому взяли участь студенти І та ІІ курсів усіх спеціальностей.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0478Професія соціального педагога зараз затребувана і виділена в окрему категорію системи освіти. Тож і наш навчальний заклад з 1994 року готує фахівців такого профілю.  Адже соціальний педагог є посередником між дорослими і дітьми, психолого-педагогічним наставником і захисником прав дитини.    

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0027Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0107В Україні вшановують 75 річницю трагедії  Бабиного Яру, де в роки Другої світової війни замордували та розстріляли тисячі євреїв,  ромів, сотні українських  націоналістів і патріотів, а також  військовополонених – солдатів і офіцерів Червоної армії.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

den myru 16«Ми ніколи не приєднаємося до руху проти війни, покличте нас, коли з’явиться рух за мир!»

З цим гаслом, традиційно, 21 вересня 2016 року небайдужі студенти нашого коледжу вийшли на головну площу міста, щоб, в черговий раз, провести акцію до Всесвітнього Дня миру.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 3257Ось і настала найкрасивіша пора року, яку оспівують художники, композитори, поети – жовтолиста красуня осінь.

В останній тиждень вересня традиційним стало проведення у коледжі творчого конкурсу «Флористична майстерня», а організовують його креативні викладачі природничо-математичних дисциплін.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

6Першого вересня 2016 року традиційно  для студентів перших курсів було проведено Перше заняття в актовій залі коледжу на тему «Від оголошення незалежності до нової України».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0082Щороку, в осінньому буянні квітів, до нас приходить хвилююче свято – День знань. І щоразу Першовересень, переступаючи поріг і скликаючи срібним дзвоном до аудиторій, сповіщає про початок нового навчального року.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

8З 27 червня по 1 липня 2016 року на базі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» було організовано і проведено заняття літнього мовного табору.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

15Щорічно студенти 2 курсу педагогічного відділення спеціальності «Початкова освіта» проходять навчальну практику з «Основ природознавства та краєзнавства», яка триває з квітня по червень.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 030427 червня 2016 року у нашому коледжі відбулися урочистості з нагоди закінчення навчального закладу студентами спеціальностей «Дошкільна освіта», «Соціальна педагогіка», «Початкова освіта», «Образотворче мистецтво», «Музичне мистецтво», «Правознавство» та «Економіка підприємства».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

321 червня 2016 року відбулося підсумкове засідання гуртка іншомовного спілкування «Improve your English» на тему: «European Values – United in Diversity» - «Європейські цінності – єдність в різноманітті». Ця тема давно приваблювала гуртківців, студентів КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

zvit format 16Учасники школи лідерства «Формат-Ні» вітає всіх випускників з їхнім святом! Бажаємо щасливої і світлої дороги в майбутнє, креативних ідей, творчих злетів, успіху у всіх починаннях, щирих друзів та нових звершень! Пам’ятайте коледж як першу сходинку до становлення особистості та наповнення ваших душ гармонією та новими друзями! В добру і щасливу путь! Завжди раді кожного з вас бачити в стінах нашого закладу!

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0167Завершальним акордом свого навчання в коледжі став звітний концерт  вокально-інструментального ансамблю «Співаночки», який пройшов 3 червня 2016 року в актовій залі коледжу. Учасники гурту музичними номерами подякували всій колежанській родині за незабутні студентські роки, а своїми яскравими виступами колектив вкотре продемонстрував глядачам любов, неповторність, фольклорний колорит та атмосферу різнобарвного дійства.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

13310590 718358358305184 8406714793313141991 nУ мальовничому місті Богуславі 04.06.16 року за підтримки громадської організації «Молода ініціативна громада» відбулося святкування до Дня Захисту дітей. Активну участь у проекті брали студенти школи лідерства «Формат-Ні». Кожен з них мав свій образ героя мультфільму, що не могло залишити байдужими малечу.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

koncert z ukr 16В час, коли наша Батьківщина перебуває в стані боротьби з ворогом за свою цілісність, коли її кращі сини відстоюють мир, честь і славу України, викладачі та студенти коледжу продовжують плекати незламну віру у щасливе і мирне майбутнє.

Логічним продовженням низки заходів, спрямованих на формування національно-патріотичних почуттів та збереження традицій українського народу став святковий концерт за участю студентсько-викладацького колективу навчального закладу «З Україною в серці».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

100 2747Як відомо, 2016 рік проголошено роком англійської мови, яка стає глобальною. Заходи, проведені в рамках декади викладачів іноземних мов, були тісно пов’язані з іменем Уїльяма Шекспіра, всесвітньовідомого драматурга, засновника англійської літературної мови. Найяскравішими моментами стали тренінг на тему: «Віртуальна мандрівка до Стратфорда» (викладач Дрижай Л. В.) та творчий проект «Весь світ – театр, а люди в ньому лише актори» (викладач Міщенко О. М.).

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 1322З кожним роком ми все більше переконуємося, що молодь Київщини гідна високих перемог та може показати пристойний результат.

17-19 травня 2016 р. на базі Дніпропетровського коледжу ракетно-космічного машинобудування Дніпропетровського університету імені Олеся Гончара була проведена VII Всеукраїнська олімпіада з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. України з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді.

Цьогоріч Київську область достойно представив студент І курсу сп. «Початкова освіта» Коренюк Андрій та викладач КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» Стеценко Н.М.

Вперше на Всеукраїнській олімпіаді з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. маємо призове третє місце.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

batl 16Танцювальний командний батл між відділеннями коледжу пройшов 17 травня. Організувала це свято циклова комісія викладачів фізичного виховання, завідуючі відділеннями, як захід, що сприяє розвитку та примноженню фізичних, моральних, культурних здобутків студентської молоді, необхідних для гармонійного розвитку особистості, формуванню активної, громадської позиції студентів.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0231День вишиванки на Богуславщині вже має свої традиції, започатковані студентами КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького».

Патріотичні візерунки та орнаменти заполонили всі навчальні заклади та місто. Студенти коледжу стали ініціаторами акції «Обійми коледж», прикрасили територію коледжу стилізованим вишитим рушником.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 07565-9 травня 2016 року в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулися заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення та 71-й річниці Великої Перемоги.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0289У виставковій залі коледжу відбулася виставка художніх робіт кандидата педагогічних наук, доцента, професора МКА, члена спілки дизайнерів України Руденченко А.А. та її студентів 31 групи спеціальності «Образотворче мистецтво». Викладач та студенти представили глядачам творчий доробок за останній рік, де були в більшій кількості представлені натюрморти, виконані на голландський манер. Привертає увагу високий рівень майстерності третього курсу, які вдало поєднують засвоєні знання та природній талант.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти