Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 0904Вже не один рік поспіль у Всесвітній день вишиванки в коледжі панує піднесений настрій, всюди радість і захват від одягу студентів, викладачів та працівників коледжу.

Це прекрасна нагода дістати з бабусиних скринь стародавні сорочки та сукні чи вдягти власноруч вишиту блузу, заплести коси та заквітчати їх квітами. По особливому гарні хлопці та дівчата в національному одязі зупинили ці прекрасні миттєвості життя на фото.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 7785Напередодні весняного свята Дня матері 11 група спеціальності «Дошкільна освіта» (керівник Тернова Л.В.) та 21 група сп. «Економіка підприємства» (керівник Савченко О.В.) створили для всіх викладачів, працівників та студентів коледжу святковий настрій. Вранці сердечками привітали кожного з прийдешнім святом.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0389Та незабутня зворушлива до глибини серця ювілейна зустріч нікого не залишила байдужим. Настрій у всіх був піднесений ще зранку, оскільки очікували зустрічі з колегами - ветеранами та випусниками різних років, яких запросили розділити свято по-особливому урочисте – 50 - річчя з дня заснування нашого навчального закладу.

Адже всі керівники, працівники, викладачі, студенти, починаючи з далекого 1967 року, доклали багато зусиль, щоб педагогічне училище, а нині коледж, став по-справжньому сучасним освітнім центром.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0359Сотні студентів, їх батьків, працівників та ветеранів коледжу, десятки гостей та жителів міста вщент заповнили глядацьку залу районного будиноку культури з нагоди славного свята в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького».

Організатори та учасники свята подарували присутнім море позитивних емоцій та насолоди від різних жанрів мистецтва.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20170511 11542011 травня 2017 року з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи, біля адміністративної будівлі Богуславської районної державної адміністрації та районної ради відбулася  урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу. 

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

xjYKDYs c88За ініціативи Національного Демократичного Інституту (NDI) 29-30 квітня 2017 року в Києві відбувся Національний дебатний турнір "Активна Громада: право вибору", в якому взяли участь 32 команди з різних куточків України.

Наше місто представляли студентки 31 групи спеціальності "Правознавство" КВНЗ КОР "Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького" Логойда Яна та Петрученко Юлія, переможниці місцевого дебатного турніру.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0820Такою була тема ХІІ студентської пошуково-дослідницької конференції, що відбулася 5 травня 2017 року. На пленарному засіданні з вітальним словом звернувся директор КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» Лисак С.В. Він відзначив, що 50-річна історія навчального закладу багата на здобутки видатних та знаних викладачів, студентів та випускників різних років, яких було підготовлено за цей період близько 15 тисяч, які прославляють наш заклад в Україні та за її межами.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 069127 квітня 2017 р. викладачі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» стали учасниками Всеукраїнського вебінару «Проектна діяльність дошкільників: методична кухня». Вони мали унікальну можливість поспілкуватися з Наталією Гавриш, професором кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти Переяслав-Хмельницького ДПУ імені Григорія Сковороди, провідним науковим співробітником лабораторії дошкільного виховання Інституту проблем виховання НАПН України, доктором педагогічних наук.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 058824 квітня 2017 року на базі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбувся семінар на тему: «Інноваційне навчання в американській дошкільній освіті». Семінар було організовано за сприянням Корпусу Миру США в Україні та проведено волонтером Надіною Вуд та її колегами Кейлою Кінг та Кейті Ніемен.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 043019 квітня 2017  року членами гуртка «Літописець» було проведено круглий стіл-репортаж «Операція «Вісла».  Як це було…».  

Студенти розподілили  ролі і отримали випереджальні завдання: «історик» - Красюк Станіслав (студент 22 групи сп. «Правознавство»),  «архівіст» - Лисенко Сергій (студент 22 групи сп. «Правознавство»), «очевидець» - Дорогань Ярослава (студентка  22 групи сп. «Правознавство»),  «юрист» - Онікієнко Каріна (студентка  41 групи сп. «Правознавство»),  «політолог» - Пустовіт Інна (студентка  22 групи сп. «Початкова освіта»).   

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 035313 квітня 2017 року у КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» студенти провели благодійний Великодній ярмарок. Таке великоднє дійство уже стало традиційним у навчальному закладі.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0184Лідерство – актуальне питання сьогодення, адже лідери є рушійною силою в бізнесі, політиці, освіті та суспільному житті. Активні люди прагнуть досягнути у житті більших висот і стати успішними. І щоб домогтися цього, потрібно розвивати у собі лідерські якості.

11 квітня 2017 року на базі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» пройшов тренінг за Програмою освітнього лідерства, який провели кандидати психологічних наук Київського університету імені Бориса Грінченка Неля Лебідь і Юлія Бреус. Учасники тренінгу мали можливість виявити в собі лідерські якості, навчитися відстоювати свою позицію, опанувати мистецтво працювати в команді, оцінювати та використовувати власний потенціал і потенціал команди.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 1156Цьогоріч до благоустрою території коледжу та прибирання долучилися студенти, викладачі та працівники закладу. Робота перетворилася на своєрідну розвагу - прибирали всі в доброму гуморі.

З ініціативи адміністрації коледжу студенти випускних груп, з нагоди 50-річного ювілею коледжу, заклали алею випускників, де буде облаштовано зону відпочинку. Стрункі дерева вишикувались рівними рядами завдячуючи орієнтиру, який задав директор коледжу С.В.Лисак та наш гість М.В. Томенко.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC01588З 5 по 7 квітня в Полтавському юридичному коледжі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проходила VІІ Всеукраїнська олімпіада з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

У престижному мовному змаганні взяли участь студенти технічних коледжів з усіх областей України та 12 студентів педагогічного профілю з чотирьох регіонів.  Переможець ІІ етапу Центрального регіону, наш студент 2 курсу спеціальності «Початкова освіта. Інформатика» Коренюк Андрій гідно боровся з іншими конкурсантами і виборов 4-те місце в своїй категорії.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

011Стільки приємних хвилин дарує нам вокальне мистецтво! Пісня володіє величезною силою, адже в ній втілено все прекрасне, добре, вічне…

4 квітня в читальній залі коледжу відбувся концерт камерної вокальної музики, під час якого слухачі мали змогу почути народні, класичні та сучасні пісні.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC07721Щороку на завершення пробної практики студентами 3 курсу спеціальності «Музичне мистецтво» у дошкільних закладах міста Богуслава проводяться  підсумкові заходи.

Цього року, 4 квітня, у ДНЗ №4 «Казка» і ДНЗ №5 «Сонечко», відбувся Фестиваль музичних розваг, проведений практикантами під керівництвом методистів О.І.Джуль та Н.В.Добровольської. Це було справжнє свято музики!

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

P1017436Ми увійшли в нове тисячоліття, яке може і повинно відрізнятися від попередніх створенням умов для повноцінного життя та розвитку усіх членів суспільства, в тому числі, людей з особливими потребами. За останнє десятиріччя соціальна політика багатьох європейських країн стосовно осіб з інвалідністю зазнала суттєвих змін. Ставлення до цієї соціальної групи людей, як до пацієнтів, якими необхідно лише опікуватися, і які не можуть долучатися до активного суспільного життя, змінилося на ставлення до них, як до повноправних членів суспільства, що мають рівні права з іншими громадянами країни.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

laV1kbmqgK4Традиційно, з року в рік, студенти 3 курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» проходили навчальну соціально-педагогічну практику «За цей період вони ознайомилися з організацією та проведенням практики, з педагогічними основами періодів табірної зміни, з колективними творчими справами, розучили безліч пісень. Пройшли курс лекцій про фізкультурно-оздоровчу роботу в таборі та шляхи подолання конфліктних ситуацій в загоні.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 139328 березня у м. Бровари відбувся Міжнародний конгрес «Освіта Київщини в європейському вимірі», який проводився з нагоди 85-річчя утворення Київської області.

Наш навчальний заклад представляли: директор коледжу Лисак С. В., викладач інформаційних дисциплін Вірченко С. Л., викладач іноземної мови Дрижай Л. В., волонтер Корпусу Миру США в Україні Надіна Вуд та випускник коледжу Вадим Горянський зі своєю виставкою картин.

На заході обговорили проблеми та перспективи реформування освіти.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 143429 березня 2017 року в актовій залі коледжу славнозвісна драматична студія «Юність» зібрала шанувальників театрального мистецтва. Хто хоч раз побував на виставах драмгуртка, який очолює викладач української літератури Б.Й.Капко, той уже назавжди став прихильником вродженого таланту самодіяльних артистів.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 1352Хорошою традицією, вже майже 50 років, у коледжі є зустріч випускників. До цього дня готуються всі: викладачі, сьогоднішні і вчорашні студенти, навіть цілі сім’ї, де вже є не одне покоління випускників коледжу.

Цього дня в коледжі панує особлива атмосфера – посмішки, міцні обійми, довгоочікувані зустрічі, приємні спогади… Здається, навіть стіни аудиторій змінюють колір від того, якого року там зустрічаються групи.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

WP 20170323 00323 березня 2017 року відбулася атестація педагогічних працівників. Атестація є суттєвим моментом як для всього педагогічного колективу, так і для кожного педагогічного працівника, який прагне до самовдосконалення.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

 DSC131021 березня традиційно святкують в Україні День поезії.

Цього дня юних поетів та їх шанувальників зібрав у читальній залі коледжу викладач української літератури, самодіяльний поет з величезним стажем Богдан Йосипович Капко.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

P1080591У березні 2017 року виповнюється століття від початку Української революції 1917–1921 років – одного із найважливіших і найскладніших періодів в історії Українського народу ХХ століття. Ця доба була вершиною національно-визвольної боротьби, відродження української нації.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

 DSC119516 березня 2017 року психологічна служба коледжу спільно з молоддю провели засідання  круглого столу на тему: «В павутині соціальних мереж», в  обговоренні якої  взяли участь 40 студентів коледжу. Метою цього заходу було привернення уваги студентів до Інтернет-загроз, пов’язаних із залученням молоді до небезпечних груп в соціальних мережах та формувати уміння бачити в життєвих негараздах лише тимчасові труднощі й бажання долати їх.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

000115 березня 2017 року відбулося відкрите заняття з акомпанементу на тему: «Розвиток естетичних почуттів та музичних здібностей через виконання колискових пісень» викладача Бурлетової  І.І. зі студенткою 3-го курсу сп. «Музичне мистецтво» Хиренко М.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

 DSC118515 березня 2017 року КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» гостинно вітав у своїх стінах учасників ІІ (обласного) етапу олімпіади з інформатики і комп’ютерної техніки та ІІ (обласного) етапу олімпіади з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Київської області.  Студенти нашого коледжу Швець Олеся та Завірюха Оксана гідно продемонстрували свої знання та вміння.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

 DSC0986В переддень жіночого свята студенти нашого закладу вирішили зробити подарунок-сюрприз. 

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

 DSC0832Вже традицією стало в коледжі проведення навчання студентів ІУ курсів за програмою «Intel. Навчання для майбутнього» за моделлю педагогічної практики. Цього року з 9 по 22 лютого 14 студентів сп. «Початкова освіта», навчаючись за програмою, вміло поєднали дослідницький метод навчання з інноваційно-комунікативними технологіями, показали своє творче бачення у створенні презентацій.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

 DSC072925 лютого в коледжі відбувся ХII Обласний фестиваль–конкурс художньої та музично-виконавської майстерності «Юні таланти». Цьогоріч конкурс-фестиваль відбувся у суботу, коли коледж гостинно відкрив двері для знайомства з учнями загальноосвітніх шкіл. Незважаючи на вихідний день, колежани прийшли повболівати за конкурсантів та підтримати талановитих учнів музичних шкіл та шкіл мистецтв.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти