Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 0860У День української писемності та мови, який щороку відзначають 9 листопада, усі охочі мали можливість написати Всеукраїнський диктант національної єдності. Девіз цьогорічного диктанту – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». Написати диктант та перевірити свої знання ЦК викладачів української мови та літератури запросила студентів та викладачів коледжу.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

P10906599 листопада 2017 року з 8 00 до 8 30 у фойє коледжу пройшла інтерактивна гра «Мовна варта» до Дня української писемності з метою зацікавити студентів та викладачів коледжу ключовими питаннями культури мовлення, мотивувати до правильного вживання числівників на позначення часу та організувати студентів та викладачів до диктанту національної єдності.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

001Однією з передумов успішної професійної діяльності майбутнього вчителя музичного мистецтва є професіоналізм керівника практики, тому що саме він створює умови для особистісного розвитку студента. Саме керівник практики має бути лідером професійного розвитку, «педагогом педагогів». Керівник практики – це фасилітатор, наставник і консультант. Він зобов’язаний розуміти і усвідомлювати реальний стан професійного становлення майбутнього вчителя, бачити перспективи його розвитку.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 098230 жовтня 2017 р. в гуртожитку КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» знову залунала гучна музика та бурхливі оплески. Цього разу студенти підтримали традиції Великобританії та Північної Франції, які об’єдналися у єдиному святі «Хеллоуін». Воно відбулося у формі конкурсу на найкращий містичний образ.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20171026 13300926 жовтня 2017 року відбувся вебінар «Практичний психолог ДНЗ і батьки: тонкощі взаємодії», організований редакцією журналу «Практичний психолог: Дитячий садок».

У вебінарі взяли участь викладачі циклової комісії дошкільної педагогіки і психології та студенти 41 групи спеціальності «Дошкільна освіта».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0864Креативність у педагогічній діяльності – необхідна умова тісної та ефективної співпраці викладача із сучасним студентом. Такого висновку дійшли учасники тренінгового заняття «Професійне зростання викладача», девіз якого був «Зроби з лимону лимонад».

Соціальний педагог Духан Г.М. пропонувала молодим викладачам та керівникам студентських груп низку вправ, які дали змогу присутнім розкрити свої творчість та ерудицію, креативне мислення та вміння шукати вирішення нестандартних ситуацій.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 029023 жовтня 2017 року на базі ДНЗ № 5 «Сонечко» відбувся семінар-практикум для вихователів та студентів на тему: «Презентація освітньої програми НАПН України «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку».

Семінар проводила викладач-методист вищої категорії Концеренко В. І.

Метою даного заходу було залучити педагогів та студентів до обговорення питань, пов’язаних з освітою для сталого розвитку; формувати вміння моделювати і реалізувати завдання сталого розвитку, спонукати дотримуватися цього способу життя і навчати дошкільників.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

00818 жовтня 2017 року в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» відбулося урочисте відкриття декади іноземних мов «College speaks English. Join us!» – «Коледж говорить англійською. Приєднуйся до нас!» став девізом дня.

Цього незвичайного ранку «джентельмени» з Англії, студенти 42 групи сп. «Початкова освіта» Віталій Лянний та Олег Чайка радо вітали всіх, хто поспішав до коледжу, в холі якого вже панувала атмосфера живого спілкування, де кожен мав нагоду побажати один одному хорошого дня, чудового настрою та поспілкуватися на різні теми.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

FB IMG 150818436361814 жовтня 2017 року в Соборі Вишгородської Богородиці УГКЦ міста Вишгород відбувся ІХ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Вишгородська Покрова 2017». У програмі взяли участь колективи з різних куточків України: з міста Хуст Закарпатської області, міста Заліщики і Бережани Тернопільської області, Львова, Кам’янець-Подільського Хмельницької області, Вінниці, Макарова і Богуслава Київської області і славетної столиці Київ. Змагалися учасники у таких номінаціях як: дитячий спів, академічний спів, народний спів.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0486Традиційно кожного року по-особливому відмічають свято у студентському гуртожитку – «Дебют першокурсника». Саме 12 жовтня 2017 року вечір у гуртожитку набув святкового і піднесеного настрою.

Організаторами заходу були найактивніші студенти КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького». Студентська рада, об’єднавшись з профкомом, створила неймовірний вечір знайомства.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20171010 101035 HDRдльдСтало доброю традицією наших студентів брати участь у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, І етап якого щорічно проходить у нашому навчальному закладі на початку жовтня. Ось і цього року, вже увосьме, 10 жовтня шанувальники і знавці творчості славетного українського поета зібралися в одній з аудиторій коледжу, щоб продемонструвати свої знання з вивчення літературної спадщини Тараса Шевченка через написання творчої роботи на одну із тем: «Щастя у розумінні Шевченка та у моєму розумінні», «Українське село часів Шевченка та село ХХІ століття». Робота над твором тривала близько 3-ох годин.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

20171006 095110Впровадження та використання новітніх технологій в закладах освіти сьогодні активно обговорюється вчителями та методистами. Тому 6 жовтня 2017 р. на базі Національної академії педагогічних наук України відбувся науково-практичний семінар «Особливості реалізації Всеукраїнського проекту «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kinds), в якому взяли участь і наші викладачі-методисти: Кушка Н.Х., Панасенко Т.В., Волошенко О.В., Дятленко Н.А.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20171006 082050Гучними привітаннями зустрічали 6 жовтня 2017 року в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» студенти ІV курсу спеціальності «Правознавство» усіх колежан з нагоди святкування Дня юриста.

Наші студенти-«правоохоронці» зустрічали та проводжали до навчальних кабінетів студентів, викладачів, складали протоколи про «адміністративні правопорушення», вручали «повістки» до суду, навіть деяким «правопорушникам» одягали кайданки.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20171004 1540256354 жовтня 2017 року в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулося засідання круглого столу на тему: «Освітня реформа в Україні: за і проти».

На засіданні були розглянуті і проаналізовані основні положення нового закону України «Про освіту», прийнятим Верховною Радою України 5 вересня 2017 року.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

20171005 134926Один раз у рік, у найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, коли у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею пломеніють різнобарвні квіти, приходить наше свято – Міжнародний день соціального педагога!

5 жовтня професійне свято відзначили і в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» за участю студентів спеціальності «Соціальна педагогіка» ( Соціальна робота).

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20171002 092446188В рамках проведення заходів з превентивного виховання молоді, протидії торгівлі дітьми в Україні, асоціальних проявів в підлітковому середовищі, культури поведінки в громадських місцях головним спеціалістом служби у справах дітей з питань захисту прав дітей Тихопієм В.Я., головним спеціалістом з протидії торгівлі людьми Матвєєвою О.В. та практичним психологом коледжу 2 жовтня 2017 року було проведено тематичну зустріч з студентами-першокурсниками КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» на тему «Інформований – значить захищений».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0213З музикою людство знайоме з давніх часів. Та можна з впевненістю сказати, що на світі знайдеться небагато людей, які зовсім байдужі до музики. Звичайно, у кожного з нас свій смак, але одна річ, пов’язана з музикою, все ж спільна – це настрій.

Мистецтво музики втілює в собі найсвітліші почуття, дарує незабутні емоції і робить життя слухачів багатшим і дивовижним. Змінюються традиції, напрямки, смаки, форми, але музика завжди залишається у щоденному житті кожної людини.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0976У 1941-1943 роках Бабин Яр став місцем масових страт і поховань, величезною братською могилою, де тільки згідно з офіційними даними загинуло понад 100 тисяч осіб різних національностей, мирних жителів, військовополонених, комуністів, підпільників, партизанів, націоналістів.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0135Щороку, в першу неділю жовтня, у кожному навчальному закладі України святкують День працівників освіти.

Не оминула ця прекрасна дата і колектив КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького».

Цьогоріч, свято розпочали старости всіх студентських груп, які подарували працівникам коледжу драйвовий флешмоб, родзинкою якого стали маски викладачів, в яких танцювали студенти. Та на цьому сюрпризи не закінчилися.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

NmaJnRN7Z0MСонячного осіннього ранку на подвір'ї КВНЗ КОР « Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» студенти спеціальності «Дошкільна освіта» вітали із Всеукраїнським Днем дошкілля святковим флешмобом. Запальна музика, барвисті м'які іграшки, з якими танцювали студенти, створили чудовий настрій усім присутнім працівникам коледжу, студентам і, навіть, випадковим перехожим.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

P1070213Саме під таким лозунгом пройшло свято до Дня Миру, яке організували і провели студенти школи-лідерства "Формат-Ні" 21 вересня 2017 року. Відзначати це свято вже стало маленькою традицією для нашого коледжу.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

eqW1xk qQtsВідгомоніло тепле літо, яке залишило по собі море вражень. Позаду у студентів 41 групи сп. «Соціальна педагогіка» надзвичайно цікавий період літньої практики в дитячих оздоровчих таборах. Ця практика   не лише завершила практичне засвоєння студентами змісту, форм і методів виховної роботи, але й надала можливість для активного вправляння у проведенні різноманітних видів виховної діяльності.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 040513 вересня в затишній читальній залі коледжу відбувся захист літньої практики в ДНЗ студентами 41 групи спеціальності «Дошкільна освіта». Студенти по черзі ділились з присутніми своїми враженнями від роботи з дошкільнятами, демонстрували презентації з цікавими світлинами.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0712Цьогоріч вступна кампанія в коледжі для вступників на основі базової загальної середньої освіти стартувала 1 липня, й подавати документи до приймальної комісії можна до 14 липня.

На даний момент зареєстровано більше 150 заяв. Адже в цьому році прийом на навчання здійснюється на більшість спеціальностей за регіональним замовленням. Зарахування на навчання до коледжу відбуватиметься за результатами вступних випробувань, які незабаром вже розпочнуться.

Бажаємо вступникам успішно їх скласти та поповнити велику студентську сім’ю коледжу!

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0598Завершення кожного життєвого етапу несе у собі сум прощання, барвистість мрій про майбутнє і незабутні спогади – вони особливою сторінкою відкладуться у книзі буття, яку з кожним роком все частіше гортає кожен з нас. 

  Випускний – радість і щем, сміх і непрохана сльозинка, дивне сплетіння непоєднаних ніби почуттів.

Цьогоріч Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького випустив понад 200 студентів. Протягом трьох дні у стінах навчального закладу лунали привітання, пісні та побажання для випускників. Зі щирим напутнім словом звернувся до юнаків та дівчат директор коледжу – Станіслав Володимирович Лисак, який побажав їм успіхів у реалізації фахових знань та творчих звершень у професійному зростанні.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

P5257002Сім'я посідає головне місце в житті людини порівняно з іншими формами людської спільності. Ні коло друзів,  ні трудовий колектив не зможуть створити затишок і атмосферу любові, захищеності та підтримки,  яку може дати людині сім'я.

Сім'я – це маленька святиня для кожного з нас, це продовження роду, матеріальні та духовні цінності. Одним із найважливіших аспектів для створення сім’ї – інституту суспільства є укладання шлюбу.

25 травня 2017 року у КВНЗ КОР "Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С. Нечуя-Левицького" відбулася зустріч студентів із головним спеціалістом Богуславського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Київській області Майстренко Вітою В’ячеславівною на тему: «Державна реєстрація шлюбу. Реформування у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 017418 квітня 2017 року в читальній залі КВНЗ КОР «Богуславського гуманітарного коледжу імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулася звітно-виборча конференція органів студентського самоврядування гуртожитку. В ній взяли участь студенти всіх відділень та груп коледжу. Загальна кількість запрошених 47 осіб, присутніх –  46 .

Конференцію розпочала голова студентської ради гуртожитку Дмитренко Ганна ( 41 група спеціальність «Соціальна педагогіка»), яка прозвітувала про роботу студради за 2016 – 2017 роки; для неї ця конференція була останньою, оскільки вона є цьогорічною випускницею.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

P523055823 травня 2017 року великою дружньою командою однодумців викладачі і студенти коледжу  здійснили  чудову  екскурсію, яка надовго  залишиться  в пам’яті.

Розпочали подорож з відвідування Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника, зокрема Музею історії Корсунь-Шевченківської битви.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20170523 13210623 травня 2017 року гурток комісії музично-теоретичних дисциплін «Дитяча філармонія» прозвітував про свою роботу у ІІ семестрі 2016-2017 н.р.

    Звіт проводився перед студентами 2 курсу спеціальності «Музичне мистецтво», які з наступного навчального року підуть  на практику, де і зможуть використати показані форми роботи у ході своєї практичної діяльності з дітьми дошкільних закладів міста. 

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

060З 1 по 31 березня 2017 року відбувся Міжнародний дистанційний конкурс «Олімпіс 2017 – Весняна сесія».  Взяти участь у конкурсі могли всі учні 1—11 класів, студенти коледжів, технікумів, училищ, ПТУ України, а також українських шкіл інших країн.

Головна мета конкурсу — підвищення мотивації до вивчення і зацікавлення учнів навчальним предметом. Це не олімпіада; у конкурсі були завдання різного рівня складності, тому взяти участь могли всі учні без винятку.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти