Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

IMG 20171208 135848161 HDR8-9 грудня 2017 року практичний психолог Маковецька О.І. та соціальний педагог коледжу Духан Г.М. були учасниками Київського обласного молодіжного форуму «Молодь для молоді», який організували управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання облдержадміністрації спільно з Комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр», що проходив на базі оздоровчого табору «Лідер» (Пуща-Водиця, Київської області).

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0464Пам'ять людства стає вічною, коли людина за своє життя змогла створити неперехідні цінності. І хоч минули відтоді століття, начебто покроплені живою водою оживають для нас слова великого пророка: "Царство Боже всередині нас. Щастя в серці, серце в любові, любов же в законі вічного". Серед імен, які викарбувані в невмирущій пам’яті людства, ім’я і  Григорія Савича Сковороди  – українського просвітителя-гуманіста, філософа, педагога, поета, музиканта.  Життя Григорія Сковороди в наш час здається дивовижним, іноді навіть чудернацьким, адже його аскетичний спосіб життя не зовсім зрозумілий нам, його нащадкам, які вбачають сенс життя в матеріальних здобутках, у визнанні тощо.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

006Уже вкотре студенти мистецько-педагогічного відділення КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» за ініціативи колежанина Євгенія Смовжа відвідують славетне місто Київ.

З досвідченим водієм ніколи не буває страшно, а час в дорозі пролітає непомітно: звучить сучасна музика, а «веселі» музиканти із задоволенням підспівують пісні.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20171206 121532В рамках Всеукраїнського тижня права в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» було проведено юридичні консультації з питань особливостей проведення ЗНО для студентів професійно-технічних навчальних закладів та коледжів у 2018 році та змін, які були запроваджені при пенсійній реформі, а також показано презентацію на тему: «Права людини і громадянина» відповідно до Конституції України від 28.06.1996 р. (в редакції від 30.09.2016). Матеріали консультацій та презентацію можна завантажити з сайту коледжу.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20171206 114641379На виконання Плану заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року №579-р, в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» 6 грудня 2017 року було проведено День відкритих дверей юридичної клініки. З метою здійснення просвітницької діяльності в сфері прав людини студенти 4 курсу спеціальності «Правознавство» надавали усні та письмові консультації, здійснювали роз’яснення чинного законодавства для студентів інших спеціальностей та громадян міста.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20171204 150306В рамках проведення Всеукраїнського тижня права в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького» студенти 41 групи спеціальності «Правознавство» провели показ фільму про права людини та правозахисну діяльність.

10-го грудня весь світ відзначає Міжнародний День захисту прав людини, адже саме цього дня Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини (1948 р.).

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

20171208 1208338 грудня 2017 року Міністерством юстиції України спільно з Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України на базі Навчально-наукового юридичного інституту Національного авіаційного університету було проведено X Всеукраїнський правовий ВІП-турнір серед студентів юридичних факультетів вищих навчальних закладів України в рамках Всеукраїнського тижня права.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 1242За ініціативи викладача постановки голосу Микитенко Вікторії 5 грудня 2017 року був організований концерт соліста Львівського Національного Академічного театру імені Соломії Крушельницької Олександра Зозулі (баритон) та асистента-статиста вокальної кафедри Львівської національної академії імені М.В.Лисенка Ірини Кібартайте (меццо-сопрано), який проходив в актовій залі коледжу, та зібрав багато шанувальників вокальної музики.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 1233Генеральна Асамблея ООН в 1985-му році на 40-й сесії у спеціальній резолюції запропонувала відзначати 5 грудня як «Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку» (резолюція №A/RES/47/3), закликавши їх здійснювати заходи для спонукання людей у всіх сферах діяльності пропонувати свої послуги як волонтерів.

Волонтерство – це добровільна суспільно корисна безкорислива діяльність.

Діяльністю, яку зараз називають волонтерською, люди займалися з давніх часів. В останні роки, в зв’язку із ситуацією в країні, волонтерство стало актуальним, як ніколи.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

0025 грудня в читальній залі коледжу зібралися студенти перших та других курсів для участі у восьмому Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч», до якого одночасно долучилися учні та студенти з різних регіонів України.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 12776 грудня 2017 року на базі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» відбувся семінар-практикум на тему: «Педагогічна практика як засіб формування професійної компетентності майбутніх вчителів англійської мови початкової школи». В роботі семінару взяли участь заступник директора з навчально-виробничої роботи коледжу, викладачі англійської мови і методики навчання іноземної мови в початковій школі, вчителі англійської мови Богуславської спеціалізованої школи №1 та студенти 41, 42, 32 груп спеціальності «Початкова освіта».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

P71205-110015Хто такий лідер? Як розвивати в собі лідерські якості? Ці питання періодично постають в житті кожного, а особливо сучасної молоді, адже сьогодні фахівцям потрібні не тільки знання, але й достатній рівень життєвої компетентності, сформованість особистісних якостей, які допоможуть знайти своє місце в житті.

5 грудня 2017 року в надзвичайно творчій атмосфері проходило відкрите заняття «Розвиток лідерських якостей» викладача Романик О.М. у 31 групі спец. «Правознавство».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

00111 

6 Грудня - День Збройних Сил України. Студенти нашого коледжу організували святкову програму під гаслом «Борітеся – поборете!».

Ми, нинішнє покоління, повинні віддати шану героям, завдяки яким майорить сьогодні синьо – жовтий прапор свободи України. Зробити все можливе для того, щоб наші нащадки пишалися нами!

Дорогі чоловіки! Ми пишаємося вашою мужністю та силою, впевненістю та відвагою і бажаємо вам світлого майбуття, мирного неба та многії і благії літа!

Студенти 42 групи сп. «Початкова освіта» та

21 групи сп. «Середня освіта (Фізична культура)».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20171205 140103Проблема ВІЛ-СНІД сьогодні актуальна як ніколи. У світі мільйони людей живуть із цією недугою і... помирають. Наодинці з собою, наодинці зі світом. Шкода, що тема ВІЛ-СНІД недостатньо розкрита, їй не приділяється належна увага.

В рамках проведення заходів в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом викладачі Коваленко В.Л., Голінська О.К. разом зі студенти спеціальності «Образотворче мистецтво» організували виставку творчих робіт на тему «СНІД: не залишимось байдужими».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20171205 1335282 грудня 2017 року на базі кафедри мистецьких дисциплін і методик викладання педагогічного факультету при ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» проводилась Всеукраїнська олімпіада з образотворчого мистецтва для учнів загальноосвітніх шкіл і студентів училищ та професійних коледжів.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0930Жіноча інтуїція проти чоловічої логіки? 30 листопада 2017 року у гуртожитку КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» студенти намагались знайти відповідь на одвічне питання: хто розумніший — чоловіки чи жінки?

Запекла боротьба тривала протягом п’яти раундів, кожен з яких оцінювався. Глядачі шаленими оплесками підтримували своїх фаворитів, особливо їм сподобалися конкурси «Букви в ряд» та «Кращий танець». Напруга тривала до останнього: після чотирьох раундів рахунок становив 2:2. Розставити всі крапки над «і» довелося вихователям гуртожитку.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20171120 091945На виконання Плану заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 579-р, у жовтні-листопаді 2017 року студентами спеціальності «Правознавство» КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» було проведено лекторії на різну правову тематику: «Протидія торгівлі людьми», «Академічна доброчесність», «Захист прав споживачів», «Права людини», «Правова культура молоді» та ін.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

003Можна підготувати нові стандарти, скласти нові програми та написати нові сучасні підручники, але без докорінної зміни підготовки вчителя не можна оновити процес викладання мистецьких дисциплін.

На сьогодні назріла ситуація, коли необхідні докорінні зміни підходів до навчання дітей музичному мистецтву в загальноосвітніх школах, коли необхідно мотивувати вчителів до вдосконалення педагогічних методів та технік.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

005Щорічно, 16 листопада в більшості країн світу відзначався Міжнародний день відмови від куріння.  Цей День запропонований Американським онкологічним товариством (American Cancer Society) ще в 1977 році. Хочеться відзначити символізм того, що Міжнародний день відмови від куріння бере початок з Американського континенту, з якого і почалась ця тотальна біда - звички тютюнопаління.

У КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицкого» серед студентської молоді проходила акція «Збережи 15 хвилин життя!», ініціаторами якої стали студенти-волонтери коледжу, викладачі, соціальний педагог та активісти студентського самоврядування.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20171127 13305027 листопада 2017 року в читальній залі коледжу пройшли Нечуївські читання за темою «Богуславські пенати Нечуя». Студенти-дослідники Анастасія Бондаренко, Андрій Коренюк (31 група), Наталія Донченко (32 група) сп. «Початкова освіта», Тетяна Голобородько (21 група сп. «Соціальна робота»), Наталія Тригуб (31 група сп. «Музична освіта»), Владислав Ковальський (21 група сп. «Правознавство») під керівництвом викладачів української мови і літератури Т.В.Яковенко, М.П.Голобородько, Н.В.Батрак та О.В.Ковальської ґрунтовно ознайомились з мемуаристикою Івана Нечуя-Левицького і підготували літературознавчі тематичні повідомлення про богуславський період життя письменника.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

004Увести студентів в культурний простір англомовних країн через вивчення національних особливостей свят та традицій – одне з основних завдань, які сприяють розвитку соціокультурної компетентності та підвищують мотивацію до вивчення іноземних мов.

Четвертий четвер листопада – державне свято США. Це – День Подяки. Тож 23 листопада на всіх заняттях англійської мови викладачі та студенти поглиблювали свої знання про історію і значимість цього свята.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

00123 листопада 2017 року в читальній залі бібліотеки стартувала акція «Збережи 15 хвилин життя»  під керівництвом Степанова С.О. Члени гуртка «Пульс» Бойко Дарина і Огородник Ангеліна (31 група сп. «Соціальна педагогіка») презентували початок акції, яка буде тривати  до  30 листопада. Протягом тижня студенти і працівники коледжу будуть вести пропаганду шкідливості тютюнопаління і збиратимуть у скриньку цигарки.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 072324 листопада 2017 року, в переддень 179-го дня народження Івана Нечуя-Левицького, у коледжі викладачі та студенти вшанували пам'ять видатного земляка: поклали квіти до погруддя письменника та провели музейну годину, присвячену великому Нечую.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20171122 153936 HDRДля успішного навчання у ВНЗ важливо, щоб студент не просто вмів виконувати завдання педагогів, учитися самостійно, але й потрібно мати певний рівень за­гального інтелектуального розвитку, ерудованість, широкі пізнавальні інтереси та добру пам'ять тощо. Якщо навчання студента перетворюється у творчість, то воно сприятли­во впливає на його емоційну сферу, покращує пам’ять і увагу, викликає почуття радості й задоволення, підвищує інтерес до пізнавальної діяль­ності.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 026521 листопада члени гуртка «Літописець» провели лекторій, присвячений подіям 2013 року. Трагічні події на майдані Незалежності під час Революції Гідності увійшли у новітню історію України як символ всенародного спротиву злочинній владі.

Студенти першого курсу взяли участь у мітингу, де вшанували подвиг учасників Революції Гідності біля пам’ятника Героям Небесної Сотні.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 008916 листопада в коледжі пройшли традиційні філологічні конкурси: І етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та І етап VІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0158Українська історія XX ст. містить багато значимих подій. Майже всі вони відбувалися під знаком боротьби за відновлення власної духовності. Суперечливість і часто трагізм на цьому шляху лише підкреслювали складність у реалізації найголовнішого завдання української національної ідеї. І для кожного свідомого українця суспільно важливі явища і дати, люди, факти, відкриті й замовчувані сторінки нашої минувшини є близькими і дорогими.

20 листопада 1917 року   III універсалом Української Центральної Ради було проголошено Українську Народну Республіку.

З цієї нагоди в читальній залі зустрілися студенти та викладачі, щоб ще раз пригадати славну історію українського народу періоду визвольних змагань 1917-1921 рр., вшанувати борців за волю і незалежність України.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

Сьогодні Ваш день!

Це Ваш час!

Ви молоді і Ви такі, як є!

День студента в коледжі в цьому році проходить по-новому, незвичайно, в стилі «мафії». Найкраща «мафіозна країна» – це студенство, найкраща нацiя – студенти, найщасливiшi i найяскравiшi моменти життя – студентські.

Знаєте, цей світ не керується законами, які написані на папері, ним керує молодь! Від кожної молодої людини залежить, яким буде цей світ, як вона його створить. Але цього потрібно навчитися.

Тож пізнавайте світ, пізнавайте себе, діліться ідеями, творчістю, креативом. Любіть і підкорюйте вершини!

З Днем студента!

Ми Вас любимо!

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

00413 листопада 2017 року психологічна служба коледжу спільно з учасниками гуртка «Пульс» ( керівник викладач біології Степанов С.О.) та студентами-волонтерами провели виховний захід на тему: «Територія обману: склад і якість українських цигарок» .

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

20171110 1542161За ініціативи Київського обласного молодіжного центру 10 листопада 2017 р. у чудовому місті Ржищів відбулася обласна літературна акція “Своя. Рідна”, присвячена Дню української мови та писемності.

Учасниками дійства стала активна молодь з різних куточків нашої області. Звісно, не оминули цей захід і студенти КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького».

Детальніше...

 
Більше статтей...

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти