Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 02173 квітня 2018 р. в гуртожитку КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбувся вечір, присвячений Дню сміху. Хлопці та дівчата мали чудову нагоду продемонструвати свою креативність і творчість. Для студентів була організована конкурсна програма. Рухливі, бадьорі дівчата і хлопці швидко занурилися у гру, веселились, жартували та підіймали настрій один одному. Студенти всіх спеціальностей продемонстрували смішні та кумедні сценки, пісні, танці.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20180410 0914211 квітня 2018 року студенти нашого коледжу взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Обдарована молодь - 2018» з образотворчого мистецтва, який відбувся в м. Полтава при Інституті культури і мистецтв ЛНУ імені Тараса Шевченка. Студенти мали змогу представити дві творчі роботи в номінації: живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

29695232 419978981748892 994388423063297140 nШвидкоплинно летить час… Лише в останню суботу березня в нашому коледжі настає атмосфера ностальгії. Випускники всіх років злітаються до рідної альма-матер на зустріч з юністю, щоб поринути у яскраві спогади і приємне спілкування з ровесниками та наставниками.

Приємно здивували випускники, які 40 років тому розпочали світ шлях становлення і презентували авторський вірш та музичні номери. Хоч на скронях біліє сивина, але радість в очах відшукала у кожного з них вогник юності.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20180330 113145Напередодні Дня гумору 30 березня 2018 року студенти 41 групи спеціальності «Правознавство» весело і креативно привітали усіх колежан та подарували позитивний настрій. Відбувся конкурс на краще жартівливе фото «Яке цікаве студентське життя».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20180330 08524428 березня 2018 року Ірпінський державний коледж економіки та права зустрічав учасників ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики. 16 коледжів Київської області делегували своїх найкращих студентів-знавців математики.

В ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з математики взяла участь студентка нашого навчального закладу Поремська Галина (12 група спеціальність «Початкова освіта») на чолі зі своїм викладачем математики Стеценко Н. М.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20180315 084650У березні 2018 року члени гуртка «Ерудит», студентки 41 групи спеціальності «Правознавство» Білоус Світлана, Коваленко Наталія, Петрученко Юлія та студентка 31 групи спеціальності «Соціальна педагогіка» Стеценко Ольга, провели лекторії у студентських групах коледжу. Лекторії були присвячені нашому земляку із села Саварка Богуславського району Архипу Михайловичу Люльці. 23 березня йому б виповнилось 110 років з дня народження.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0300На порозі літо... Час безтурботного відпочинку та оздоровлення дітвори. А для студентів третього курсу педагогічного відділення це літо буде першим досвідом роботи з дітьми в літніх оздоровчих таборах. На них чекає цікава, захоплююча і перспективна літня практика в дитячих оздоровчих закладах.

Під час табірного збору, який цьогоріч тривав у коледжі з 26 по 28 березня, студенти 31 групи спеціальності «Соціальна педагогіка» та студенти 31 і 32 групи спеціальності «Початкова освіта» познайомилися з методами і формами виховної роботи в дитячому оздоровчому закладі, педагогічними основами періодів зміни в оздоровчому таборі та особливостями виховної роботи, опановували методику планування роботи в ДОЗ.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 023120 березня 2018 року відбувся обмін досвідом в нашому коледжі під девізом «Творчість – основа нової школи». Семінар-практикум «Нові напрямки, тенденції та особливості організації навчання образотворчого мистецтва в початковій школі» мав на меті якомога більше дати корисної інформації вчителям молодшої школи та студентам і викладачем коледжу.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0518Нещодавно тренінг НУШ зібрав разом гомінких четвертокурсників спеціальностей «Соціальна педагогіка» та «Образотворче мистецтво» (тренер НУШ Колесніченко С.В.).

Майбутні педагоги ознайомилися з концептуальними положеннями Державного стандарту, активно випробували на собі різні види завдань, відпрацювали ефективні форми роботи для налагодження співпраці педагогів та школярів.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 001620 березня 2018 р. відбувся щорічний фестиваль музичних розваг, який провели студенти 31 групи спеціальності «Музичне мистецтво» під керівництвом методистів Джуль О.І. та Добровольської Н.В. для вихованців ДНЗ № 4 «Казка» та №5 «Сонечко» м. Богуслава.

Основна мета фестивалю – збагатити дітей новими музичними враженнями, переживаннями, розважити її, поглибити інтерес до музики, навчити відчувати й розуміти прекрасне, закріпити вивчений матеріал й на основі отриманих навичок й умінь розвинути музично-творчі здібності.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0153Традиційно у березні розпочинаються Шевченківські дні. З цього приводу у гуртожитку КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбувся літературний вечір, присвячений Кобзарю.

Шевченкове слово звучало у виконанні студентів коледжу.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

29342560 592131324475371 8711129764410163200 nУчитель вчиться все життя. Якщо ви до цього не готові, то викладання - не для вас. Саме оСВІТян, які горять роботою, заряджені енергією, бажанням вчитися та ділитися власними ідеями та методиками, ми зустріли на#miniEdCampKhmelnytskyi, який відбувся 17.03.2018 року на базі технологічного багатопрофільного ліцею імені А.Мазура міста Хмельницький.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

20180315 13265616 березня в читальній залі коледжу була проведена літературно-музична композиція, де зворушливо звучали пісні на вірші Т.Шевченка, декламування ліричної і пристрасної поезії Кобзаря не залишила байдужими слухачів. В цей день зібралися і учасники Шевченко-квест для підбиття підсумків та оголошення результатів.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG-c70432dbf2913d590f0510760f4bb011-V16 березня в Богуславі засніжило, але в коледжі більше двохсот посмішок учнів випускних класів зі шкіл Київської та Черкаської областей сяяли по- весняному тепло і сонячно… Будували плани на майбутнє, знайомилися з креативними та досвідченими викладачами, які люб’язно запрошували гостей на свої заняття. Творчі та активні студенти продемонстрували свої здобутки та таланти на сцені, в спортивних залах та аудиторіях коледжу.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20180316 10223116 березня 2018 р. на відділенні дошкільної освіти, економіки та права відбувся «Правовий брейн-ринг», в якому змагалися студенти 4 курсу спеціальності «Правознавство». Команди «Ad glorium» та «Кодекс честі» показали грунтовні знання з юридичних дисциплін: теорії держави та права, конституційного права, цивільного та сімейного права, кримінального права. Також активну участь у грі брали вболівальники та гості – майбутні абітурієнти.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

 915 березня відбулася звітна конференція за результатами проходження переддипломної практики студентів 41 та 42 групи спец. "Початкова освіта".

Упродовж конференції практиканти виступали, ділилися враженнями й обмінювались досвідом про специфіку діяльності в школах.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20180313 15045913 березня 2018 року в читальній зали бібліотеки коледжу проходив захист переддипломної практики студентів 41 групи спеціальності «Дошкільна освіта».

Студенти ділилися своїми враженнями про проходження даного виду практики, звітували про проведену роботу, презентували проведення відкритих днів практики в ДНЗ. Розповіли про труднощі, з якими зустрілися під час практики, цікаві й кумедні історії, які виникали в роботі з дітьми (як же інакше, бо ж працювали вони з маленькими особистостями, в кожного з яких свій неповторний внутрішній світ, індивідуальне сприймання, почуття, емоції, характер).

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 299614 березня на базі нашого коледжу відбулося засідання методичних об’єднань інформаційних технологій та природничо-математичних дисциплін Центрального регіону України у формі вебінару.

Ми були першими, хто запровадив таку форму спілкування в он-лайн режимі серед навчальних закладів Центрального регіону, в який входять Київська, Сумська, Житомирська, Чернігівська та Черкаська області.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

P80313-08370813 березня в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» стартував тиждень, приурочений до 204-ї річниці з дня народження Великого Кобзаря – всесвітньо відомого митця, поета, художника, філософа.

Викладачі української мови та літератури разом зі студентами організували відеоролики та медіатексти до творів та життя Т.Шевченка, цитування улюблених поетичних рядків з творів. Приємно, що з уст колежан лунали великомудрі рядки, і, напевне, не знайдеться жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок «Кобзаря». Кожен з нас пам’ятає, що генія потрібно знати не лише сьогодні, а й завжди.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0471На виконання Комплексної програми підтримки та розвитку молоді Київської області на 2015-2020 роки «Молодь Київщини» з метою формування морально-духовних цінностей та підвищення рівня обізнаності молоді з питань збереження репродуктивного здоров'я і профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі КЗ КОР «Київський обласний молодіжний центр»

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

P110008826 лютого 2018 року в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького» відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Київської області. 22 учасники олімпіади продемонстрували свої практичні навички роботи з офісними програмами. Гідні результати продемонстрували Коренюк Андрій (І місце), Заляшко Артем (ІІ місце) та Демченко Діана (ІІІ місце). Вітаємо переможців!

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0144Студенти 41 групи сп. «Музичне мистецтво» 26 лютого 2018 року прозвітували про проходження переддипломної практики у школі, де розповіли про особливості роботи з дітьми, поділилися враженнями та з якими зустрілися труднощами. Кожен звітуючий стверджував, що не лише спостерігав, аналізував досвід учителів шкіл, а намагався проявити самостійність, активність, інтерес і любов до дітей, до педагогічної професії, креативність при підготовці до уроків, позакласних занять.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG-d4370e003bf903420c8f1ddced2176d8-V19-22 лютого 2018 року у КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» було проведено звіт-захист переддипломної практики студентів ІV курсу спеціальності «Правознавство», яка є складовою частиною процесу підготовки молодших спеціалістів та обов`язковим компонентом освітньо-професійної програми для здобуття відповідного кваліфікаційного рівня.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 450623 лютого в коледжі відбувся ХIIІ Обласний фестиваль–конкурс художньої та музично-виконавської майстерності «Юні таланти». Учасниками конкурсу були учні двадцяти двох загальноосвітніх шкіл та шкіл мистецтв Київщини і Черкащини.

Учасники конкурсу з образотворчого мистецтва не тільки презентували свої творчі роботи, а й виконували рисунок заданої постановки. Членам журі конкурсу образотворчого мистецтва було важко визначитися з обранням дипломантів, оскільки багато конкурсних робіт були виконані на високому художньому рівні.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

P80221-140831Логічним завершенням проходження переддипломної практики є її захист та представлення своїх досягнень. Студенти 4 курсу спеціальності «Образотворче мистецтво»» із захопленням розповідали про результати своєї роботи в школі, ділилися враженнями та емоційно презентували відео навчальних уроків і занять, світлини своїх учнів та їх творчих досягнень в галузі образотворчого мистецтва.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 378918 лютого 2014 року розпочалися трагічні події на вулиці Інститутській під час Революції Гідності. Кривавий штурм Майдану сколихнув регіони України: відбувається масове захоплення будівель силових структур у Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Луцьку. 19 лютого під час спроби силового розгону мітингувальників загинуло 16 осіб, завдано тілесних ушкоджень 206 особам. У приміщенні Будинку профспілок внаслідок пожежі загинули дві особи. 20 лютого правоохоронці стріляли з вогнепальної зброї на ураження. У результаті загинуло 49 осіб та 157 отримали тілесні ушкодження. Вогнепальні поранення отримали 68 осіб. У кривавому протистоянні на Майдані, за різними даними, загинули більше 100 людей. Їх назвали Небесною сотнею.

На вшанування тих трагічних подій члени гуртка «Літописець» Левченко Ольга (студентка 32 групи сп. «Правознавство») та «Ерудит» Петрученко Юлія (студентка 41групи сп. «Правознавство») провели лекторій в студентських групах.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20180215 15505514 лютого 2018 року на базі кабінету іноземних мов відбулося чергове засідання гуртка іншомовного спілкування «Improve your English».

Ми з нетерпінням чекали цього заняття, бо присвятили його романтичному і сентиментальному святу – Дню св. Валентина. Цей день став улюбленим святом не тільки у Великобританії, багатьох європейських країнах та в США, а також набирає популярності і в Україні.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0292Сьогодні, 14 лютого, на наш коледж виділилась найбільша порція кохання від Всесвіту.

Зранку амур та янголята, ролі яких виконували Беркут Роман, Завірюха Оксана та Панкратович Оксана, дарували теплі вітання та розносили валентинки з адресними привітаннями і, навіть, з освідченням в коханні. А неповторний спів Бориса Паначука, Анастасії Сулименко, Анастасії Самусенко та Дарини Сушко окрилював колежан і налаштовував на святковий піднесений настрій.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 03478 лютого 2018 року соціальний педагог коледжу провела тренінгове заняття   для студентів 1-2 курсів з формування толерантної поведінки. Метою тренінгового заняття було виховання чуйності, взаємоповаги, людяності, терпимості і небайдужості, встановлення і підтримка міцних міжособистісних стосунків. Протягом заняття  студенти обговорювали актуальність формування толерантної поведінки, брали активну участь у різних вправах та обговоренні ситуацій: «Сніжинка», «Побачення», «Малюнок удвох», «Квітка толерантності», «Як проявляти толерантність».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

WP 20180207 006Творчо і натхненно пройшло зібрання керівників груп по плануванню виховних заходів. Спробували працювати в креативному просторі «Світового кафе», який показав можливість нових форматів проведення святкових виховних заходів.

Було цікаво! Креативно! Творчо! Сподіваємося на таку є захоплюючу та цікаву реалізацію задуманого.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти