Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 450623 лютого в коледжі відбувся ХIIІ Обласний фестиваль–конкурс художньої та музично-виконавської майстерності «Юні таланти». Учасниками конкурсу були учні двадцяти двох загальноосвітніх шкіл та шкіл мистецтв Київщини і Черкащини.

Учасники конкурсу з образотворчого мистецтва не тільки презентували свої творчі роботи, а й виконували рисунок заданої постановки. Членам журі конкурсу образотворчого мистецтва було важко визначитися з обранням дипломантів, оскільки багато конкурсних робіт були виконані на високому художньому рівні.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

P80221-140831Логічним завершенням проходження переддипломної практики є її захист та представлення своїх досягнень. Студенти 4 курсу спеціальності «Образотворче мистецтво»» із захопленням розповідали про результати своєї роботи в школі, ділилися враженнями та емоційно презентували відео навчальних уроків і занять, світлини своїх учнів та їх творчих досягнень в галузі образотворчого мистецтва.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 378918 лютого 2014 року розпочалися трагічні події на вулиці Інститутській під час Революції Гідності. Кривавий штурм Майдану сколихнув регіони України: відбувається масове захоплення будівель силових структур у Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Луцьку. 19 лютого під час спроби силового розгону мітингувальників загинуло 16 осіб, завдано тілесних ушкоджень 206 особам. У приміщенні Будинку профспілок внаслідок пожежі загинули дві особи. 20 лютого правоохоронці стріляли з вогнепальної зброї на ураження. У результаті загинуло 49 осіб та 157 отримали тілесні ушкодження. Вогнепальні поранення отримали 68 осіб. У кривавому протистоянні на Майдані, за різними даними, загинули більше 100 людей. Їх назвали Небесною сотнею.

На вшанування тих трагічних подій члени гуртка «Літописець» Левченко Ольга (студентка 32 групи сп. «Правознавство») та «Ерудит» Петрученко Юлія (студентка 41групи сп. «Правознавство») провели лекторій в студентських групах.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20180215 15505514 лютого 2018 року на базі кабінету іноземних мов відбулося чергове засідання гуртка іншомовного спілкування «Improve your English».

Ми з нетерпінням чекали цього заняття, бо присвятили його романтичному і сентиментальному святу – Дню св. Валентина. Цей день став улюбленим святом не тільки у Великобританії, багатьох європейських країнах та в США, а також набирає популярності і в Україні.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0292Сьогодні, 14 лютого, на наш коледж виділилась найбільша порція кохання від Всесвіту.

Зранку амур та янголята, ролі яких виконували Беркут Роман, Завірюха Оксана та Панкратович Оксана, дарували теплі вітання та розносили валентинки з адресними привітаннями і, навіть, з освідченням в коханні. А неповторний спів Бориса Паначука, Анастасії Сулименко, Анастасії Самусенко та Дарини Сушко окрилював колежан і налаштовував на святковий піднесений настрій.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 03478 лютого 2018 року соціальний педагог коледжу провела тренінгове заняття   для студентів 1-2 курсів з формування толерантної поведінки. Метою тренінгового заняття було виховання чуйності, взаємоповаги, людяності, терпимості і небайдужості, встановлення і підтримка міцних міжособистісних стосунків. Протягом заняття  студенти обговорювали актуальність формування толерантної поведінки, брали активну участь у різних вправах та обговоренні ситуацій: «Сніжинка», «Побачення», «Малюнок удвох», «Квітка толерантності», «Як проявляти толерантність».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

WP 20180207 006Творчо і натхненно пройшло зібрання керівників груп по плануванню виховних заходів. Спробували працювати в креативному просторі «Світового кафе», який показав можливість нових форматів проведення святкових виховних заходів.

Було цікаво! Креативно! Творчо! Сподіваємося на таку є захоплюючу та цікаву реалізацію задуманого.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

P11000206 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів.

В рамках заходу 5 лютого студенти коледжу долучилися до участі у Всеукраїнському вебінарі «Безпечний Інтернет», який провели ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», ГО «Центр кращого Інтернету» за підтримки компанії ТОВ Майкрософт Україна.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

20180202 084225Друга світова війна стала суворим випробуванням для українського народу. Не оминула страшна трагедія і наш край.

Доля населення, яке потрапило під окупацію нацистів, виявилась трагічною. Вивезення людей на каторжні роботи, пограбування, експлуатація, терор - ось неповний перелік гітлерівського "нового порядку".

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

001За ініціативи Управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації та КЗ КОР «Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» було засновано фестиваль «БАНДУРА-ДУША».

Основні завдання фестивалю – це збереження національних традицій бандурного та кобзарського виконавства, виявлення нових талановитих виконавців на бандурі та кобзі, розвиток естетичних смаків підростаючого покоління, а також обмін педагогічним досвідом серед викладачів та виконавським серед учасників фестивалю.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0332З метою відродження та збереження і розвитку української культури 1 лютого 2018 року Київський кооперативний інститут бізнесу і права зібрав друзів на ІІІ Всеукраїнський фестиваль "Студентська коляда - 2018".

Вже втретє фольклорний народний гурт «Коляда» долучається до поширення духовно-культурних надбань нації, радісно звіщаючи колядками усьому українському люду про Різдво Христове.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0152Сто років тому відбулась одна з найтрагічніших подій в історії нашої країни. Українські студенти віддали своє життя, аби захистити Київ від наступу більшовиків. 29 січня 1918 року під Крутами у Чернігівській області відбувся шестигодинний бій між п’ятитисячним підрозділом російської Червоної гвардії під проводом есера М. Муравйова та трьома сотнями київських студентів, гімназистів і курсантів, що стали на захист Української Народної Республіки. Усі студенти або загинули, або були взяті в полон і жорстоко страчені. Бій під Крутами стримав наступ більшовиків на чотири дні. І ці дні стали вирішальними для української дипломатії, щоб домогтися від міжнародного співтовариства визнання незалежної України.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 077224-25 січня 2018 року відбувся інтернет-марафон «Початкова школа». Навчально-методичний кабінет став творчою лабораторією для викладачів та студентів коледжу, які взяли активну участь в обговоренні запропонованих тем. Учасники марафону мали ще одну нагоду поспілкуватися з найдосвідченішими вчителями-новаторами України. Адже всіх цікавлять питання підготовки молодих фахівців до викладання навчальних предметів в оновленій українській школі, модернізації форм і методів навчання, створення якісного освітнього середовища, підвищення професійної компетентності, творчого використання набутих знань на практиці.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 123125 січня 2018 року практичний психолог коледжу Маковецька Оксана Іванівна та вихователь гуртожитку Гогуля Степан Миколайович взяли участь у засіданні обласної секції вихователів гуртожитків на тему: «Розвиток фізичних, інтелектуальних та творчих здібностей учнів-мешканців гуртожитку: від традицій до інноватики». Засідання секції відбулося на базі ДНЗ «Богуславський центр професійно-технічної освіти». Учасники семінару поділилися з колегами власним досвідом роботи з питань організації вільного часу учнівської молоді та застосування інтерактивних прийомів у роботі вихователя гуртожитку.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 011326 січня 2018 р. на базі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» була проведена апробація тестових завдань ЗНО. 15 студентів-другокурсників перевірили свої знання з української мови. Така важлива подія вперше проходила у нашому навчальному закладі, тому викликала увагу як зі сторони учасників, так і відповідальних осіб.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0158З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України і військової доблесті захисників рідної землі, визнання історичного значення подій, пов'язаних з визвольною боротьбою початку XX століття та утвердженням української державності у формі Української Народної Республіки студенти 22 групи сп. «Початкова освіта», 21 групи сп. «Соціальна робота» та 12 групи сп. «Початкова освіта» стали учасниками історичного уроку, присвяченого 100-річчю проголошення незалежності УНР 22 січня 1918 року. Період 1917–1921 років – один із найважливіших і найскладніших в історії Українського народу ХХ століття. Ця доба була вершиною національно-визвольної боротьби, відродження української нації.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

20180124 10154024 січня 2018 року у КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулася зустріч студентів ІІІ курсу спеціальності «Правознавство» з прокурором відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру прокуратури Київської області Рубан Вікторією В’ячеславівною на тему «Особливості прокурорського нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0099В честь проголошення злуки Української Народної Республіки (УНР) і Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) в 1919 році 22 січня відзначається День Соборності. Саме в цей день на урочистому зібранні в Києві, на Софійській площі, був проголошений Акт Злуки. Єдиним гербом об’єднаної держави став тризуб. Втім, об’єднання так і не було завершено – ЗУНР проіснувала до літа 1919 року, а через рік зникла з політичної карти і УНР, чиї території увійшли до складу СРСР і Польщі.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

P117025717 січня 2018 року відбулося спільне засідання циклових комісій педагогіки і психології (шкільної), соціально-педагогічних дисциплін та фізичного виховання.

Зустріч пройшла у вигляді заняття з елементами тренінгу. Викладачі психолого-педагогічних дисциплін Берегеля Л.М. та Колесніченко С.В. ознайомили педагогів з активними формами та методами навчання, як передумовою ефективної взаємодії студентів та викладачів під час освітнього процесу. «Fish-bone», «Дерево рішень», «Сенкан», «Вавилонська вежа», «Тимбілдинг» - дали можливість присутнім побувати в ролі викладачів і студентів, налагодити взаємодію між учасниками, отримати досвід командної роботи.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0629Цікаво та насичено пройшло 12 січня 2018 року. З бадьорим настроєм зустріли колежани ІІ Спартакіаду серед циклових комісій. Метою заходу була пропаганда здорового способу життя, зміцнення здоров’я, залучення викладачів до самостійних активних занять фізичною культурою і спортом, підняття емоційного тонусу.

Розпочався день здоров’я з лекторію на актуальні теми про раціональне харчування й користь детоксу, про шкідливість фастфудів і рекламних продуктів. Отриману інформацію викладачі закріплювали на практиці в спортивних залах.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

P71205-110042Якість освітнього процесу коледжу залежить від викладача, його теоретичної підготовки, педагогічної та методичної майстерності.

10 січня 2018 року відбулося засідання методичної ради, яке проходило у формі фестивалю педагогічних ідей. З досвідом своєї роботи поділилися викладачі: Дятленко Н.А. «Самостійна робота студентів при вивченні математичних дисциплін», Романик О.М. «Особливості використання тренінгових технологій в освітньому процесі коледжу», Романенко Л.П., Федорченко Л.І. «Впровадження проектних технологій для формування практичних умінь і навичок».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20171227 09135227 грудня в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» відбулися вибори директора коледжу. На конкурс на заміщення вакантної посади директора коледжу подав документи один кандидат – Лисак Станіслав Володимирович.

За результатами таємного голосування із 143 виборців взяли участь у голосуванні 138 виборців. За кандидата на посаду директора коледжу, Лисака Станіслава Володимировича, проголосували 129 виборців, що складає 90,21% від загальної кількості осіб, які мали право брати участь у голосуванні на виборах директора коледжу.

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0003Зимова казка принесла до коледжу передсвятковий настрій. До казково засніженої природи студенти та працівники коледжу додали прекрасних емоцій від майстерно виконаних витинанок, магічного освітлення красуні ялинки та щирих вітань від гуртів «Коляда», «Співаночки» та неочікувано віртуозного новорічного репертуару капели бандуристів «Богуславка».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

1З першим снігом і морозами прийшли в Україну зимові свята. З нетерпінням малеча чекала найулюбленіше і найрадісніше свято.

Тож, 19 грудня 2017 р., до вихованців ДНЗ № 4 та № 5 м. Богуслава завітав Святий Миколай зі своїми помічниками янголятами, піснями, загадками, конкурсами і, звичайно, подарунками.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20171219 141653На базі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя – Левицького» 18 – 19 грудня 2017 відбувся тренінг «Нова українська школа – нові підходи до навчання і виховання».

Зміст тренінгу забезпечували тренери Ткаченко А.О. та Романюк О.В.

У ході роботи ми проаналізували та опрацювали представлені матеріали, висловили власні судження щодо стандарту, вчилися працювати з його змістом.

Особливо емоційною була практична частина занять, на якій ми вчились вільно застосовувати на практиці отримані знання, не боятися інновацій, змін та відповідальних рішень. 

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

P71216-114821Такою була тема Дванадцятих Всеукраїнських Педагогічних Читань, які пройшли 16-17 грудня 2017 року на базі Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова. До участі в Читаннях традиційно долучилися і викладачі коледжу.

Гучними оплесками всі учасники Читань вітали Почесного президента Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки, академіка, доктора психологічних наук, професора Ш.О. Амонашвілі, який у своєму зверненні наголосив, що у наш бурхливий час мінливих цінностей ми повинні усвідомити, що родина – це вічна цінність, і без її збереження неможливе збереження культури людства.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 0833Під такою назвою 14 грудня 2017 року у 41 групі спеціальності «Дошкільна освіта» викладач-методист вищої категорії Концеренко В.І. провела відкрите практичне заняття з основ педагогічної майстерності.

Метою відкритого заняття, яке проходило у формі тренінгу, було підвищити рівень професійної компетентності майбутніх вихователів, сформувати навички і вміння педагогічної техніки; розвивати творчість, ініціативу, акторські здібності; виховувати дружні взаємовідносини, уміння працювати в групах, педагогічний такт, толерантність.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 052013 грудня 2017 року в студентському гуртожитку КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулися Андріївські вечорниці.

Андріївські забави в багато чому дійшли до теперішнього часу без особливих змін, однак, сучасність все ж внесла свої корективи у свято Андрія.

Взяти участь у вечорницях виявило чимало студентів нашого закладу. Вихователі гуртожитку розробили цікавий сценарій з піснями, примовками, гаданнями. Захід проходив цікаво та весело: ворожили разом на долю, кидали вінок через голову, адже хто з дівчат першою вловить його, та дівчина першою і заміж вийде. І які ж вечорниці без поїдання калити? Охороняв її «Пан Калитинський», який намагався розсмішити «Пана Коцюбинського». Всі бажаючі «сідали верхи» на коцюбу та «їхали» її кусати.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG-594bfc2c2c4f5460ab58dc93381febd8-VСтуденти нашого коледжу нещодавно побували на патріотично тренінговій програмі "Quest school" і вже 13 грудня для старостату коледжу було проведено треніг на тему "Team bilding". Наразі, проблема командоутворення є дуже вагомою, особливо для рушійної сили нашого навчального закладу.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 1115"Патріотичні екскурсії Київщиною" завітали до переможця обласного конкурсу міста Богуслава. Конкурс проходив в рамках семінару-навчання для клубів військово-патріотичного виховання дітей та молоді «Особливості гуманітарної підготовки за напрямком проведення Патріотичних Екскурсій». 05.12.2017 року невелике містечко прийняло 35 осіб з Києва та Київської області. Гостей здивував край, який насичений іменами відомих українців, що тут перебували: Олександр Кошиць, Марко Вовчок, Іван Нечуй-Левицький, Іван Сошенко, Самійло Самусь, Алімпій Галик, Маруся Богуславка, олімпійська чемпіонка з художньої гімнастики-92 Олександра Тимошенко.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти