Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 
Новини - Новини коледжу

DSC 1049В читальній залі коледжу відбувся творчий звіт-концерт викладачів Науменко Н.І. та Здоренко Л.С., на якому були представлені різноманітні музичні жанри.

Захід відкрив директор навчального закладу С.В.Лисак, привітавши весняними квітами чарівних панянок зі святом. Він наголосив про те, що жінка - символ усього найкращого, що є у нас в житті. У концерті брали участь студенти мистецько-педагогічного відділення класу постановки голосу викладача Науменко Н.І. та концертмейстера Здоренко Л.С. Талановиті дівчата Петюр Оксана й Кравченко Анна вразили постановками хореографічних композицій «Веснянка» та «Горіла сосна», костюмами та елементами декорацій.

Неперевершено виконана «Мелодія» М. Скорика звучала тонко, чутливо в професійному виконанні бандури та фортепіано викладачів Завадської Ю.Л. та Здоренко Л.С.

На це свято було запрошені і викладачі-ветерани коледжу , які слухали пісні із завмиранням і навіть підспівували, так як переважно твори були з українського фольклору і добре всім знайомі.

Пісні, інструментальне виконання мелодій, контемпи, виконання поетичних рядків – все це зробило звітній концерт яскравим, неперевершеним, під час якого не стихали оплески глядачів. Цей захід по-справжньому був наповнений весняним та сонячним теплом, коханням і радістю.

Васильченко Тетяна, студентка третього курсу

мистецько-педагогічного відділення

 

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти