Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

IMG 4557Швидко плине час... Змінюються події, люди, але залишаються незмінними традиції. Саме такою гарною, доброю традицією в нашому коледжі стало проведення зустрічі з випускниками минулих років.

Колежани гостинно зустріли своїх випускників, таких різних, усміхнених, сповнених спогадів і надій. Представники різних поколінь поринули спогадами в студентські роки: і доктор наук, і Заслужений вчитель, і відомий за межами країни артист, і добрий вихователь дошкільного закладу, уважний економіст і бухгалтер, поважний юрист і харизматичний дизайнер – всі повернулися в привітні обійми колежанської родини.

Цьогоріч коледж відвідало понад 300 випускників, а святкова програма закінчилася концертом з переглядами відеофільмів про навчальний заклад, спогадами викладачів про своїх колишніх студентів. На згадку кожна група зробила пам’ятне фото до альбому.

Приємно, що всі випускники несуть через роки лише теплі спогади про навчальний заклад, мають гарні стосунки з друзями, а головне знайшли свою професійну стежину і сімейне щастя. Найприємнішим моментом життя коледжу є те, коли випуснкики приводять до коледжу своїх дітей та онуків.

Хочеться побажати всім випускникам коледжу якомога довше зберегти в своїх душах це тепло зустрічі з юністю, спогадами про молоді літа, студентським запалом і взаємопідтримкою друзів.

С.М. Гогуля,

заступник директора з виховної роботи

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти