Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0338Майже півроку драматичний гурток йшов до цієї довгоочікуваної миті. Півроку працював, докладав усі зусилля і вкладав душу у неймовірну, захоплюючу, всевідому та надзвичайно цікаву п’єсу «Назар Стодоля»

Згуртованість, артистизм, запал і злагодженість студентів-акторів змушували глядачів поринути у тогочасні події та пережити проблеми людського життя, змальовані у п’єсі.

Під керівництвом улюбленця коледжу Богдана Йосиповича процес підготовки п’єси був не менш цікавим. Теплі людські стосунки у колективі надихали та спрямовували до співпраці. Кожна репетиція на протязі шести місяців надавала яскравого характеру п’єсі та ще більше перевтілювала звичайних студентів драмгуртка у тогочасну молодь, яка жила з суворими правилами життя та козацькими традиціями.

Результат старань та співпраці студентів був виправданий на сцені, де глядачі щирими оваціями дякували за незабутні враження.

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти