Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 
Новини - Новини коледжу

DSC 00063 березня 2016 року актовий зал нашого навчального закладу був переповнений щирими шанувальниками, друзями і поціновувачами талановитого, яскравого, ефектного вокально-інструментального ансамбля «Чорнобривець», який завітав з сусіднього міста Миронівка. Довгоочікувані друзі привезли з собою неймовірну за красою звучання та репертуаром концертну програму.

Вже понад тридцять років об’єднує творчий колектив «Чорнобривець» любов до музики. Цінним у творчій практиці є розвиток техніки ансамблевого співу, глибоке проникнення у зміст виконуваних творів та цікава інтерпретації.

Ансамбль з легкістю вразив глядачів різножанровими інструментальними творами та піснями різних народів, продемонстрував високий рівень музичної майстерності та професійності виконавства.

Франція, Великобританія, Греція, Іспанія, Алжир і Болгарія – це далеко не повний перелік країн, через які пролягли гастрольні маршрути «Чорнобривця».

Завдяки ніжним голосам, чутливим серцям та співочій душі кожного з учасників колективу глядачі з цікавістю поринули у світ високих почуттів. Звучали пісенні та інструментальні твори про кохання, які підносилися на щемливих хвилях радості, а моментами кидали у вир безнадії і туги, і далі знову виринали у надії почуттів, що варто жити і кохати.

Учасники ансамблю викликали почуття щирого захоплення і радості, стали прикладом у збереженні творчої спадщини українського народу, надихнули студентів спеціальності «Музичне мистецтво» на нові ідеї та творчі звершення.                     Ця незабутня зустріч залишила теплі і приємні спогади, колежани з радістю чекатимуть наступної зустрічі.

Тагієва Ірада та Бондаренко Андрій,

студенти спеціальності «Музичне мистецтво»

 

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти