Меню сайту

Вхід



DSC 354826 лютого коледж радо зустрічав гостей – до нас приїхали учні та викладачі мистецьких закладів Київщини та Черкащини. Учні взяли участь в ХI Обласному фестивалі–конкурсі художньої та музично-виконавської майстерності «Юні таланти». Метою фестивалю–конкурсу вже одинадцятий рік поспіль є підтримка творчо обдарованих дітей, обмін професійним досвідом у галузі музичної педагогіки і виконавства, образотворчого та декоративно–прикладного мистецтва викладачів мистецьких дисциплін загальноосвітніх шкіл, шкіл мистецтв, студій мистецького спрямування.

У рамках заходу відбулися конкурси декоративно–прикладного та образотворчого мистецтва, інструментальної музики (фортепіано, баян, акордеон, гітара, бандура, тромбон, скрипка, саксофон), естрадного співу та академічного вокалу.

В ХI фестивалі–конкурсі «Юні таланти» взяли участь 68 учнів із сімнадцяти шкіл мистецтв Київщини та Черкащини.

Для конкурсантів з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва викладачами коледжу Голінським В.В. та Голінською О.К. був проведений майстер-клас, де діти вчились виготовляти об’ємні кулі з паперу.

Організаційний комітет фестивалю–конкурсу відмічає добру підготовку учнів Білоцерківської музичної школи №3, Білоцерківських шкіл мистецтв №1 та №5, Богуславської школи мистецтв, Великооолександрівської школи мистецтв і ремесел, дитячої зразкової вокальної студії «Контакт+» м. Біла Церква, дитячої школи мистецтв Білоцерківської районної ради, дитячої школи мистецтв м. Обухова, Драбівської школи мистецтв, Корсунь-Шевченківської школи мистецтв, Кагарлицької школи мистецтв, Кагарлицької ЗОШ І-ІІІст №1, Миронівської школи мистецтв, позашкільного спеціалізованого мистецького навчального закладу Рокитнянської районної ради Київської області «Музична школа», Таращанської дитячої музичної школи, Української дитячої музичної школи, Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради, учні яких продемонстрували добрі вокальні та інструментально–виконавські уміння, привернули увагу гостей та студентів коледжу досконалими роботами з малюнку, живопису, декоративно–прикладного мистецтва.

Ми щиро вдячні педагогам мистецьких шкіл за вміння передати свою любов до мистецтва дітям, за уміння запалити в юних душах бажання до самореалізації та творчості, дирекції цих закладів за сприяння розвитку дитячих талантів, конкурсантам за подароване коледжу свято.

Лауреатами

XI Обласного фестивалю – конкурсу «Юні таланти»

у 2016 році стали:

В конкурсі інструментальної музики (фортепіано):

І місце Ганжа Денис - учень 5 класу Білоцерківської школи мистецтв №5

Клас викладача: Карпунь Лідії Дмитрівни

ІІ місце Гаращенко Яна – випускниця Кагарлицької школи мистецтв

Клас викладача Ільєнко Ганни Володимирівни

ІІІ місце Узун Анастасія - учениця 8 класу Драбівської дитячої музичної школи

Клас викладача   Єлець Єлізавети Петрівни

В конкурсі вокальної музики:

І місце (академічний вокал) Коритник Тетяна – учениця 7 класу Миронівської школи мистецтв

Клас викладача   Вахрушевої Олени Анатоліївни

І місце (естрадний вокал) Бобровіцька Юлія - учениця 6 класу Миронівської школи мистецтв

Клас викладача Харченко Ірини Михайлівни

ІІ місце (естрадний вокал) Осьмак Анастасія – учениця дитячої зразкової вокальної студії «Контакт+» міста Біла Церква

Художій керівник   Дигало Ірина Вікторівна

ІІІ місце (естрадний вокал) Литвиненко Світлана – учениця 5 класу Рокитнянської музичної школи

Клас викладача Каштанової Юлії Анатоліївни

ІІІ місце (естрадний вокал) Сушко Дарина – учениця 7 класу Богуславської школи мистецтв

Клас викладача   Мороз Оксани Олександрівни

В конкурсі інструментальної музики (баян, акордеон, бандура, гітара):

І місце Омельяненко Сергій - учень 6 класу Таращанської школи мистецтв (баян)

Клас викладача Диби Віктора Петровича

І місце Фіялко Анжеліка - учениця 6 класу Білоцерківської школи мистецтв №5 (бандура)

Клас викладача   Мазур Тетяни Василівни

ІІ місце Грисьо Олесь - учень 5 класу Таращанської школи мистецтв (акордеон)

Клас викладача Марчук Олени Анатоліївни

ІІ місце Пузатко Антон - - учень 5 класу Богуславської школи мистецтв (саксофон)  

Клас викладача Чедрика Віктора Юрійовича

ІІІ місце Бойко Юлія - учениця 6 класу Дитячої школи мистецтв м. Обухова (гітара)

Клас викладача Волошко Світлани Володимирівни

ІІІ місце Савченко Віталій учень 3 класу ПСМНЗ Рокитнянської районної ради Київської області «Музична школа» (тромбон)

Клас викладача   Цимбала Максима Анатолійовича

В конкурсі декоративно – прикладного мистецтва:

І місце Голобородько Тетяна (Богуславська ЗОШ №1)

Вчитель: Хижняк Наталія Віталіївна

ІІ місце Бовгиря Діана (Білоцерківська ш/м№5)

Вчитель: Здепська Тетяна Анатоліївна

ІІ місце Голінська Юлія (СЗШ №1 м.Богуслава)

Вчитель: Хижняк Наталія Віталіївна

ІІІ місце Братійчук Яна (Богуславської школи мистецтв)

Вчитель: Мацько Ольга Володимирівна.

В конкурсі образотворчого мистецтва (живопис):

І місце Будник Марина (Драбівська школа мистецтв)

Вчитель: Паливода Катерина Вікторівна

ІІ місце Дудкевич Валерія (Білоцерківська школа мистецтв №5)

Вчитель: Здепська Тетяна Анатоліївна

ІІІ місце Кононко Євгенія (Обухівська школа мистецтв)

ІІІ місце Марушевська Софія (Богуславська школа мистецтв)

Вчитель: Мацько Ольга Володимирівна

В конкурсі образотворчого мистецтва (графіка):

І місце Бацура Євгенія (Обухівська школа мистецтв)

ІІ місце Гунько Єлізавета (Миронівська школа мистецтв)

Вчитель : Бурнасова О.В.

ІІІ місце Мамонова Лоїда (Обухівська школа мистецтв)

Вчитель : Галуза Марина Віталіївна

ІІІ місце Нікішина Таїсія (Богуславська школа мистецтв)

Вчитель: Мацько Ольга Володимирівна

Щиро вітаємо переможців 2016 року, та чекаємо на нові відкриття у наступному році!

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти