Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 
Новини - Новини коледжу

P103008512 січня 2016 року в коледжі відбулися Педагогічні читання з на тему «Гуманна педагогіка – основа сучасної освіти».

Учасники Читань обговорили коло актуальних питань в контексті духовного гуманізму в освітньому процесі: «Гуманно-особистісний підхід до дитини в досвіді Ш.О. Амонашвілі» (Концеренко В.І.), «Вчимося мислити гуманно» (Міщенко О.М.), «Створення духовної спільності між учителем та учнем» (Колесніченко С.В.), "Поклади посмішку собі в серце і принеси людям у подарунок" (Прудиус О.С.).

Гуманна педагогіка – це велика мудрість, у якій стверджується педагогіка світла, де вчитель – творець свідомості майбутніх поколінь, який дозволяє дитині відкрити саму себе.

Учасники Читань дійшли до висновку, що в будь-яких умовах нашого непростого часу викладач, який вибрав для себе шлях гуманної педагогіки, відкрито і мужньо відповідає на виклики часу, головний з яких – бути Духовно-моральною людиною, бути не гвинтиком освітньої системи, а ОСОБИСТІСТЮ, що гідно виконує свою вчительську місію. Педагог без Любові до Дитини – все одно, що співак без голосу, музикант без слуху, живописець без відчуття кольору.

Такі заходи надихають викладачів до самовдосконалення, збагачують неповторною енергетикою глибокої любові до вихованців, наповнюючи світлом їх серця.

Хочеться, щоб у нашому закладі дихалось ароматом любові, добра, щирості, розуміння панувала атмосфера доброзичливості, радості і надії.

Кушка Н.Х.,

завідувач навчально-методичним кабінетом

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти