Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 0071Вивчення англійської мови – процес складний, але пізнавальний та творчий. Варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою, є потребою часу, адже 2016 рік проголошений роком англійської мови в Україні.

Під час вивчення англійської мови в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького» студенти знайомляться також з традиціями і звичаями інших народів, переконуються у неповторності власної української культури.

Нещодавно 41 група спеціальність «Початкова освіта» (керівник групи Крива Т.В.) на чолі з викладачем Міщенко О. М. провели відкритий освітньо-пізнавальний виховний захід з використанням мультимедійних технологій (консультант викладач інформатики, вчитель-експерт Microsoft Вірченко С.Л.) під назвою «Життєвий устрій та традиції британської королівської сім’ї».

Захід пройшов у вигляді прес-конференції, на яку завітали члени королівської родини та журналісти провідних українських телеканалів, ролі яких виконували студенти групи. Студенти не лише дізналися про традиції родини, розпорядок дня королеви Єлизавети ІІ, основні її обов’язки, а також про громадську діяльність та інтереси її чоловіка Філіпа, герцога Едінбургського, принца Уільяма, його дружини Кетрін – герцога та герцогині Кембріджських та принца Уельського Гаррі, а й змогли насолодитися королівським чаюванням.

Заходи такого типу удосконалюють комунікативні компетенції студентів, розширюють їх світогляд, виховують повагу до родинних цінностей, підкреслюють важливість передачі сімейних традицій, зв’язків між поколіннями та згуртовують студентський колектив.

Кушка Н.Х.,

завідувач навчально-методичним кабінетом

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти