Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

DSC 07804 грудня 2015 року в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулася відкрита виховна година до Дня Збройних Сил України. Підготували захід студенти 43 групи спеціальності «Початкова освіта» (керівник – Накоренко Ірина Семенівна).

На виховній годині були присутні студенти: 11 групи спеціальності «Правознавство» та 21 групи спеціальності «Музичне мистецтво». В ході заходу присутні дізналися про історію створення української армії, волонтерського руху на Україні.

Про участь наших земляків в АТО студентам та викладачам розповів заступник Богуславського районного військового комісара Рузевич Микола Іванович.

Своїми враженнями про участь у Всеукраїнській військово-патріотичній грі «Патріот» поділився студент 43 групи спеціальності «Початкова освіта» Сукайло Артем.

Проведений захід був спрямований на формування патріотизму, любові до Батьківщини, гордості за мужність та героїзм захисників незалежної України.

Прудиус О.С.,

голова ЦК керівників студентських груп

та вихователів гуртожитку

 

 Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти