Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 
Новини - Новини коледжу

PC0304863 грудня до річниці з Дня народження відомого просвітителя, філософа, поета Григорія Савича Сковороди в коледжі пройшли педагогічні читання «Г.С. Сковорода – символ мудрості українського народу». З цікавими доповідями та презентаціями виступили студенти 4-х курсів (Дурицька Марія «Освітня діяльність і педагогічні погляди Григорія Сковороди», Кліванська Анастасія «Життєвий та творчий шлях філософа», Лелека Юлія «Ідея «сродної праці»
в спадщині Г. С. Сковороди», Макітренко Наталія «Григорій Сковорода про розумове, моральне та трудове виховання»), яких підготували викладачі психолого-педагогічних дисциплін.

Пісня Григорія Сковороди доторкнулася до кожного серця золотим голосом української співачки Ніни Матвієнко.

Ведучий Панасенко Максим ознайомив присутніх з виставкою праць відомого педагога, підготовленою працівниками бібліотеки.

… Минуло багато часу, як самобутній письменник Григорій Сковорода ходив по землі. Проте голос його не стихає, а все дужчає. Його заповіді справедливості, добра, людяності, працьовитості знаходять відгук і в наших серцях.

С.В.Колесніченко,

ГЦК викладачів педагогіки і психології (шкільної)

 Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти