Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 
Новини - Новини коледжу

DSC 0428Щороку, на початку грудня в нашому навчальному закладі проходять різнопланові заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.
Студенти не можуть та не хочуть стояти осторонь даної проблеми. Тому, саме в ці дні вони звертаються до своїх однолітків з пропагандою здорового способу життя, інформують про всі фактори, які можуть призвести до інфікування цією страшною хворобою.

1 грудня студентська рада коледжу провела акцію «Зупини СНІД, щоб він не зупинив тебе!».

2 грудня 2015 року в читальній залі бібліотеки відбулася Обласна профілактично-просвітницька акція «Відповідальність – це життя», яку провели представники Київської обласної студентської ради за підтримки Управління молоді та спорту Київської ОДА, Київського обласного молодіжного центру, МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» та Всеукраїнської благодійної організації «Конвіктус Україна». Студенти отримали пізнавальну інформацію про ВІЛ-інфекцію, з’ясували для себе рівень ризику інфікування, безкоштовно протестувалися на ВІЛ з використанням швидких тестів, отримали інформаційні буклети та листівки.

Соціально-психологічна служба коледжу підготувала інформаційний куточок та організувала проведення цікавої лекції з представником волонтерської організації.

Проведені заходи були спрямовані на формування в студентів здорового способу життя, дотримання ними простих мір безпеки, які є надійним методом профілактики інфікування ВІЛ серед населення, особливо в молодіжному середовищі.

Гогуля С.М.,

заступник директора з виховної роботи

 

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти