Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

PB23036023-25 листопада в коледжі пройшли навчання за тренінговою програмою Міжнародного центру розвитку лідерства «Ключові аспекти допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування» за сприяння дирекції КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького».

Учасниками тренінгу стали викладачі ЦК соціально-педагогічних дисциплін, ЦК викладачів педагогіки і психології (шкільної), студенти 31 та 41 груп спеціальності «Соціальна педагогіка», соціально-педагогічна служба нашого закладу та СЗОШ №1, начальник відділу соціальної роботи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Надзвичайно професійна робота тренерів Сергія Савєльєва та Вячеслава Бондаря забезпечила можливість практично засвоїти матеріал за темами: «Допомога дітям, які пережили травму», «Допомога дітям, які мають порушення прихильності», «Дисципліна: як впоратись із проблемною поведінкою дитини?».

Учасники дізналися багато цінної інформації про стрес, емоційні та психологічні травми, терапевтичну техніку роботи з дітьми, яких було вилучено з сім’ї та які мають порушення дисципліни.

Швидко промайнули три цікаві, насичені і емоційно - яскраві дні в дружній атмосфері   спілкування людей різних соціально і вікових категорій, які стали друзями, однодумцями, партнерами спілкування. Всі очікування справдилися, а це дає право стверджувати, що мети тренінгу досягнуто!

Берегеля Л.М.,

ГЦК соціально-педагогічних дисциплін

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти