Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

DSC 031123-28 листопада в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» комісією соціально-економічних дисциплін були проведені заходи до Дня пом’яті жертв голодомору і політичних репресій.

Студенти других та третіх курсів підготували дослідницькі роботи про причини і наслідки голодомору, зібрали спогади очевидців тих подій, зробили виставку малюнків. Присутні заслухали доповіді про голодомор на Київщині та Богуславщині, переглянули фільм «Голод 1932-33рр.».

Під час виступів учасники заходу дізналися про те, що голодомор 1932-1933 рр. - одна з найжахливіших трагедій в історії українського народу, спланований і реалізований комуністичним режимом голодомор і масові репресії поставили під знак запитання саме існування нації. В цей період щохвилини помирало від мук голодної смерті 17 осіб, щогодини - понад 1000. За різними джерелами загинуло від 7 до 9 мільйонів українських селян.                                                                                                                                                                                           Проведені заходи сприяють кращому розумінню дійсності життя українців в 30-ті роки ХХ століття, ознайомлюють студентів з трагічною сторінкою історії українського народу та формують історичну пам'ять поколінь.

Гогуля С.М.,

викладач соціально-економічних дисциплін

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти