Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 031123-28 листопада в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» комісією соціально-економічних дисциплін були проведені заходи до Дня пом’яті жертв голодомору і політичних репресій.

Студенти других та третіх курсів підготували дослідницькі роботи про причини і наслідки голодомору, зібрали спогади очевидців тих подій, зробили виставку малюнків. Присутні заслухали доповіді про голодомор на Київщині та Богуславщині, переглянули фільм «Голод 1932-33рр.».

Під час виступів учасники заходу дізналися про те, що голодомор 1932-1933 рр. - одна з найжахливіших трагедій в історії українського народу, спланований і реалізований комуністичним режимом голодомор і масові репресії поставили під знак запитання саме існування нації. В цей період щохвилини помирало від мук голодної смерті 17 осіб, щогодини - понад 1000. За різними джерелами загинуло від 7 до 9 мільйонів українських селян.                                                                                                                                                                                           Проведені заходи сприяють кращому розумінню дійсності життя українців в 30-ті роки ХХ століття, ознайомлюють студентів з трагічною сторінкою історії українського народу та формують історичну пам'ять поколінь.

Гогуля С.М.,

викладач соціально-економічних дисциплін

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти