Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 
Новини - Новини коледжу

DSC 007020 листопада 2015 року в коледжі проходила акція «Дитинство без насилля», присвячена Міжнародному дню спільних дій в інтересах дітей.

Під час акції студенти коледжу пригадали основні положення Конвенції ООН про права дитини, про обов’язки та відповідальність підлітків перед законом України, адже кожна дитина повинна знати і вміти користуватись правами і свободами.

Студенти спеціальності «Соціальна педагогіка» музичною постановкою «Проблеми дитини» привернули увагу присутніх до участі дорослих, соціальних служб, суспільства у вирішенні проблем дитини, що опинилася у складних життєвих обставинах.

Текст звернення дитини до дорослого, яке зачитала студентка 4 курсу сп. «Соціальна педагогіка» Прідьма Діана, зворушив кожного глядача до сліз, а студенти 11 групи сп. «Дошкільна освіта» організовали флешмоб в підтримку акції.

На завершення студентка 4 курсу Наталія Осадча виконала чудову пісню «Зачекай, моє дитинство», а учасники акції відпустили в небо символічних посланців – кольорові кульки, на яких від імені дітей вони написали прохання і побажання до дорослих: «Дорослі, припиніть війну», «Мамо, обіймай мене частіше», «Захистіть нас від СНІДу», «Тату, я боюся тебе, коли ти вживаєш спиртне».

Метою заходу було привернути увагу суспільства до питання захисту прав та інтересів дітей та молоді.

Маковецька О.І.,

практичний психолог

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти