Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 
Новини - Новини коледжу

DSC 0175Викладачі коледжу взяли участь у Десятих Всеукраїнських Педагогічних Читаннях «Виховуватися в моральному кліматі пам’яті», які проводились 21-22 листопада у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова.

Відкрив читання С. Л. Крук, кандидат педагогічних наук, директор Центру інноваційної педагогіки та психології Хмельницького Національного університету, доцент, Лицар Гуманної Педагогіки. Особливо хвилюючим було звернення до учасників зібрання Ш.О. Амонашвілі, академіка, доктора психологічних наук, професора, почесного президента Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки.

Відбулось п’ять спільних зустрічей, на яких провідні науковці, вчителі, вихователі, викладачі вузів з різних куточків України поділились своїм досвідом, який базується на началах гуманності та віри в дитину, на основі виховання творчістю та співробітництва педагогів з дітьми. Завдання школи – спираючись на всю повноту дитячого життя, надати йому культурних форм саморозвитку, перетворити заняття в «уроки щастя життя», пізнання, спілкування, дорослішання. Викладачі коледжу мали змогу за власним вибором взяти участь у роботі семи творчих майстерень: «Пам'ять духа і земне життя людини», «Самовдосконалення – основа морального клімату пам’яті», «Жити і діяти з почуттям відповідальності за свої думки і слова», «Сім’я як відображення вічності» та майстер-класів: «Світ прекрасного для дитини починається в сім’ї», «Ментальність українців у контексті морального клімату пам’яті», «Слово – ключ до таємниці життя», «Що в серці нашому ми бережемо?» та інші. Для всіх присутніх майстер-клас на тему: «Дошкільне виховання та ранній розвиток» провів П. Ш. Амонашвілі, президент Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки, директор дошкільного дитячого закладу «Басті-Бубу» м. Тбілісі, соціолог, письменник, Лицар Гуманної Педагогіки. Особливо запали в душу слова В. Г. Ніорадзе: «Той, хто не може жити без дітей, хто постійно працює над собою, удосконалює свої особисті якості і свій духовний світ, завжди знайде прямий шлях до душі кожної Дитини. І він буде нести відповідальність перед Богом, щоб діти жили у вищих вібраціях, щоб уроки, підхід вчителя були побудовані на Вірі, Надії, Любові».Завершились Читання підбиттям підсумків та екскурсією в Історико-меморіальний музей Михайла Грушевського.

                                                                                                           Л. М. Басай,

викладач коледжу, учасник Читань.

 

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти