Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 
Новини - Новини коледжу

DSC 0467

9 листопада 2015 р. День української писемності та мови для студентів та викладачів КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» розпочався урочисто: перед заняттями студенти-знавці рідної мови вітали усіх зі святом і роздавали буклети з планом декади української мови в коледжі, графіком філологічних конкурсів та міні-словником з культури мовлення.

Об 11 годині в студентських аудиторіях, методкабінеті та читальній залі коледжу в уважній тиші студенти, викладачі, технічні працівники коледжу писали радіодиктант національної єдності, присвячений 15-річчю патріотичній акції, що об’єднує мільйони українців у світі. Спеціально підготовлений текст із студії Національної радіокомпанії диктував відомий лінгвіст О.Авраменко.

Популярність радіодиктанту в коледжі щороку зростає, і цьогоріч учасників акції було майже 100 осіб. Учасником-ювіляром став і викладач музичних дисциплін Сабов І.І., який з 2000 року бере участь в цій унікальній акції. І найголовніше в диктанті – це не перевірка знань, а солідарність з усіма, хто любить і шанує українську мову.

Волошенко О.В.,

ГЦК викладачів української мови та літератури

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти