Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 
Новини - Новини коледжу

DSC 03072 листопада 2015 року в Україні відзначався День інженерних військ. Це свято є символом вшанування славних традицій героїзму, мужності, самовідданості такій нелегкій праці багатьох поколінь.

За сприянням директора коледжу Лисака С.В., викладачів музичних дисциплін Трачук З.В., Трачук М.С., Духан С.В. та студентів 41 групи спеціальності «Музичне мистецтво» у військовій частині, яка базується в смт Ольшаниця відбувся концерт.

В цей святковий день творчий колектив «Співаночки» дарував всім присутнім свої музичні подарунки. Учасники гурту, Тригуб Анастасія, Калитенко Катерина, Бондаренко Андрій, своїми запальними піснями й танцювальними номерами у постановці Петюр Оксани порадували військовослужбовців та отримали гучні аплодисменти.

Під час урочистостей командир військової частини А 0543 Євстаф’єв С.В. висловив вдячність за професіоналізм і нагородив керівників і учасників гурту «Співаночки» подякою, запевняючи військових у подальшій співпраці.

Макітренко Наталія,

студентка 41 групи

спеціальності «Музичне мистецтво»

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти