Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0690Традиційно 2 жовтня відзначають Міжнародний день соціального педагога. Це свято прийняте у травні 2009 року на Копенгагенській Конференції соціальних педагогів, учасниками якої були 44 країни, метою якого є звертання уваги людей всього світу на питання терпимості, розуміння та ненасильства.

В цей день у КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» відзначали теж це свято. Адже фахівців за спеціальністю «Соціальна педагогіка» в навчальному закладі почали готувати ще з 1994 року.

Сьогодні на цій спеціальності навчається 86 студентів, які опановують науку разом з викладачами психолого-педагогічних дисциплін.

В рамках свята було проведено акцію «Добро починається з мене», де студенти і викладачі поділилися, якими добрими справами розпочали день та які добрі справи планують зробити найближчим часом.

З великим задоволенням студенти цієї спеціальності організували флешмоб «Ми різні, але ми разом», до якого долучилися і студенти інших спеціальностей.

А на завершення професійного свята пройшов святковий концерт. Зі сцени прозвучало багато теплих слів про найблагороднішу професію суспільства - професію соціального педагога. Свято об’єднало перших випускників та студентів цієї спеціальності, викладачів, представників районних соціальних служб.

Психологічна служба коледжу

 

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти