Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

DSCN4506В коледжі відбулося відкриття Всеукраїнської пересувної виставки образотворчого мистецтва «Слідом за мною...», присвячена 115-річчю з дня народження Катерини Білокур, яка проводиться Національної спілкою художників України при підтримці Управління культури Київської обласної державної адміністрації у містах Київської області.

Метою виставки є вшанування видатного творчого вкладу Катерини Білокур в історію образотворчого мистецтва України, як частині світової культурної спадщини, пошук ознак наслідування творчих здобутків Катерини Білокур у творчості сучасних українських художників.

В п’ятницю, 25 вересня, студенти, викладачі та гості міста мали змогу долучитися до мистецтва живопису, графіки та яскравих зразків   декоративно-прикладного мистецтва. Пересувна виставка проходитиме в коледжі з 25 вересня по 3 жовтня і дасть можливість студентам детальніше вивчити авторські техніки, стилі виконання та вивчити творчість сучасних художників України.

 

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти