Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

LRd2Y8g0aHMЗа запрошенням директора Андрія Олександровича Полосенка студенти-випускники, учасники школи лідерів "Формат-НІ" відвідали підприємство "Аграрний інвестиційний союз" по виробництву молочної продукції в селі Бовкун Таращанського району. Саме директор виробництва провів цікаву та пізнавальну екскурсію для молоді, під час якої студенти були неабияк здивовані процесом роботи підприємства із застосуванням новітньої технології та американського обладнання, а ще вразила чистота та сумлінна праця фахівців.

Дане підприємство забезпечує велику кількість населення України молоком та є постачальником сировини на заводи по переробці та виготовленню молочних продуктів, зокрема на завод з виготовлення сирів "Звенигора", останній відзначив дане підприємство як одне з найперспективніших та яке виробляє на сьогодні якісне молоко з високим відсотком жирності.

Студенти отримали не тільки позитивні емоції, а й мали змогу продегустувати свіже молоко, яким вони смакували на одному з найкрасивіших місць району - "Мар’їному стрімчаку".

Як добре, що є такі люди, які розвивають сільське господарство на своїй малій Батьківщині.

Ця екскурсія наштовхнула випускників на роздуми про вибір майбутньої професії.

 

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти