Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

DSC06832З 08.06 по 17.06 на базі Центру підвищення кваліфікації та післядипломної підготовки Національного університету фізичного виховання і спорту України викладачі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» Коваленко Ю.А. та Тимошенко О.М. проходили курси з підвищення кваліфікації викладачів фізичного виховання ВНЗ I-IV рівнів акредитації.

 В університеті були створені всі умови для вдосконалення знань й умінь потрібних для ефективного здійснення професійної діяльності за спеціальністю «Фізичне виховання», яке для нашого навчального закладу є досить важливим. Курси відбувалися на сучасній матеріальній базі університету як фітнес-центру, так і науково-дослідного інституту із залучанням найкращих фахівців та практиків, а викладачі мали змогу ознайомитися не лише теоретично, а й практично з методикою фізичного виховання та застосуванням інноваційних технологій у фізичному вихованні і спорті студентів.

Кушка Н.Х.,

зав. навчально-методичного кабінету

  Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти