Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

DSC 003814 травня 2015 р. проходив регіональний фестиваль студентських і дитячих хорових колективів «Якщо заспіває школа – заспіває країна», започаткований Анатолієм Тимофійовичем Авдієвським та присвяченим до 180-річчя Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. У фестивалі брали участь хорові колективи педагогічних навчальних закладів та дитячих мистецьких шкіл з метою відродження, збагачення й розвитком великих традицій української хорової культури та її генетичної основи української народної пісні.

Цьогоріч на цьому святі виступав і мішаний хор КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького». На заході панувала духовна атмосфера, яка несла слухачам і учасникам мир, любов і надію на щасливе майбутнє.

Саме така атмосфера сприяла творчому піднесенню у виступі хорового колективу навчального закладу, який отримав диплом ІІІ ступеня.

Дякуємо директору та адміністрації коледжу за змогу відвідати фестиваль та отримати незабутні враження та досвід.

Задоя О.В.,

голова ЦК музичних дисциплін

 

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти