Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 
Новини - Новини коледжу

DSC 0758

Одягнімо вишиванки, друже,

Хай побачить українців світ –

Молодих, відважних, дужих,

У єднанні на сто тисяч літ.

21 травня вся Україна святкувала День вишиванки. До свята національної єдності долучилися викладачі і студенти КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького».

Тож в цей день всі учасники акції повинні були прийти в національному вбранні – вишиванці, та вкотре продемонструвати їхнє різнобарв’я. У фойє коледжу спільними зусиллями викладачів і студентів було організовано виставку старовинного українського одягу, експонати якої представляли різні етнографічні регіони.

Близько 400 осіб взяли участь у Марші вишиванок. Хода рушила центральною вулицею міста до пам’ятника Марусі Богуславці, де учасники із прапорами, в національних костюмах вітали перехожих патріотичними гаслами й співали українських пісень. Цього року свято набуло особливого змісту, адже уособило в собі єднання українців на збереження традицій, культури свого народу. На легендарну дівчину Богуславщини одягнули жовто-блакитний пояс, щоб підкреслити святковість та неповторність заходу. А щоб зазначити свою приналежність до великої української нації, всі учасники ходи виконали Гімн України, заспівали «Пісню про коледж» та зробили колективне фото на згадку.

Ковальська О.В.,

викладач української мови та літератури

Відеогалерея:

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти