Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 
Новини - Новини коледжу

DSC 0812Україна починається з нас, прокидається нестримним бажанням зберегти життя кожного, хто зараз не з нами, хто зараз ризикує собою для нашого світлого майбутнього. Викладачі та студенти КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» намагаються не стояти осторонь від цих болючих для кожного українця подій.

За ініціативи циклової комісії викладачів фізичного виховання, завідувачів відділень, студентської ради 13 травня було проведено в рідному місті на площі Ярослава Мудрого патріотичний флешмоб «З Україною в серці» на підтримку наших випускників (нині учасників АТО) та задля миру в нашій країні.

Розпочався танцювальний батл музичним вітанням до богуславчан піснею «Україна» у виконанні студентів сп. «Музичне мистецтво» Бондаренка А. та Загорулька Д., а танцювальний колектив «Либідь» під керівництвом Щедріної І.Я. подарував запальний народний танець «Український святковий».

Кожна команда з чотирьох відділень представляла сучасні хореографічні постановки. Щирими оплесками глядачі зустрічали команди, які своїми оригінальними виступами продемонстрували український неповторний оптимізм та свій талант.

Завершальним акордом флешмобу, який не залишив байдужого жодного із присутніх, була «Молитва за Україну» у виконанні студентки сп. «Музичне мистецтво» Островки Яни. Всі учасники свята створили атмосферу єдності та віри у перемогу, стали гідним прикладом для наслідування й, об’єднавши руки, утворили таке дорогоцінне слово – Україна.

Хочеться побажати миру і процвітання нашій неньці Україні, захисникам повернутися додому живими і з перемогою, а студентам - здійснення їхніх мрій та задумів!

Ковальська О.В.,

викладач української мови та літератури

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти