Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

DSC 00957-8 травня 2015 року в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» відбулися заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення та 70-й річниці Великої Перемоги.

У читальній залі бібліотеки було проведено відкриту виховну годину на тему «Мужність і відвага крізь покоління», яку підготували студенти 11 та 21 груп спеціальності «Правознавство» (керівники груп – Кушнір О.М. та Голубєв С.Ю.).

Студентська рада та студентський профспілковий комітет провели акцію «Забуті могили» по упорядкуванню пам’ятного знаку на місці розстрілу комсомольсько-партійного активу Богуславщини.

Студенти спеціальності «Образотворче мистецтво» та «Соціальна педагогіка» під керівництвом викладача декоративно-прикладного мистецтва Голінської О.К. провели акцію «Червоні маки» по зібранню коштів для студентів-випускників коледжу, що перебувають у зоні АТО.

Працівники бібліотеки підготували виставку тематичної літератури до 70-річчя Великої Перемоги на тему «Вічна слава безсмертю хоробрих».

Такі заходи сприяють формуванню у студентів патріотизму, гордості за подвиг наших земляків, мужності, співчуття та толерантності.

Гогуля С.М.,

заступник директора з виховної роботи

 

Фотогалерея:

Виховна година на тему «Мужність і відвага крізь покоління»:

Акція «Червоні маки»:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти