Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

DSC 006416 березня на базі коледжу відбувся захист студентських проектів за програма Intel® «Навчання для майбутнього» однієї з найбільш масштабних міжнародних освітніх програм корпорації Intel.

Програма покликана допомогти студентам педагогічних ВНЗ опанувати ефективні педагогічні та інформаційні технології, розширити їх використання під час організації самостійної проектно-дослідницької діяльності учнів. 

 Ми неодноразово могли переконатись, що проектна діяльність зорієнтована на самостійну творчу активність підлітків, яка дає змогу підвищити самооцінку та набути досвіду командної роботи.

У ході цього курсу студенти працювали над навчальними проектами, в яких особлива увага приділяється пізнавальним інтересам та потребам учнів, які в свою чергу проводять власні дослідження.

Методистами проектів основна увага приділялась інтеграції комп’ютерних технологій до практики сучасної школи.

В результаті проходження навчання студенти мають розроблене портфоліо навчального проекту, готове до застосування на уроці чи в позанавчальний час, масу позитивного досвіду та вражень від власних результатів.

 

Методисти проекту: Кінзельська Н.В., Крива Т.В,

 

  Фотогалерея:

 


 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти