Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 
Новини - Новини коледжу

Cemfhn-CmoYДуже приємно відзначити, що серед викладацького складу нашого коледжу є молоді таланти, які намагаються якнайкраще розкритися.

Леся Сергіївна Здоренко не тільки талановитий музикант і педагог, вона ще й неординарний художник, майстер фантазій та імпровізацій, яка опанувала сучасні художні техніки, напрямки декоративно-прикладного мистецтва.

Особливе бачення навколишнього світу, художній смак перейняла від своїх предків. У її роду по батьківській лінії були художники і музиканти. Мистецьким даром Бог наділив і Лесю.

Здоренко Л.С. неодноразово влаштовувала персональні виставки, демонструючи свої творчі роботи: прикраси ручної роботи з полімерної глини, декупаж на склі, картини з соломи тощо. Особливе її захоплення – художня фотографія. Нове хобі – мініатюри з пластичної глини: музичні інструменти, ляльки. Уподобала вона й косметично-декоративне миловаріння.

Цими весняними днями в стінах бібліотеки коледжу Леся Сергіївна презентувала виставку своїх картин у стилі вітражного розпису та золотої гравюри. Багато хто з викладачів, студентів та гостей коледжу мали змогу помилуватися її роботами.

Тож хочеться побажати цій обдарованій дівчині натхнення, радості творіння, душевного блюзу, весни і кохання!

Бурлетова О.В.,

завідувач бібліотекою коледжу

 

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти