Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 
Новини - Новини коледжу

DSC 9128В районному будинку культури м. Богуслава 4 березня 2015 року пройшов концерт Національної заслуженої капели бандуристів України імені Г.І. Майбороди під керівництвом художнього керівника та головного диригента Заслуженого діяча мистецтв України Юрія Курача.

Самобутнє мистецтво бандуристів знають і люблять в усіх куточках України, і чимало поціновувачів української пісні та музики є і в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького». Студенти та викладачі зі справжньою насолодою поринули у чарівний світ мистецтва. Хоровий спів у супроводі ніжного звучання бандури, театралізація кожної пісні створили незабутнє враження, полонили серця і струни душі всіх глядачів.

Гордимося і тим, що випускники нашого навчального закладу, Клименко Євген та Тетяноха Юрій, є учасниками цього славетного колективу. Тож в майбутньому Національній заслуженій капелі бандуристів України бажаємо натхнення і творчих злетів! Дякуємо за чудовий виступ!

Гогуля С.М.

заступник директора з виховної роботи

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти