Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

DSC 00073 березня 2015 р. в рамках методичного об’єднання викладачів педагогіки, психології та окремих методик ВНЗ І-ІІ р.а. Центрального регіону відбувся вебінар «Впровадження ідей гуманної педагогіки в практику роботи ДНЗ», організований ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка».

У вебінарі взяли участь викладачі та студенти нашого коледжу, де голова циклової комісії Концеренко В.І. у своєму виступі «Гуманно-особистісний підхід до дитини в досвіді Ш.О. Амонашвілі» розкрила принципи та методи гуманно-особистісного підходу до дитини в освітньому процесі ДНЗ та спонукала студентів не лише до обговорення, а й до впровадження ідей гуманної педагогіки у практичну діяльність.

Кушка Н. Х., завідувач навчально-методичним кабінетом

 

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти