Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 
Новини - Новини коледжу

DSC 019028 лютого 2015 року у КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» відбувся День відкритих дверей. В цей день до нашого навчального закладу завітало більше ста майбутніх абітурієнтів та їх батьків.

Гості мали можливість оглянути матеріально-технічну базу (кабінети, аудиторії та лабораторії), отримати консультації до вступних випробувань, а також поспілкуватися з викладачами профільних дисциплін, щоб безпомилково обрати майбутню спеціальність.

В актовій залі коледжу всіх присутніх привітав директор – С.В.Лисак, де майбутнім студентам та їх батькам надав вичерпну інформацію з приводу  вступу до коледжу та подальшого навчання в ньому. А заключним акордом цього дня став запальний концерт, який підготували студенти та викладачі.

Гогуля С.М.,

заступник директора з виховної роботи

 

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти