Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0088В читальному залі коледжу 11.02.2015 р. відбулася зустріч з етнографом, письменницею, поетесою, культурним та громадським діячем Литвин Антоніною Іванівною. Разом з нею прибули кобзар-бандурист, заслужений артист України Тарас Силенко, засновник школи бойового мистецтва Твердослав Філатов та засновник «Тетерівського кіша» Сергій Шевченко.

Атмосфера в залі була наповнена гармонією та позитивним настроєм. Цікава розповідь Антоніни Іванівни захопила слухачів і про сутність української пісні, і про звичаї та традиції українського народу в фольклорі, посилаючись на свої пракорені. Розповідь була наскільки зворушливою, що зачарувала та полонила всіх присутніх загадковою тишею, уважністю і зосередженістю.

Завершилася зустріч прекрасним виконанням пісні «Про правду і кривду» в супроводі бандури Тараса Силенка.

Цей захід спрямований на формування патріотизму в молоді, утвердження духовності і щоб завжди пам’ятати про своє родове пракоріння.

 

Л.П.Романенко,

викладач образотворчого мистецтва

 

Фотогалерея:

Unable to read/write the source directory (/home/stefan00/bgc.in.ua/www/images/news14/kriz_viky/), please check if your source directory exists
 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти