Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 
Соціальний педагог - Студенту

На жаль, більшість з нас ходить приблизно однаково – в основному, дивлячись собі під ноги. Дивитися ж треба на всі боки, причому уважно. Так можна побачити і потенційного терориста, і підозрілий предмет, і просто небезпечну компанію вуличної шпани у підворітті. Звичайно, в нашому кліматі, з довгою зимою, це не просто. Під ноги доводиться дивитися, щоб не посковзнутися при ожеледі. Значить, треба спробувати робити так: оглянули околиці, потім — під ноги; потім — знову по сторонах і т.д. Це називається «скануванням місцевості».На вулиці практично все має значення. Добре відомо, що вибух припаркованого в людному місці або біля житлових будинків автомобіля — один з улюблених прийомів терористів. Звертайте найпильнішу увагу на такі кинуті машини. Якщо помітили біля свого будинку незнайомий автотранспорт, що припаркований протягом декількох днів, - спробуйте з’ясувати у сусідів, кому він належить, чому саме тут покинутий. Або хоча б не полінуйтеся подзвонити своєму дільничому інспектору, в крайньому випадку зверніться до ЖЕК – вони вживуть необхідних заходів.

Остерігайтеся на вулиці не тільки сп’янілих, але і гулящих підлітків – і вони можуть бути небезпечними. Входи до підвалів, на горища повинні бути завжди і надійно закриті. Східцеві майданчики не повинні ставати притулком для бомжів і наркоманів. Домофони повинні працювати, а не пропускати усіх без винятку до вашого під’їзду. Нарешті, перед входом до під’їзду повинне горіти світло, як і на східцевих майданчиках.

Пам’ятайте: як правило, терористи – чужаки, прийшлі люди, сторонні у вашому місті. Свої рідко стануть висаджувати у повітря будинки, у яких, можливо, живуть їх власні родичі. Чужа ж людина завжди помітна. Вона не знає, де знаходяться усім відомі місця, розпитує дорогу, іноді цікавиться тим, що для нормальної людини давно відоме і звичне. Ви, наприклад, знаєте, де знаходиться найближче відділення міліції? Або знаєте, або вам і знати цього не треба. А ось терористу це украй необхідне знати, для того щоб унебезпечити себе від оперативних співробітників.

Отже придивіться уважніше до людини, яка цікавиться, де ж тут міліція. Запитайте, навіщо це йому знадобилося. І подивіться, як він реагуватиме. Якщо щось покажеться вам підозрілим, дивним або просто незрозумілим, знайдіть спосіб сповістити про це співробітників міліції (дільничого або «02»). Спробуйте добре запам’ятати зовнішні прикмети людини, що викликала у вас підозру, щоб детально описати його співробітникам міліції. Не намагайтеся організовувати стеження за підозрілою людиною, це повинні робити фахівці. Не робіть самостійних спроб затримати підозрілу людину, як би добре Ви б не були фізично підготовлені.


 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти