Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 
Соціальний педагог - Студенту

      Окрема тема - це наші поштові скриньки і те , що в них тепер потрапляє.
Історія розповсюдження бацил сибірської язви в США восени 2001 року всіх навчила: біологічний тероризм - це страшна міна уповільненої дії. Біотерор завжди приходить тихо і непомітно, в акуратному поштовому конверті, через звичайну поштову скриньку. Хочете уникнути цьогo? Передусім, контролюйте свою поштову скриньку . Не дозволяйте використовувати її в якості ящика для сміття чи складу для зберігання наркотиків наркоманам, що живуть поруч. Звертайте увагу на все незвичайне, що може в ньому з’явитись. І, звичайно, обережно відчиняйте його, не смикайте занадто сильно, а то буває і так, що діти сусідів прив’язали за ниточку звичайний капсуль, а поруч з ним – відкриту коробку сірників. Страшного нічого не станеться, але руки поранити досить реально.


     Тепер - найголовніше. Не поспішайте відкривати конверт із незнайомою зворотньою адресою, з невідомим вам відправником. Останнім часом у нас є популярною так звана адресна розсилка рекламної продукції - поштова реклама різноманітних фірм, різноманітних товарів і послуг. Інформаційні бази даних з прізвищами, адресою і навіть телефонами стали загальнодоступними - ось і звертаються до нас комерційні фірми за ім’ям та по батькові. Кажуть, підвищення попиту виправдовує затрати на таку рекламу. Вважають, що дуже швидко вона зменшиться: обережні люди вже перестали відкривати незнайомі конверти такого роду. І правильно роблять. Ми, звичайно, не в Америці живемо, але якщо якийсь терорист захоче вчинити масовий терористичний акт у великому місті, то легше всього йому буде замаскувати свої конверти з бацилами сибірської язви, чуми чи оспи під банальну і всім звичну поштову рекламу. Народ у нас , на жаль, все ще занадто довірливий. А біла смерть, як вже назвали біотероризм, приходить непоміченим


 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти