Меню сайту

ВхідДо уваги студентів!

з 1 січня 2019 року змінено банківські реквізити рахунків для зарахування коштів за освітні послуги!

МФО: 820172

Банк: Державна казначейська служба України, м. Київ УДКСУ у Богуславському районі

Код ЄДРПОУ: 02139630

р/рахунок: 

31553258122654 (для зарахування плати за навчання)

31550258222654 (для зарахування плати за гуртожиток)

 


 

 

22 лютого 2019 року (п'ятниця) о 10:00

відбудеться ХIV обласний фестиваль-конкурс художньої та музично-виконавської майстерності

«Юні таланти»

 

До участі у ХIV фестивалі-конкурсі запрошуються учні 8 та 9 класів загальноосвітніх шкіл, учні Дитячих музичних шкіл або шкіл мистецтв. Учасники можуть брати участь в одній або кількох номінаціях: академічний вокал, естрадний спів, інструментальне виконавство, живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво.  

Детальніше >>>

Практичний психолог - Студенту

   Стрес – це одна з найпоширеніших у світі хвороб, яка не знає ні расових, ні вікових, ні класових кордонів. На жаль, подолати стрес дуже непросто, але можливо. Ось кілька порад, які можуть у цьому допомогти:

Розкажіть про те, що вас гнітить.

Стрес не виникає на порожньому місці. Якщо у вас є певні проблеми, що вас мучать, розкажіть про них кому-небудь. Знайдіть людину, якій ви могли б довіряти і поговоріть з нею. Залишатися з проблемами сам на сам дуже важко. Виговорившись, ви відразу відчуєте полегшення.

Не сидіть, склавши руки.

Можна безкінечно мучити себе власними переживаннями. Вони не зникнуть, поки ви будете сидіти, склавши руки. Для того, щоб позбутися від стресу, ви повинні спершу усунути його причину. Якщо ви нічого не зробите для того, щоб позбутися від своїх проблем, вони так і будуть з’їдати вас зсередини.

Не дозволяйте тиснути на вас.

Стрес – це найчастіше результат тиску. Який камінь тисне на ваші плечі і не дає вам спокійно жити? Можливо, настав час його скинути? Навіть якщо у вашому житті є проблема, на вирішення якої потрібно занадто багато сил і часу, ви ні в якому разі не повинні дозволяти їй отруювати ваше існування. Позбавтеся від вашого вантажу і вдихніть вільно.

Відпочиньте.

Кращі ліки від стресу – це хороший відпочинок. Проблеми, що на вас навалилися, зовсім не такі страшні, як вам здається. Просто у вас немає сил на те, щоб вирішити їх. Не шкодуйте час на сон, відпочивайте, приймайте заспокійливі ванни і т.д.

Допомагайте іншим людям.

Іноді найкращий спосіб боротьби зі стресом – це простягнути руку допомоги тому, хто знаходиться поруч. Підтримайте близьку вам людину, запишіться у волонтери, займіться доброчинством – станьте людиною, яка приносить користь. Це допоможе вам повірити в себе і дасть вам можливість відчути себе потрібними.

Спілкуйтеся.

Товариство людей – це найкраща анестезія. Спілкування змушує вас відчувати, що ви не самотні, це вселяє сили і оптимізм. Якщо ви постійно відчуваєте себе розбитими, не бійтеся попросити підтримку у близьких людей. Вам не обов’язково виливати їм душу, досить просто провести трохи часу разом, розвіятися і хоча б на трохи забути про свої проблеми.

Візьміть своє життя під контроль.

Тільки ви самі можете контролювати ваше життя і вирішувати якою воно буде. Як тільки ви усвідомлюєте це, страх і невпевненість покинуть вас. Замість того, щоб мучити себе песимістичними настроями, змініть ваше життя на краще: знайдіть цікаве хобі, заведіть нові знайомства, відпочиньте в іншому місті і т.д. Ви самі є режисером своєї долі, тож вибирайте сценарії із щасливим кінцем.

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти