Меню сайту

ВхідДорогі студенти, батьки та викладачі!

   Сьогодні всі ми опинились в непростій і новій для всіх ситуації. Ми разом вчимося нових способів взаємодії.

   Всі вже помітили певні зміни в поведінці: тривогу, злість, протести, роздратування, через те що не можемо жити звичним до цього життям. Діти далі будуть суперечити, виносити мозок і бунтувати. Це нормальна і очікувана поведінка в таких умовах. Тому:

   Шановні батьки! Все, що потрібно зараз нашим дітям, – комфорт і любов та відчуття того, що все закінчиться і все налагодиться. Подивіться разом фільм чи спечіть печиво, відвідайте онлайн-екскурсії, поцікавтесь, чи виконують домашнє завдання, можливо, їм потрібна і ваша допомога в цьому процесі. Дистанційне засвоєння матеріалу вимагає більше часу. Крім того, не всі студенти настільки самоорганізовані, щоб без нагадування та контролю вчити новий матеріал самостійно. Для багатьох такий досвід новий та незвичний, не кожен може обійтися без додаткових пояснень.

   Дорогі наші студенти! Ми вже скучили за вами, ми прагнемо, щоб вам було зручно працювати і ви бачили свої результати. Тому шукаємо зручні сервіси і пропонуємо працювати в класах Google та Teams, посилання на відео інструкції є на сайті коледжу.

   Ми всі з вами в одному човні, і коли повернемося в аудиторії, то вивчений матеріал узагальнимо, але не зволікайте зараз на старання і зусилля викладачів, виходьте на зв'язок, використовуючи ваші улюблені гаджети.

   Шановні викладачі! Дуже вдячні вам за те, що намагаєтесь підтримувати навчальний процес на належному рівні і оперативно реагуєте на нові пропозиції та оволодіваєте новими сервісами для навчання. Хотілося б, щоб всі розуміли ситуацію та не вимагали надто багато.

   Тому поважаймо один одного і розуміймо, що в ситуації, яка склалася, важливо нагадувати один одному: «Ти для мене важливий, тому що ти просто є!» Ми всі пройдемо цей карантин і станемо сильнішими.

   Всім добра та здоров’я! Все буде добре!

 

b ncov

 

До уваги студентів та викладачів!

Карантинні заходи продовжено до 24.04.2020 р.

Навчання здійснюється за дистанійною формою відповідно до розкладу навчальних занять на ІІ семестр 2019/2020 н.р. за допомогою сервісів Microsoft Teams та Google Classroom.

 


Якщо у вас виникли проблеми із отриманням матеріалів, можете скористатися інструкцією у форматі PDF або відеоінструкцією на YouTube.  

 

b mon zno

Розклад TV-трансляцій на телеканалі "Рада"

  •     середа: 8:00 - 9:00 та 18:30 - 21:00;
  •     четвер: 8:00 - 9:00 та 18:30 - 21:00;
  •     п’ятниця: 8:00 - 9:00 та 18:30 - 21:00;
  •     субота та неділя: 10:00 - 20:00 (6,5 годин із перервами).

Ютуб-канал міністерства, де можна буде проглянути ефіри, тут.

Бібліотека коледжу є центром із забезпечення інформаційних потреб учасників навчально-виховного процесу. До послуг 1300 користувачів бібліотеки відокремлена затишна читальна зала на 60 місць, кафедри видачі літератури в читальній залі та на абонементі, книгосховище з різноманітною літературою, зал релаксації з комфортною зоною відпочинку. Бібліотека обладнана необхідними для роботи меблями, технічними засобами, сучасними стендами-вітринами тощо. Щодня бібліотеку відвідує близько 500 користувачів, яким видається понад 1000 примірників різних видань.

У фонді бібліотеки представлені документи у різних форматах (книги, періодика, аудіо- і відеодокументи, електронні посібники, наочно-демонстраційні матеріали), які постійно оновлюються і відповідають навчальним програмам, різноманіттю поглядів і точок зору користувачів. Сьогодні фонд налічує понад 63 тисячі примірників документів, в тому числі 50 електронних навчальних посібників. За останні три роки фонд бібліотеки поповнився на 8 тисяч видань, в тому числі 50 назвами методичних посібників створених викладачами коледжу. Щороку коледж підписує близько 100 назв періодичних видань.

З 2006 року в бібліотеці функціонує комп'ютерна система «УФД/Бібліотека», яка призначена для автоматизації основних виробничих циклів. До електронного каталогу введено 69,5 тисяч документів.

Photo 73

Створений в 2007 році Internet-центр відкрив двері не лише до всесвітньої мережі Інформації, він відкрив двері в саму бібліотеку, яка стала більш відкритою і сучасною.

Проведення різного роду заходів: конкурсів, ігор, вікторин, бесід, наукових конференцій, усіляких тематичних зустрічей сприяє громадянському, екологічному, моральному, естетичному вихованню студентів, розвитку їх творчих здібностей.

У нашій бібліотеці є необхідні умови для самостійної роботи студентів: комфортний зал, універсальний бібліотечний фонд, фахові періодичні видання, довідково-пошуковий апарат, бібліографічна база даних профільного змісту, ресурси Інтернету. Проводиться певна робота по накопиченню електронних джерел. Створена картотека електронних видань.

Протягом останніх п’яти років бібліотекою проводились ряд соціологічних досліджень, об’єктом цих досліджень є діагностування стану читання, читацьких інтересів молоді, рівня інформаційної культури студентів.

Бібліотечні працівники як сучасні фахівці роботи з інформацією готові шукати та застосовувати нові форми та методи роботи з користувачами, новітні технології в умовах інформатизації освіти.

 

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти