Меню сайту

Вхід



Результати І етапу предметних олімпіад проведених у

Богуславському гуманітарному коледжі

ім. І.С.Нечуя-Левицького

2013/2014 н.р.

№ з/п

П.І.П. студента

Зайняте місце

Група

Викладач

Географія

 1.

Безушко Максим Васильович

І

11 Сп.

Накоренко І.С.

 2.

Коренюк Максим Олексійович

ІІ

11 П.о.

Накоренко І.С.

 3.

Товстенко Ірина Олегівна

ІІ

11 Еп.

Накоренко І.С.

 4.

Шкварковська Діана Сергіївна

ІІІ

21 Обр.

Накоренко І.С.

 5.

Фурманець Олена Дмитрівна

ІІІ

12 П.о.

Накоренко І.С.

 6.

Лясковська Анна Олександрівна

ІІІ

11 П.о.

Накоренко І.С.

Математика

 1.

Хоменко Віталій Юрійович

І

11 Пр.

Стеценко Н.М.

 2.

Безушко Максим Васильович

ІІ

11 Сп.

Федорченко Л.І.

 3.

Бабенко Оксана Анатоліївна

ІІ

11 Пр.

Стеценко Н.М.

 4.

Гнатьо Аліна Василівна

ІІІ

12 П.о.

Дятленко Н.А.

 5.

Логвиненко Аліна Андріївна

ІІІ

11 Д.

Савченко О.В.

 6.

Соколова Вікторія Миколаївна

ІІІ

11 Фіз.

Стеценко Н.М.

Інформатика

 1.

Кириченко Маргарита Сергіївна

І

31 П.І.

Парубець В.І.

 2.

Плюта Катерина Станіславівна

ІІ

22 Пр.

Парубець В.І.

 3.

Вишкварка Михайло Михайлович

ІІІ

31 П.І.

Парубець В.І.

 4.

Кравченко Анна Віталіївна

ІІІ

21 Еп.

Парубець В.І.

ІV Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т.Г.Шевченка

 1.

Дяченко Надія Валентинівна

І

21 Еп.

 
 2.

Сікорська Наталія Михайлівна

ІІ

21 Пр.

 
 3.

Хохич Інна Олександрівна

ІІІ

21 Пр.

 

 4.

Богач Тетяна Сергіївна

І

23 П.о.

Голобородько М.П.

 5.

Дмитренко Діана Павлівна

ІІ

22 П.о.

 
 6.

Куцокінь Ліана Віталіївна

ІІІ

22 П.о.

 

ХІV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

 1.

Миронюк Тетяна Олегівна

І

11 П.о.

 
 2.

Товстенко Ірина Олегівна

І

11 Еп.

Яковенко Т.В.

 3.

Реєнт Олександр Станіславович

І

33 П.А.І.

Яковенко Т.В.

 4.

Красуцька Світлана Сергіївна

ІІ

42 П.А.

 
 5.

Кириченко Маргарита Сергіївна

ІІІ

31 П.І.

 

ІV Всеукраїнська олімпіада з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

 1.

Шакун Наталія Андріївна

І

21 Сп.

 
 2.

Робак Тетяна Василівна

ІІ

21 П.о.

 
 3.

Артеменко Інна Ігорівна

ІІІ

22 П.о.

 
 4.

Сікорська Наталія Михайлівна

І

21 Пр.

Волошенко О.В.

 5.

Шарлай Наталія Сергіївна

ІІ

21 Еп.

 
 6.

Дяченко Надія Валентинівна

ІІІ

21 Еп.

 

Результати ІІ етапу (обласного)

ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика

№ з/п

П.І.П. студента

Зайняте місце

Група

Викладач

 1.

Товстенко Ірина Олегівна

ІІІ

11 Еп.

Яковенко Т.В.

 2.

Реєнт Олександр Станіславович

ІІІ

33 П.А.І.

Яковенко Т.В.

Результати ІІ етапу ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу

імені Т.Г.Шевченка

№ з/п

П.І.П. студента

Зайняте місце

Група

Викладач

1.

Ключник Тетяна Олександрівна

ІІІ

42 П.А.

Капко Б.Й.

2.

Богач Тетяна Сергіївна

ІІІ

23 П.о.

Голобородько М.П.

Результати ІІ етапу VОбласної студентської олімпіади

з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

№ з/п

П.І.П. студента

Зайняте місце

Група

Викладач

1.

Хоменко Віталій Юрійович

4

11 Пр.

Стеценко Н.М.

Результати ІІ етапу (регіонального)

ІV Всеукраїнської олімпіади з української мови

серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

№ з/п

П.І.П. студента

Зайняте місце

Група

Викладач

1.

Сікорська Наталія Михайлівна

ІІІ

21 Пр.

Волошенко О.В.

Лауреат І премії Київського обласного фестивалю молодих естрадних виконавців «Київщина молода»

№ з/п

П.І.П. студента

Зайняте місце

Група

Викладач

1.

Островка Яна Іванівна

 

31 Муз.

 

Результати тренінгових занять з іноземної мови

серед ВНЗ І-ІІ р.а. Київської області

№ з/п

П.І.П. студента

Зайняте місце

Група

Викладач

1.

Лакомська Світлана Василівна

І

32 П.А.

Дрижай Л.В.

2.

Безчасна Ліана Сергіївна

І

42 П.А.

Дрижай Л.В.

Результати обласного конкурсу студентських наукових робіт

«Захист прав людини. Інститути та практики»

№ з/п

П.І.П. студента

Зайняте місце

Група

Викладач

1.

Худолій Антон Сергійович

 

41 Пр.

Кобилинська І.М.

2.

Хитрова Олена Андріївна

 

41 Пр.

Кобилинська І.М.

 

Галерея нагород:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти