Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

IMG-0167fe715264d39ae0f6a86861935de9-VВідповідно до плану роботи циклової комісії викладачів української мови та літератури на 2018 – 2019 н.р. відбулось засідання круглого столу “Особливості навчання грамоти першокласників за програмою НУШ” для студентів-практикантів спеціальності “Початкова освіта”.

Захід структуровано поділявся на три блоки. Під час організаційного блоку Тамара Вікторівна Яковенко, викладач методики навчання української мови, розповіла про особливості організації навчання грамоти першокласників за програмою НУШ.

Ці вступні слова дали поштовх для плідної роботи учасників круглого столу, до роздумів та дискусій з приводу зазначеної теми. Вчителі-практики Богуславської ЗОШ №1 Жорнова І.М., Котівська Н.М., Гриб В.Ю., Найдіна І.А. вели мову з учасниками круглого столу про систему роботи з рідної мови в умовах запровадження Концепції нової української школи.

Про впровадження інновацій в освітню практику поділились студенти четвертого курсу спеціальності “Початкова освіта ” Куцовол Назарій та Салата Валентина.

Підсумковий блок - рефлексія круглого столу.

Волошенко О.В., ГЦК викладачів української мови та літератури

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти