Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 11707 травня 2019 року в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулася звітно-виборча конференція органів студентського самоврядування гуртожитку. В ній взяли участь студенти всіх відділень та груп коледжу. Загальна кількість запрошених 46 осіб, присутніх –  44.


Першою на звітно-виборчій конференції було заслухано та обговорено звіт голови студентської ради Кучери Яни про те, що відбувалося в нашому гуртожитку і що було зроблено студентською радою за 2018-2019 н.р. Звіт затвердили та позитивно оцінили відкритим голосування більшість присутніх.
Другим питанням на конференції було обрання голови студентської ради гуртожитку. На цю посаду було зареєстровано чотири кандидатури - Коцепуп Ю. (12 група сп. "Початкова освіта. Англійська мова"), Довгопол Ю. (12 група сп. "Початкова освіта. Англійська мова"), Коновалюк В.( 31 група сп. "Музична освіта"), Зіміна Ю. (32 група сп. «Початкова освіта. Англійська мова»). Вони підготували і виступили з власною програмою роботи студентської ради.
Шляхом таємного голосування делегати визначили нового голову студентської ради гуртожитку – Коцепуп Юлію, за яку проголосувало 19 осіб.
Тож бажаємо їй натхнення та успіхів!

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти