Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 000810.04.2019 р. викладачі ЦК педагогіки та психології (дошкільної) і студенти спеціальності Дошкільна освіта взяли участь у вебінарі методичного об’єднання ЗВО І-ІІ р.а. Центрального регіону України «Підготовка майбутніх вихователів до реалізації концепції інклюзивної освіти в роботі з дітьми дошкільного віку».

Обговорювалися такі питання: «Організаційно-педагогічні умови підготовки майбутніх вихователів у закладах фахової передвищої освіти до реалізації концепції інклюзивного навчання» (Мельничук О.І., кандидат педагогічних наук, доцент Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка»); «Організація корекційно-розвивальної роботи з дітьми з особливими потребами: з досвіду роботи» (Суддя З.О., спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, Пастушенко Н.Б., спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка»); «Взаємодія закладів фахової передвищої та дошкільної освіти з проблеми забезпечення процесу інтеграції дітей з особливими потребами в загальноосвітній простір» (Паніца О.С., вчитель-дефектолог ДНЗ КТ №25,   Васько А.М., практичний психолог комунального закладу «Прилуцький навчально-реабілітаційний центр» Чернігівської обласної ради).

Голінська О.Г., голова ЦК викладачів педагогіки та психології (дошкільної) поділилася досвідом з формування у студентів навичок діагностично-корекційної роботи з дітьми дошкільного віку під час проведення занять з дисциплін психолого-педагогічного циклу.

Н.Х. Кушка, завідувач навчально-методичного кабінету

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти